Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát ha kedvet is kap, de dolgozok, akkor hiába :D Nemtudok menni. Bár miattad szivesen elmennék az egyszer biztos :D

Nem szabad itt ilyesmit mondani, tudod! :D :D Pista mindjárt kirakja a 18+ost. ;)

Gondolod, hogy ha visszajeleznek azonnal kezdened kell? Beszéltetek róla? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Amerre én járkálok még a 60 lóerőt se tudom kihasználni...mert olyan szar az út, hogy max 70-80al merek menni rajta.

Azért kíváncsi volnék, hogy mire mennének a porig ültetett csodáikkal a homokbuckák közt ;) ott sz rt se ér a soksok ló ^_^ de röhögném ha az erdő kellős közepén ordítoznának a senkiért, hogy "húzzákki.." :D :D

Endlos még mellettem is berosált a 3-4 félgáztól a téli jeges letaposott hawon pedig ő jó ideje járja azt a pályát ;) tegnap meg Sámsonkertbe vezettem el havert mert behótt a dzsípíessze, na az enyém ugye gyári magasságban van de nekem is észnél kellett lennem :D

Hát ha kedvet is kap, de dolgozok, akkor hiába :D

Lehet én is dolgozok :D 18-ikán meg megint esküvőzünk-lagzizunk :D lőttek az új mosógépnek.. :D

Link to comment
Megosztás:

Azért kíváncsi volnék, hogy mire mennének a porig ültetett csodáikkal a homokbuckák közt...

Lehet én is dolgozok ^_^ 18-ikán meg megint esküvőzünk-lagzizunk :D lőttek az új mosógépnek.. ;)

Jaja...Elkapar oszt csumi. ;) Inkább mint temetésre :D Régen voltam már lagziba...nagyon nagyon régen. Bár az opelt nem dísziteném fel sose. Néha 1esek ahogy ki tudják kreppapírozni a kocsit :D az vicces tud lenni

Perszeeee szerintem a repedés fölötti részt odébb toltad :D :P :D

Neeem ;) Az mindígis úgy állt :D Lehet így volt tervezve

én nem arra gondoltam! :D :D :P ;)

Tudom én, direkt nem értettem ;) De az a plafon szokott lenni..nem? :D

Astra8!!!!!!

Nem jártál ma debrecenben?? Mintha láttam volna 1 olyan astrát mint a tied. :D Nem Te voltál?

Link to comment
Megosztás:

Jaja...Elkapar oszt csumi. :D

Inkább mint temetésre :D

Astra8!!!!!!

Nem jártál ma debrecenben?? Mintha láttam volna 1 olyan astrát mint a tied. :D Nem Te voltál?

Elkapar? :D Fel meg elakad oszt akkor van csőőő ;) :D

Na ja, inkább ^_^ csak ez költségesebb nekünk.. :D

A Köntösgátsoron szokott a tejipar előtt állni egy metálpiros dzsíeszáj ;) nem tudom kié lehet de baromira jól néz ki.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Elkapar? :D Fel meg elakad oszt akkor van csőőő :D ;)

Na ja, inkább ^_^ csak ez költségesebb nekünk.. :D

A Köntösgátsoron szokott a tejipar előtt állni egy metálpiros dzsíeszáj :D nem tudom kié lehet de baromira jól néz ki.. ;) :D

Felakad, olajdeknit odavágja, és megy a környezetszennyezés? :D :D ;)

HMmm...na ezt még nem figyeltem meg :D Régen jártam már arra. Sztem kb akkor amikor voltam horgászni a keletin, és ott vágtam át a tóci felé. az meg nem most volt (sajnos)

Link to comment
Megosztás:

Azért kíváncsi volnék, hogy mire mennének a porig ültetett csodáikkal a homokbuckák közt ;) ott sz rt se ér a soksok ló ^_^ de röhögném ha az erdő kellős közepén ordítoznának a senkiért, hogy "húzzákki.." :D :D

Endlos még mellettem is berosált a 3-4 félgáztól a téli jeges letaposott hawon pedig ő jó ideje járja azt a pályát ;) tegnap meg Sámsonkertbe vezettem el havert mert behótt a dzsípíessze, na az enyém ugye gyári magasságban van de nekem is észnél kellett lennem :D

Lehet én is dolgozok :D 18-ikán meg megint esküvőzünk-lagzizunk :D lőttek az új mosógépnek.. :D

Mert egy wtcc autót is homokbuckák között használnak... Hogy kapcsoltad össze, hogy ami erős az ültetett is? Gratula. :D Range Rover mond valamit? De homokbuckákon még egy cayenne turbo is elboldugul.. :D Ti mondjátok, hogy elég a 60ló, holott a legerősebb autó amivel mentetek 110ló volt. LOL?

Ismét egy okos hozzászólás. ;) Erő akkor jó ha van, mikor mondjuk előzni kell és nem kell végig szüttyögni a kamion mögött, mert 60lóval 15x meggondolod mi legyen... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.