Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mondjuk, ha az egész kóceráj az akna alján van összetörve, akkor van fejvakarászás :D

El nem tudnád képzelni milyen ketyeréket képesek üzemben tartani emberek. Néha járok javítani egy bp-i szállodába.

Azért húzok gumikesztyűt, hogy ujjlenyomatot se hagyjak, hogy ott jártam. Hivatalosan 3 éve le van állítva. Részemről bele se merek állni, nemhogy utazni vele :D Azok meg azon furikázzák a jólfizető vendégeket....

Ez 10éve biztosan nem mozdult meg. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Vagyunk még így egy páran, de hátha nem mindenki :D

Neked nincs véletlenül olyan hátsó lökösöd, ami már darabolva van? kellene nekem egy darabka a középső sávjából.

A vízszintesből?

Csak legyen hova rakni. Az én garázsom már tele van. Most jön a padlás..... :D

Egyelőre még van... ^_^ bár már nem sok.

Link to comment
Megosztás:

Istenem, de jól indult ez a reggel ;) a segédmunkásom az intenzíven, a cukrával van valami :D a telepvezetőm gerelyre beb szva (na erről majd lökök fel egy videjót ha nem netbukkal fogok szenvedni :D ) még jó, hogy a rakodósom nem ájult be az este egy kis discobunyó folytán.. :D :D

Fejtámláról beszéltünk Zotyával, te belinkeltél egy képet egy ha jol látom két fejtámlás kocsirol, mondván szarok a 3. fejtámlába, én meg Laci linkeltünk egy egy képet egy fejtámlás gépről, én értem a vicces oldalát, Laci is, csak te vagy megint az aki nem akarja érteni ;)

Hagyjad már :D a mi poénjaink sz rok és kész ;) az egy másik dolog, hogy mi képesek vagyunk hülyére röhögni magunkat rajta :D ő meg nem érti és talán majdnem sírva fakad rajtuk.. ^_^ ;)

Ha ez téged megnyugtat akkor behatárolt.. :D

:D :D

Link to comment
Megosztás:

Istenem, de jól indult ez a reggel :D a segédmunkásom az intenzíven, a cukrával van valami :D a telepvezetőm gerelyre beb szva (na erről majd lökök fel egy videjót ha nem netbukkal fogok szenvedni ;) ) még jó, hogy a rakodósom nem ájult be az este egy kis discobunyó folytán.. :D :D

Hagyjad már :D a mi poénjaink sz rok és kész :D az egy másik dolog, hogy mi képesek vagyunk hülyére röhögni magunkat rajta :D ő meg nem érti és talán majdnem sírva fakad rajtuk.. ^_^ ;)

de még mekkorákat...elvégre behatároltak vagyunk :D :D Főleg ha összeborul a mák a cukorral...és még ha búza is kerül bele ;) akkoraztán kész a kabát. Na ez a pisztoly Főnök :D

A reggeled meg...hát discobunyó, saturészegség.. ez itt HBM ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.