Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hali!

Torziós rugó méretezésben jártas valaki? Garázsajtóhoz kéne.

Azt hinné az ember, hogy ha valaki gyárt rugót az tudja méretezni is.....hát nem ^_^

Szerintem ez nem egyértelmű, vkinek adnak egy rajzot csináld meg, sok esetben azt se tudja mihez kell az, nemhogy méretezni.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez nem egyértelmű, vkinek adnak egy rajzot csináld meg, sok esetben azt se tudja mihez kell az, nemhogy méretezni.

Akkor meg minek reklámozza magát, hogy ő a főspiller itthon rugógyártásban. Én nem csak összeszerelni tudok liftet, hanem adott paraméterek alapján akár le is gyártom ami kell hozzá.

Ajánlatot akartam kérni egyik cégtől, és azt erölteti, hogy adjak rajzot ők legyártják, de csak akkor tud árat mondani.

Elküldtem neki az otp logót oldalnézetből... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Akkor meg minek reklámozza magát, hogy ő a főspiller itthon rugógyártásban. Én nem csak összeszerelni tudok liftet, hanem adott paraméterek alapján akár le is gyártom ami kell hozzá.

Ajánlatot akartam kérni egyik cégtől, és azt erölteti, hogy adjak rajzot ők legyártják, de csak akkor tud árat mondani.

Elküldtem neki az otp logót oldalnézetből... ^_^

:D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Na ja, nálam most a garázsajtó..... ^_^

Kicsi átalakításon esett át ( billenőből lett szekcionált) Egy kis szépséghiba, hogy enyhén szólva nehéz lett :D

A motor kinyitja, de kézzel nem megy :D

Gyúúúúrjááá. :D Nekünk a cégnél van teherlift, te elég régóta halott. Mondtak vmi sok millát a felújításra.. ;) úgyh inkább lépcsőzünk.

Link to comment
Megosztás:

Gyúúúúrjááá. ^_^ Nekünk a cégnél van teherlift, te elég régóta halott. Mondtak vmi sok millát a felújításra.. :D úgyh inkább lépcsőzünk.

Inkább nézek valami keményebb ups-t. Amit találtam itthon az nem bírja (legfeljebb bezárni):D

Ha multit kérdeztetek az bizony sokba kerül. Ők szeretnek mindent kicserélni. Sok minden megoldható okosban is....látni kéne :D

Link to comment
Megosztás:

Inkább nézek valami keményebb ups-t. Amit találtam itthon az nem bírja (legfeljebb bezárni)^_^

Ha multit kérdeztetek az bizony sokba kerül. Ők szeretnek mindent kicserélni. Sok minden megoldható okosban is....látni kéne :D

Ha jössz a cuccért, akkor megnézheted. :D De asszem lesz fejvakarás. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha jössz a cuccért, akkor megnézheted. :D De asszem lesz fejvakarás. :D

Mondjuk, ha az egész kóceráj az akna alján van összetörve, akkor van fejvakarászás :D

El nem tudnád képzelni milyen ketyeréket képesek üzemben tartani emberek. Néha járok javítani egy bp-i szállodába.

Azért húzok gumikesztyűt, hogy ujjlenyomatot se hagyjak, hogy ott jártam. Hivatalosan 3 éve le van állítva. Részemről bele se merek állni, nemhogy utazni vele ^_^ Azok meg azon furikázzák a jólfizető vendégeket....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.