Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én is azért fogom cserélni, hogy még most keveset lóg, kb félcmet az ajtó végénél, és az anyós oldalon üt bele egy kicsit a zárnál... a vezetőoldalon vszont észre se venni.

Érdekes, legtöbbször a vezetőoldali szokott lógni, mert ugye azt használják a legtöbbször. Nem volt törve a gép?

Annyira zúgott már a videókártya ventije, nem hallottam ha csöngettek. Az előbb kiszedtem, kikeféltem belőle vagy fél kiló port, lehúztam a tengelyről a lapátot a végéről az a kis biszbasz el is pattant, bement a kazán alá. Adtam neki gépzsírt, azóta kuss van. De gyanítom előbb-utóbb cserés lesz.

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, legtöbbször a vezetőoldali szokott lógni, mert ugye azt használják a legtöbbször. Nem volt törve a gép?

Annyira zúgott már a videókártya ventije, nem hallottam ha csöngettek. Az előbb kiszedtem, kikeféltem belőle vagy fél kiló port, lehúztam a tengelyről a lapátot a végéről az a kis biszbasz el is pattant, bement a kazán alá. Adtam neki gépzsírt, azóta kuss van. De gyanítom előbb-utóbb cserés lesz.

köszönöm köszönöm, a virágokat az öltözőbe les szives, és most szólnék pár szót

^_^

Na csak elállt az eső, én meg csak kimentem. Kalapáccsal odabasztam neki visszafelé, meg is indult, aztán kifelé, amíg a kombinált fogó alá nem fért, és akkor már kicsit tudtam forgatni is oda vissza 2-3 fokot, megjárattam így, aztán kalapácsal ütöttem rajta párat, ki is jött.

Vezető oldalon meg csak megforgattam ide oda, aztán már ütöttem is ki. Célszerű tényleg kis lógásnál cserélni, mert minnél jobban lóg annál jobban bele fog akadni a kopásnál a pereme kiütéskor, és annál nehezebb lesz.

Elszántság, lendület, bátorság jellemezte munkámat :D

Link to comment
Megosztás:

Oké ez mind szép és nagyon jó, de pont olyan méretűt fogok kapni, mint amilyenre sikerül kifurni?

Kiütni, oké, és hogy? Próbáltam csak óvatosba kombi fogóval kalapáccsal, ráfogtam a csapszeg aljára, és ütögettem lefelé(felső zsanér) de nem mozdult.

Ha nyitott ajtónál próbálod kiütni a stiftet akkor azt javaslom,hogy az ajtót támaszd alá egy emelővel és emelj rajta picit.

Így nem fog feszülni a stift.

Megpróbálnám azonban előbb a zártámaszt állítani. Az egyszerűbb.

Lazítsd ki picit és állítsd lejebb.

Link to comment
Megosztás:

Ha nyitott ajtónál próbálod kiütni a stiftet akkor azt javaslom,hogy az ajtót támaszd alá egy emelővel és emelj rajta picit.

Így nem fog feszülni a stift.

Megpróbálnám azonban előbb a zártámaszt állítani. Az egyszerűbb.

Lazítsd ki picit és állítsd lejebb.

Kopó alkatrészt célszerű cserélni, és ez most sikerült is, illetve ha lenne cserealkatrész, de most már be van járatva legalább ^_^ Ha csak azt állítanám, amit írtál, akkor előbb utóbb az ajtók szöget zárnának be, és az naon nem szép, de lehet el jön az az idő amikor nincsmese azt kell tenni.

köszi :D

Link to comment
Megosztás:

Kopó alkatrészt célszerű cserélni, és ez most sikerült is, illetve ha lenne cserealkatrész, de most már be van járatva legalább ^_^ Ha csak azt állítanám, amit írtál, akkor előbb utóbb az ajtók szöget zárnának be, és az naon nem szép, de lehet el jön az az idő amikor nincsmese azt kell tenni.

köszi :D

Egyébként lehet kapni stiftet ami hasított hosszában így rugózik.

Az alja kúpos és ahogy beütöd megfeszül.

Ha akarod mutatok róla fotót. :D Nekem van itthon pár darab.

Link to comment
Megosztás:

Ha nyitott ajtónál próbálod kiütni a stiftet akkor azt javaslom,hogy az ajtót támaszd alá egy emelővel és emelj rajta picit.

Így nem fog feszülni a stift.

Megpróbálnám azonban előbb a zártámaszt állítani. Az egyszerűbb.

Lazítsd ki picit és állítsd lejebb.

Azért megnézném a nem nyitott ajtós próbálkozást is. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Bameg! :D

Nem te írtad,hogy leszedett sárvédővel egyszerűbb? ^_^ :D

Igen, de én nem a stift miatt szedtem le a sárvédőt, hanem amikor le volt szedve akkor láttam meg, hgy sokkal jobban hozzá lehet férni ,mint az ajtónyílásból. Csak ugye ahhoz meg fényszórók ki, az összes csavart kitekerni, sérül a fényezés...stb. Jut eszembe, le is kell majd kezelnem a csavarfejek környékét a mociháztető éle alatt, mert esőben ott folyik le a víz, és ekezd majd korrodállni.

Link to comment
Megosztás:

Igen, de én nem a stift miatt szedtem le a sárvédőt, hanem amikor le volt szedve akkor láttam meg, hgy sokkal jobban hozzá lehet férni ,mint az ajtónyílásból. Csak ugye ahhoz meg fényszórók ki, az összes csavart kitekerni, sérül a fényezés...stb. Jut eszembe, le is kell majd kezelnem a csavarfejek környékét a mociháztető éle alatt, mert esőben ott folyik le a víz, és ekezd majd korrodállni.

Jól van megbocsájtok. :D ^_^

De kend le a csavarokat. :D

Link to comment
Megosztás:

Egyébként lehet kapni stiftet ami hasított hosszában így rugózik.

Az alja kúpos és ahogy beütöd megfeszül.

Ha akarod mutatok róla fotót. ^_^ Nekem van itthon pár darab.

Amit én kivettem, az hosszában hasított, így rugózik, csak asszem nem kúpos, vagy legalábbis nem látványosan, sötét van már kint. Amit simán rendelek a zsanérba az nem lesz hosszában hasított?

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Hogyan lehetne hátsó üléssorra fejtámlákat szerkeszteni?

Osztott üléstámlák vannak, azok lennének cserések?

Múltkor sérelmezték a hátul ülők, és igazából engem is zavar, hogy nincs.

Köszi

Üdv

Gábor

Pontosan a háttámla részt kell kicserélned, vagy szétszeded belehegeszted a fejtámlák tartóit, aztán lyuka csinálsz nekik stbstb, szóval a csere egyszerűbb ^_^

Link to comment
Megosztás:

Jól van megbocsájtok. :D ^_^

De kend le a csavarokat. :D

Köszönöm, lekenem. :D

Pontosan a háttámla részt kell kicserélned, vagy szétszeded belehegeszted a fejtámlák tartóit, aztán lyuka csinálsz nekik stbstb, szóval a csere egyszerűbb :D

Itt van nálam a Karcsi fölös ülése, abból akarom majd kiszedni a fejtámla tartót, hátul abból lesz a középső fejtámla. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez sok mindentől függ. Milyen a kárpitod? Eladják-e külön a hátsó sort?

Ilyen szürke kárpitom van, és a igen jó állapotban. Nem hiszem, hogy bontóban találnék ennél jobbat, szóval valami barkácsolás lesz, ha lesz rá keret.

Olcsóbb lenne szerintem ha valami rozzant ülést tudnának adni bontóban, és a kettőt összegyógyítani. Talán akkor az se kell, hogy F Astra hátsó üléssor legyen.

Lehetne akár B Corsa is, akár első is. Vagy nem?

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Ilyen szürke kárpitom van, és a igen jó állapotban. Nem hiszem, hogy bontóban találnék ennél jobbat, szóval valami barkácsolás lesz, ha lesz rá keret.

Olcsóbb lenne szerintem ha valami rozzant ülést tudnának adni bontóban, és a kettőt összegyógyítani. Talán akkor az se kell, hogy F Astra hátsó üléssor legyen.

Lehetne akár B Corsa is, akár első is. Vagy nem?

Üdv

Sztem az kisebb. Akkor már inkább A Veki.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.