Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem tudom egyszerüen ez úgy jön magától...de nem fogok 3.ban kocsikázni városban...

Ha nem 2000nél kapcsolok el akkor már 2. után jöhetne a 4. ^_^

Jó hát nekem ez az első benzinesem...előtte dízelt vezettem, meg minden olyan kocsi amit kölcsön adtak vagy céges vagy stb mind dízel volt... :D

Mondjuk a c20xe 3-ban nagyot lép, városban is :D :D

Link to comment
Megosztás:

Húúh..ma bejártam az egész megyét... +140,150 kilóméter kb. De úgytűnik mára vége a menetnek..illetve még nem mert megyek majd be faterért a munkahelyére. ^_^

És megint erősödött bennem..mennyi seggarc van az utakon.. Meg hülye motoros..rámmászik, meg mögöttem szlalomozik, meg 1 kerekezik..na de majd megtalálja a saját fáját :D Jól megy az autó úgy veszem észre. :D Napról napra jobb :D

Link to comment
Megosztás:

Turbósnál foggalmam nincs...nálunk 2400on. 4200on meg 60 lóerőt. De én általában a 2400ig se húzom..2000ig felmegy a mutató és már el is váltom ^_^ Ha húzom akkor 3000...nagyon max 3500

1 motort sikerült kinyírni.. :D Igaz ott nem csak én voltam a ludas, hanem fater úgy telepakolta cuccal, hogy ihaj.. De az is benne volt a dologban hogy sokszor volt nehéz a jobb lábam...Akkoriba amikor megcsináltattuk a motort, megfogadtam, hogy na jó ez nem fog így járni... azóta én szépen nyugisan hajtom, és fater se vágja tele mindenféle lommal. :D Nem sportkocsi, de ha nyomom neki akkor nagyon tud menni. De ritkán használom úgy.

:D

Link to comment
Megosztás:

Hát...nyomom a gázpedált és gyorsul :D :D Sokan azt hiszitek amúgy a dízelről, hogy 40-50től nem megy többet.. és az istennek se gyorsul.. ^_^ De miért? Ültem már 1.4es benzinesbe..és szerintem simán megy úgy mint az 1.4-es 60 lóerős.

És ezt "nagyon megy"-nek neveznéd? Én még egy kétszer ilyen erősre sem mondanám, hogy nagyon megy.

Link to comment
Megosztás:

Hát...nyomom a gázpedált és gyorsul :D :D Sokan azt hiszitek amúgy a dízelről, hogy 40-50től nem megy többet.. és az istennek se gyorsul.. ^_^ De miért? Ültem már 1.4es benzinesbe..és szerintem simán megy úgy mint az 1.4-es 60 lóerős.

Én is vezetek szívódízel csodát, de sosem éreztem azt, hogy húúúú, de megy. Ez igaz 1 úval is. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát...nyomom a gázpedált és gyorsul ^_^ :D

Tegnap este a Pesti utcán nyomtunk egyet lámpától lámpáig 2 fauvés csajjal ;) lámpánál csak vigyorogtak át a bigék rám :D asszonyt persze majd szétvágta az ideg.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én úgy érzem, hogy megy. Figyu...életembe nem vezettem még olyan autót aminek a teljesítménye nagyobb mint 100 lóerő, vagy ott körül van. Én hozzászoktam ilyenekhez, hoyg 1.2es Kadett, 1.2es Polo, 1.7D astra. Se családi körbe, se ismerősök körébe nincs olyan aki egy erőművel járna..így nekem az 1.7D nagyon megy.

Tegnap este a Pesti utcán nyomtunk egyet lámpától lámpáig 2 fauvés csajjal :D lámpánál csak vigyorogtak át a bigék rám :D asszonyt persze majd szétvágta az ideg.. ^_^ :D

Hát mondtam multkor... 1.4es corsás csajszival mi is gyorsulgattunk.. az is jó volt ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát mondtam multkor... 1.4es corsás csajszival mi is gyorsulgattunk.. az is jó volt :D

nekem már rég volt ilyen "verseny" féleség még régebben volt hogy állt mellettem a lámpánál egy Transporter akk még kinnt volt kocsimon ien névrendszám hogy: Az Utak királya! azt picit lennt volt az ablakom hallom a csávó elolvasta azt mondja a sofőrnek hogy nyomd le! :D ^_^ de nem sikerült neki! ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Én úgy érzem, hogy megy. Figyu...életembe nem vezettem még olyan autót aminek a teljesítménye nagyobb mint 100 lóerő, vagy ott körül van. Én hozzászoktam ilyenekhez, hoyg 1.2es Kadett, 1.2es Polo, 1.7D astra. Se családi körbe, se ismerősök körébe nincs olyan aki egy erőművel járna..így nekem az 1.7D nagyon megy.

Hát mondtam multkor... 1.4es corsás csajszival mi is gyorsulgattunk.. az is jó volt :D

Harapta az aszfaltot, mi? ^_^ :D :D

Link to comment
Megosztás:

nekem már rég volt ilyen "verseny" féleség még régebben volt hogy állt mellettem a lámpánál egy Transporter akk még kinnt volt kocsimon ien névrendszám hogy: Az Utak királya! azt picit lennt volt az ablakom hallom a csávó elolvasta azt mondja a sofőrnek hogy nyomd le! :D ^_^ de nem sikerült neki! :D :D

Akárkinek akármilyen hihetetlen 1.4es corsát, aztán ilyen kis szar nissan notet már nyomtam le én is. És igen az 1.7D-vel ;)

Harapta az aszfaltot, mi? ;) :D :D

Felétek mindenki ferrarival meg porscheval jár? :D

Link to comment
Megosztás:

Akárkinek akármilyen hihetetlen 1.4es corsát, aztán ilyen kis szar nissan notet már nyomtam le én is. És igen az 1.7D-vel :D

Felétek mindenki ferrarival meg porscheval jár? ^_^

Nem, de nem is mondom ezekre, hogy hejjjjjj de megy. Mert nem megy. Maradjunk a realitások talaján...csak ennyi.

Link to comment
Megosztás:

ne bántsddd a pici 1.4 eseket!!! Léccii ^_^ :D :D :D

És a nagy 1.4-eseket se. ;)

Végre mától van műszaki a kocsin, már egy hónapja anélkül voltam... persze a vizsgára tréleren vittem, persze... :D És a környezetvédelmi besorolást említeni sem kellett, automatikusan javították és küldtek az okmányirodába vele.

Link to comment
Megosztás:

Én úgy érzem, hogy megy. Figyu...életembe nem vezettem még olyan autót aminek a teljesítménye nagyobb mint 100 lóerő, vagy ott körül van. Én hozzászoktam ilyenekhez, hoyg 1.2es Kadett, 1.2es Polo, 1.7D astra. Se családi körbe, se ismerősök körébe nincs olyan aki egy erőművel járna..így nekem az 1.7D nagyon megy.

Hát mondtam multkor... 1.4es corsás csajszival mi is gyorsulgattunk.. az is jó volt :D

Gyere el pályanapra, viszlek egy kört :D

Akkor kicsit megtapasztalhatod, hogy milyen 1 kicsit erősebb autó és az ültetés kombója ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.