Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Palimaci nevü felhasználó a barátai közé tett? :D Legalábbis ha megnézed Palimaci nevü felhasználó adatlapját ott vagy a barátai között! Én is betettelek,de Te nem! Na jóóóvan Zotya!

én is bevettelek Zotya! :D ^_^

Aha értem. Érdekes, mert én azért nem tettem be senkit, mert akartam hogy esetleg valai kimaradjon, és sértődjön, de Öcsibácsi csak ott van egyes-egyedül, nem tudm hogy jött össze. :D

Link to comment
Megosztás:

és akkor miért?

Aszontam nyomban magamho nyulok ^_^ Hát mikor kaszniztam ideiglenesen lefujtam ronda piros akrillal a javitást. Utána pár nappal voltam ugyanezen a vizsga állomáson átnézetni mitis kell cserélni műszakira. Amit mondtak kicseréltem, a ronda piros szint kérték átfesteni valami nagyon közelire.Na megbontottam rég kikevert festékem ami ua.mint a kocsi szine (mivel arra keverték csak még nem kerűlt rá) lefestettem ecsettel (igaz az nemlett hibátlan) . Biztos ami biztos alapon a bal első sárvédőn is átkentem jó két tenyérnyit. Hát ezen bacta meg a jó.......t! ilyen a mesébe sincs. Mondomneki, menyibe lehet ezt az ecsetelést fújásnak nézni. Hát mit képzelek én mondja nekem, az engedélye többetr ér neki mint a kenő.

Link to comment
Megosztás:

Aszontam nyomban magamho nyulok :D Hát mikor kaszniztam ideiglenesen lefujtam ronda piros akrillal a javitást. Utána pár nappal voltam ugyanezen a vizsga állomáson átnézetni mitis kell cserélni műszakira. Amit mondtak kicseréltem, a ronda piros szint kérték átfesteni valami nagyon közelire.Na megbontottam rég kikevert festékem ami ua.mint a kocsi szine (mivel arra keverték csak még nem kerűlt rá) lefestettem ecsettel (igaz az nemlett hibátlan) . Biztos ami biztos alapon a bal első sárvédőn is átkentem jó két tenyérnyit. Hát ezen bacta meg a jó.......t! ilyen a mesébe sincs. Mondomneki, menyibe lehet ezt az ecsetelést fújásnak nézni. Hát mit képzelek én mondja nekem, az engedélye többetr ér neki mint a kenő.

Ezt nem értem, ennyit szarakodnak a fényezéssel? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Aszontam nyomban magamho nyulok ^_^ Hát mikor kaszniztam ideiglenesen lefujtam ronda piros akrillal a javitást. Utána pár nappal voltam ugyanezen a vizsga állomáson átnézetni mitis kell cserélni műszakira. Amit mondtak kicseréltem, a ronda piros szint kérték átfesteni valami nagyon közelire.Na megbontottam rég kikevert festékem ami ua.mint a kocsi szine (mivel arra keverték csak még nem kerűlt rá) lefestettem ecsettel (igaz az nemlett hibátlan) . Biztos ami biztos alapon a bal első sárvédőn is átkentem jó két tenyérnyit. Hát ezen bacta meg a jó.......t! ilyen a mesébe sincs. Mondomneki, menyibe lehet ezt az ecsetelést fújásnak nézni. Hát mit képzelek én mondja nekem, az engedélye többetr ér neki mint a kenő.

az igeeen! :D

Link to comment
Megosztás:

Aszontam nyomban magamho nyulok ^_^ Hát mikor kaszniztam ideiglenesen lefujtam ronda piros akrillal a javitást. Utána pár nappal voltam ugyanezen a vizsga állomáson átnézetni mitis kell cserélni műszakira. Amit mondtak kicseréltem, a ronda piros szint kérték átfesteni valami nagyon közelire.Na megbontottam rég kikevert festékem ami ua.mint a kocsi szine (mivel arra keverték csak még nem kerűlt rá) lefestettem ecsettel (igaz az nemlett hibátlan) . Biztos ami biztos alapon a bal első sárvédőn is átkentem jó két tenyérnyit. Hát ezen bacta meg a jó.......t! ilyen a mesébe sincs. Mondomneki, menyibe lehet ezt az ecsetelést fújásnak nézni. Hát mit képzelek én mondja nekem, az engedélye többetr ér neki mint a kenő.

Meg van határozva, hogy a kocsi színe mennyi %ban térhet el az eredeti színtől, és van olyan határ, ami buktató... de ezért meghúzni tényleg genyóság volt... csinál olyan oldahol nem látszik képet és szia. Lehet keresni kellene egy másik vizsgabázist, ők meg szépen bezárhatnak, mert senki se fogja odavinni ha ilyenek.

Link to comment
Megosztás:

Ja, nem jó ez az Astra, mindenhol ilyenek vannak.

Siófokról jöttem ki a teszkóból, megyek a kocsihoz, távirányító nem nyitja. Nézem oldalról, 15ös alufelnik? Nekem 14es van. Felirat a hátulján: Astra 1.7D?

He??? :D

Kettővel arrébb állt az enyém. Jó hogy nem használok kulcsot, mert szerintem be is pakoltunk volna a cuccot és nem tűnik fel a hiba. Ugyanúgy fehér, vonóhorog, azon a kupak, annyira is volt tiszta... Megesik :D

Na igen, kivéve ha bontóban szeretnél venni hozzá valamit. ^_^

Hamár mindenképp "cserélsz", legalább egy sokkal fiatalabbra és drágábbra tedd, különben nem éri meg. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát azért kiváncsi lennék rá felsőb szinten,hogy mit mondanának. Enyiért meglehet-e vágni,ha más minden jóvolt. Csak a zsebem nem engedi a kekeckedést velük. Lemeszelem aztán jövö pénteken fögyujtom ott az udvarukba ha megint belekötnek.

A volt kollégám astráját vitte műszakira, előtt ki lett lakatolva a két kerékív, és csak fekete alapozó festékkel lett lemázolva, gond nélkül átment. Úgy tudom van valami összbenyomás dolog, hogy kisebb esztétikai hibák, meg a statikát nem befolyásoló karosszériahibák lehetnek, de sok kicsi sokra megy alapon lehet pont ez volt az uccsó csepp. Vagy csak simán genyó volt a műszakiztató. Nekem pölö csurog a motorból az olaj, és előműszakin azt mondta a srác, hogy tudja, hogy pár ezer forintos alkatrész, meg azt is hogy szét kell borítani a mocit hozzá, és azt kéri műszakira mossam le rendesen, és átmegy. Szerintem embere válogatja.

Link to comment
Megosztás:

Na igen, kivéve ha bontóban szeretnél venni hozzá valamit. ^_^

Hamár mindenképp "cserélsz", legalább egy sokkal fiatalabbra és drágábbra tedd, különben nem éri meg. :D

Siófok környékén alig találkoztam F astrával, de 4es golffal :D Haverom főtt is a levében, mert eddig azzal volt ki, hogy az ó piros 4esgolfja milyen ritka, na mondom ezt most benézted :D

Azt meg nem is mondtam neki, hogy ennyi pénzért ilyen korú, és ilyen gagyi kocsit venni.... van különbség, mert van egy 4es meg egy F között, de az ő 10éves golfja, meg az én 10 éves HRR em állapota ég és föld HRR javára.

Link to comment
Megosztás:

Siófok környékén alig találkoztam F astrával, de 4es golffal ^_^ Haverom főtt is a levében, mert eddig azzal volt ki, hogy az ó piros 4esgolfja milyen ritka, na mondom ezt most benézted :D

Azt meg nem is mondtam neki, hogy ennyi pénzért ilyen korú, és ilyen gagyi kocsit venni.... van különbség, mert van egy 4es meg egy F között, de az ő 10éves golfja, meg az én 10 éves HRR em állapota ég és föld HRR javára.

HRR-nek nem lesz neve? :D Merre jársz mostanában?

Link to comment
Megosztás:

HRR-nek nem lesz neve? ^_^ Merre jársz mostanában?

HRR nek HRR a neve, HJA nak meg HJA :D

Merre?? Most épp itthon, de multhétvégén még siófokon voltam jo volt, amúgy meg meló után nem jövök fel max olvasni, meg van bőven tennivaló itthon is.

Ma lecseréltem a bejáratós 500kmes olajat a kocsiban, hát a metálfestékkel tudnám jellemezni, annyi kis pici porszerű fém volt benne.

Igazából jó 800kmnek megfelelő üzemóra lehetett ebben az olajban, de majd most elválik mi lesz vele uj olajjal, remélem jó lesz.

Link to comment
Megosztás:

Sp láttam a vaterán B vectra digit klíma kapcsolót.

Kell még a projekthez? 15 v. 18 ropi.

Nem kell köszi. Már minden megvan, kivéve a bvecis középkonzol burkolata, meg egy fekete csati. A csatit elvileg küldi a srác akitől szereztem a cuccokat, a burkeszt meg cimbi hurcibálja magával már vagy két hete, de nem tudtam vele összefutni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.