Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nah jahh... :D :D én is odatartozom a "pici" csak ilyen jelző féle volt! :D :D

Hát nem tudom, szerintem az NZ az még pici 1.4-es, az XE már nagy... ^_^

Ha már itt járunk, nektek mi az ami nagyon megy? Úgy a 90es évekbeli szívódízeleknél maradjunk. Abban a körben :D

Ikarus 280... ;)

Link to comment
Megosztás:

illúzióromboló! ^_^ :D :D ;)

Örülj neki, hogy a tiéden legalább minden egyszerű és érthető, nem kell szétbontani az egészet, hogy kicserélj egy csavart... :D

Amúgy a témához hozzászólva, "tisztességes" kocsit én sem vezettem még, a legnagyobb teljesítményű eddig az Astrám a 90 LE-vel (illetve volt egy futó kalandom egy kettes Swifttel, az asszem 92 LE :D)... Köbcentire a legnagyobb amivel jártam, apám 2 literes B Vectrája, ami 82 LE. Egyszer mentem két kört szakadó esőben egy X16XEL-es G Astrával, meg parkoltam egy C20NE Calibrát... hivatalosan ezek voltak a legerősebb vasak alattam. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem értem ezt már megint, miért kell ilyenekbe belekötni...

Ezek az autók is mehetnek jól, akár magukhoz képest (motorgenerál után), akár más márkák egy adott képviselőihez képest is.

A " jól megy" dolog nézőpont kérdése.

Az én Szamaram 1.3-as volt hatvanakárhány LE-vel és én is hagytam ott sokakat annak idején, mert az első 3 sebességfokozatban nagyon jól húzott (csak 4 sebességes váltója volt). :D

Igaz, hogy ez kb. 60-70 Km/h-ig tartott...

De a versenyzéssel kapcsolatban is legyünk őszinték, még egy komolyabb ménes sem jelent semmit ha az autó vezetője nem elég rutinos, vagy csak szimplán nincs érzéke az ilyesmihez. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ha 1200-1300 kg körüli normál autókban gondolkodunk akkor egy hatsebességes váltó és 180-200 lóerő az ami nagyon megy.

oké. mert a magyar utakon ki lehet használni nagyon... :D

Nem értem ezt már megint, miért kell ilyenekbe belekötni...

LÁtod..ezt én sem...A semmibe belekötni. De leszarom toronyívesen. Számomra megy... ^_^ Más meg..nem érdekel. Szeretem az autómat. egy 60 lovas szívódizel is lehet jó.

Link to comment
Megosztás:

Nem értem ezt már megint, miért kell ilyenekbe belekötni...

Ezek az autók is mehetnek jól, akár magukhoz képest (motorgenerál után), akár más márkák egy adott képviselőihez képest is.

A " jól megy" dolog nézőpont kérdése.

Az én Szamaram 1.3-as volt hatvanakárhány LE-vel és én is hagytam ott sokakat annak idején, mert az első 3 sebességfokozatban nagyon jól húzott (csak 4 sebességes váltója volt). :D

Igaz, hogy ez kb. 60-70 Km/h-ig tartott...

De a versenyzéssel kapcsolatban is legyünk őszinték, még egy komolyabb ménes sem jelent semmit ha az autó vezetője nem elég rutinos, vagy csak szimplán nincs érzéke az ilyesmihez. ^_^

Valamennyire igen, de aki szerint egy 60 lovas gép jól megy, az még nem ült erősebb autóban.

Link to comment
Megosztás:

Nem értem ezt már megint, miért kell ilyenekbe belekötni...

Ezek az autók is mehetnek jól, akár magukhoz képest (motorgenerál után), akár más márkák egy adott képviselőihez képest is.

A " jól megy" dolog nézőpont kérdése.

Az én Szamaram 1.3-as volt hatvanakárhány LE-vel és én is hagytam ott sokakat annak idején, mert az első 3 sebességfokozatban nagyon jól húzott (csak 4 sebességes váltója volt). :D

Igaz, hogy ez kb. 60-70 Km/h-ig tartott...

De a versenyzéssel kapcsolatban is legyünk őszinték, még egy komolyabb ménes sem jelent semmit ha az autó vezetője nem elég rutinos, vagy csak szimplán nincs érzéke az ilyesmihez. ^_^

Nem belekötés. Csak megkérdeztem, hogy milyen az a nagyon jól megy...ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.