Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Polírozással kapcsolatban lenne pár kérdésem.

Házilag szeretnék nekiállni és jó pár oldalt elolvastam itt.

Valaki azt írta, hogy kézzel szebb munkát lehet csinálni, mint géppel. Igaz ez?

Csak mert nem hiszem, hogy a mesterek is kézzel szórakoznak (már rég elkopott volna a kézfejük ^_^ )

Szóval Alex0403 írását vettem alapul, azaz:

1. Mosás

2. Benzinnel áttörölni küszöbtől díszlécig (ez miért kell?)

3. 2000-res vízpapírral átsikálom a nagyobb karcokat 1200assal

4. Szárítás, maszkolás

5. Durvább (zöld kupakos) polírpaszta (milyen márka? kézzel v géppel?)

6. Finomabb (sárga kupakos) polírpaszta (milyen márka? kézzel v géppel?)

7. Magasnyomású mosó (ez muszáj vagy elég lepacsálni?)

8. Viledás kendővel szárazra törlés.

Jól sejtem, hogy az alapozóig karcolt festéket nem hozza vissza még a jó öreg Simonitz színes fos sem (amiről olvastam, hogy egyébként is csak pár mosást bír)?

Egy kis okítás jól jönne. Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Látom megvolt az esti csevej ;)

Neeem...nem megy ez.. Nincs 180-200 ló. Nem megy ^_^ hiába megy, akkorse megy :D

Nem hát :D de legalább tipusazonos minden része :D és ugye nem mindenkinek apuanyu állja a hülyeségeire valót, hogy seszpillanat alatt átb zerálja "mert így jobb".. :D

fúúú... Amikor az ember azt hiszi, hogy nem tudsz már jobban "beszólni", tetőzöd a dolgot ;)

Kíváncsi vagyok vajon melegfeszten is felvonul majd? :D És ott is beszól mindenkinek?? :D :D

Kiváncsi lennék Kojak vasa hogyan megy át. :D

Gyorsan.. ;)

Link to comment
Megosztás:

A volt kollégám astráját vitte műszakira, előtt ki lett lakatolva a két kerékív, és csak fekete alapozó festékkel lett lemázolva, gond nélkül átment. Úgy tudom van valami összbenyomás dolog, hogy kisebb esztétikai hibák, meg a statikát nem befolyásoló karosszériahibák lehetnek, de sok kicsi sokra megy alapon lehet pont ez volt az uccsó csepp. Vagy csak simán genyó volt a műszakiztató. Nekem pölö csurog a motorból az olaj, és előműszakin azt mondta a srác, hogy tudja, hogy pár ezer forintos alkatrész, meg azt is hogy szét kell borítani a mocit hozzá, és azt kéri műszakira mossam le rendesen, és átmegy. Szerintem embere válogatja.

De csak enyiért?

http://kephost.hu/image-A2D2_4C78C6D3.jpg

http://kephost.hu/image-7D44_4C78C6D3.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sztem mivel nem találtak mást, ez volt a kifogás, hogy újra fizess.

Én legközelebb biztosan máshová vinném. Ez innen úgy tűnik, még árnyalatban sem tér el az eredetitől.

Vidéken szeretik kihasználni, hogy általában nem 5 percre van tőlük egy másik vizsgaállomás.

Ti már tudtok vmit, összebeszéltetek? :D

De én is így látom, Tarcalon még a ledes tákolt helyzetjelzőmbe se kötöttek bele eddig, most meg vacakolnak mindenért, én is meg egy szerelő srácc, aki éves szinten olyan 150-200 kocsit hordott hozzájuk azt mondta nekik: hát figyeljetek, ha genyóztok nem kell nekem ide hordani kocsit egy darabot se, van másik bázis is.

Szerencsére itt van két utcával arrébb volt melóhelyemen is egy bázis, meg nemsokára megnyílik egy másik, ahol szerelő havernak nagy spanja lesz az egyik vizsgabiztos, szóval ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ti már tudtok vmit, összebeszéltetek? :D

De én is így látom, Tarcalon még a ledes tákolt helyzetjelzőmbe se kötöttek bele eddig, most meg vacakolnak mindenért, én is meg egy szerelő srácc, aki éves szinten olyan 150-200 kocsit hordott hozzájuk azt mondta nekik: hát figyeljetek, ha genyóztok nem kell nekem ide hordani kocsit egy darabot se, van másik bázis is.

Szerencsére itt van két utcával arrébb volt melóhelyemen is egy bázis, meg nemsokára megnyílik egy másik, ahol szerelő havernak nagy spanja lesz az egyik vizsgabiztos, szóval ^_^

Ja, még Zamárdiban :D

Én meg oda szoktam adni szerelő havernak: vidd, ahová akarod, csak műszaki legyen.

Link to comment
Megosztás:

Most néztem az olajszintet, és észrevettem,hogy alambdaszonda nyakánál el van törve a porcelán, és a fém kupakkal csak úgy ficeg a vezetéken.

Namármost ez alambda szigetelése nem? Most akkor vehetek uj lambdaszondát, vagy ragasszam meg vmi hőállóval, vagy nem is lényeges?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

13-as vagy a 14"-os gumikat ti mekkora nyomáson használjátok?

Én a téli 13"-ost elöl 2,3 hátul 1,9 bar-on használtam de mind a 4guminak a szélei simák lettek.

Most a 14-est elöl 2.5-6 hátul 2.1-2 eddig nem látni rajta hasonló elváltozást.

2,2 elvileg elég lenne mindenhova, átlagos terheléssel.

Link to comment
Megosztás:

a 14"-os gumikat ti mekkora nyomáson használjátok?

Most a 14-est elöl 2.5-6 hátul 2.1-2 eddig nem látni rajta hasonló elváltozást.

Az enyémen jelenleg 2.8 elől, 2.5 hátul. 2.5-ön lenyalta az elsők széleit, a hátsókkal nincs gond, egyenletesen koptak.. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Most néztem az olajszintet, és észrevettem,hogy alambdaszonda nyakánál el van törve a porcelán, és a fém kupakkal csak úgy ficeg a vezetéken.

Namármost ez alambda szigetelése nem? Most akkor vehetek uj lambdaszondát, vagy ragasszam meg vmi hőállóval, vagy nem is lényeges?

Szerintem nem is lényeges, ha nem ér hozzá semmihez, akkor hagyd úgy. Akármit tekersz rá, úgyis leég onnan.

Én 2.1-2.2-re fújok mindent. Amúgy úgy tudom elöl 2.0-hátul üresen 1.8 terhelten meg 2.0.

Link to comment
Megosztás:

http://dl.dropbox.com/u/7102596/P8270015.JPG

Eddig sokáig közös kulcs volt a kocsihoz... De mostmár van külön kulcsom is, opel jellel :D :D Igaz 17 év alatt megdeformlódott megkarcolódott megkoszolódott. De akkoris jó ;) Ez legalább 1 kulcs, nem 1 távirányító fos audi jellel :D

Erre inni kell!Grautla! :D :D én ahogy mondtam párna alatt tárolom! :D ^_^

Amúgy Forma1-et nézte valaki?? nagyon jóó volt, enyhén bekevert az eső ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.