Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na az egyik hajtó mókust megtaláltam ^_^ :D :D

Bocs többet nem rakom be :D

Majd azért közöld a fejleményeket, mennyiért, mit csináltak rajta. :D

....bele a másik autóba :D ;) :D

Áh, lelőttétek a poént. ;)

Itt szemezek egy nyérral, a fönököm cukrászdában maszekol, a sütivégeket kidobálják, ő meg elkérte:

P8050016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A kölyköket kizárta, itt dörömbölnek az ajtón. Bár most az egyik lerohant a pincébe, gondolom pajszerért, meg kalapácsért. :D m

Link to comment
Megosztás:

Majd azért közöld a fejleményeket, mennyiért, mit csináltak rajta. :D

Áh, lelőttétek a poént. ;)

Itt szemezek egy nyérral, a fönököm cukrászdában maszekol, a sütivégeket kidobálják, ő meg elkérte:

http://kepfeltoltes.hu/100825/P8050016_www...ltoltes.hu_.jpg

A kölyköket kizárta, itt dörömbölnek az ajtón. Bár most az egyik lerohant a pincébe, gondolom pajszerért, meg kalapácsért. ^_^ m

Mi az a sütivég ?

Ami lelóg a tányérról ? :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Majd azért közöld a fejleményeket, mennyiért, mit csináltak rajta. :D

Áh, lelőttétek a poént. :D

Itt szemezek egy nyérral, a fönököm cukrászdában maszekol, a sütivégeket kidobálják, ő meg elkérte:

http://kepfeltoltes.hu/100825/P8050016_www...ltoltes.hu_.jpg

A kölyköket kizárta, itt dörömbölnek az ajtón. Bár most az egyik lerohant a pincébe, gondolom pajszerért, meg kalapácsért. ^_^ m

Nem száradt a sütivége? :D

Link to comment
Megosztás:

Mi az a sütivég ?

Ami lelóg a tányérról ? ^_^ :D :D

Nem, hanem ugye rendesen megcsinálják a sütit, és van a széle, ahol egyenetlen a tészta, kifolyt a krém, hasonló, és ilyet cukrászdában nem adhatnak el, napi több kiló mennyiségről van szó, eddíg valaki elvitte disznóknak, de most a kukába megy. A csóka ott maszekolt, és hozza haza, meg áthozott nekem is. Mondom, anyátoknak hagyjatok, hagytak. Morzsákat. De szó szerint. :D

Link to comment
Megosztás:

...1millió 300ezer plusz az apró ^_^ annyit nem ér 1sem

Az enyém vajon mennyit érhet? :D Na nem mintha különösebben érdekelne, nemszándéxok megválni tőle.. :D

Nem száradt a sütivége? :D

Kb nem volt rá ideje.. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Az enyém vajon mennyit érhet? :D Na nem mintha különösebben érdekelne, nemszándéxok megválni tőle.. :D

Kb nem volt rá ideje.. :D :D

hát... két különböző dolog, hogy mennyit ér, illetve mennyit adnak meg érte. (persze úgy is lehet nézni, hogy annyit ér amennyit adnak érte) Enyémért adnának 300at kb... közben az elmult 1 évben a pénz amit ráköltöttünk (ebben benne van az új motor) már valahol 550-600ezer forint körül jár. ^_^ De nem akarom eladni...Ez ki fog szolgálni még 1 jódarabig. Most kasztnizásra fog menni, és akkor mondhatjuk hogy nagyon jó állapotban van. Hiába 1993as évjárat.

Nálunk itthon a sütivég mindíg megszárad.. ;) És erről a szóról, hogy sütivég, csak rossz emlékek vannak :D

Link to comment
Megosztás:

hát... két különböző dolog, hogy mennyit ér, illetve mennyit adnak meg érte. (persze úgy is lehet nézni, hogy annyit ér amennyit adnak érte)

Nálunk itthon a sütivég mindíg megszárad.. ;) És erről a szóról, hogy sütivég, csak rossz emlékek vannak :D

Na az egy valóban különböző dolog mert mindenkinek minden ingyen kéne, főleg ami nem vacsiúj ^_^ esetleg megtoldva némi anyagi javakkal ;) na, ez ilyen.. :D

Mé? :D Telibe vert? :D

A mai peca meg fail, volt egy rettenetes 3 centit emelős kapásom :D aztán 1x kezet mostam -csoda, hogy nem halászlé szagú volt a víz de hogy bőven langyos az tuti, jóhogy nem esznek.. :D

Link to comment
Megosztás:

Na az egy valóban különböző dolog mert mindenkinek minden ingyen kéne, főleg ami nem vacsiúj ^_^ esetleg megtoldva némi anyagi javakkal ;) na, ez ilyen.. :D

Mé? ;) Telibe vert? :D

A mai peca meg fail, volt egy rettenetes 3 centit emelős kapásom :D aztán 1x kezet mostam -csoda, hogy nem halászlé szagú volt a víz de hogy bőven langyos az tuti, jóhogy nem esznek.. ;)

Nem is hogy telibevert..de nem jó :D Ilyen ajtókopogtatónak lehetne használni.. ;) aztán a széle megszárad..na aztán már az egész nem kell :D

jaja..melegbe nemigazán veszik fel :D Balatonon rájöttem..amikor jött a kánikula. Hajnal/éjszaka..Na akkor lehetett. Csak az volt a szar, hogy zabáltak a szúnyogok.

Ahol jelenleg dolgozok...első mondata az emberek 90%-ának: Ingyenes hirdetést szeretnék feladni.Erre: Hölgyem/Uram! a cégünk körülbelül 5 éve pénzt kér a hirdetésekért és akkor jön ez: :D :P Fizetni kell???? :P ;) Há' régen nem kellett :D És ilyenkor megkérdezem mosolyogva, hogy tud valamit amiért nem kell fizetni, és szolgálgatás?? És elgondolkodik a hülye :D :D

Link to comment
Megosztás:

jaja..melegbe nemigazán veszik fel

Ahol jelenleg dolgozok...első mondata az emberek 90%-ának: Ingyenes hirdetést szeretnék feladni.Erre: Hölgyem/Uram! a cégünk körülbelül 5 éve pénzt kér a hirdetésekért és akkor jön ez: :D :D Fizetni kell???? :D ;) Há' régen nem kellett :D És ilyenkor megkérdezem mosolyogva, hogy tud valamit amiért nem kell fizetni, és szolgálgatás?? És elgondolkodik a hülye :D ;)

Ja ;) unalmamban előszedtem a telegráfot azt 46 percig kényelmesben elcsevegtem egy volt munkatársammal.. ^_^

Aranygyűrű meg karóra? :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mert ugye nekem nem kell az öv, majd kitámasztom magam:Klikk ide! :D

Érdekes, hogy ma jártam arra kétszer is, de még semmi sem volt. Se reggel, de késő délelőtt se. (Martonvásáron voltam, beugrottam még Kápolnásnyékre, meg Velencére, de végig a főúton haladtam, nem az "alsó úton")Viszont fehérváron a budai úton három suzuki tartott márkatalálkozót. Egymásba rohantak. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, hogy ma jártam arra kétszer is, de még semmi sem volt. Se reggel, de késő délelőtt. Viszont fehérváron a budai úton három suzuki tartott márkatalálkozót. Egymásba rohantak. :D

:D :D Az szép.... Jah, másik dolog..haver mesélte amikor jött haza Óbudavárról debrecenbe, jött autópályán. Ugye autópálya 2X2 sáv középen elválasztva korláttal...És haver nézi, a szembejövő sáv,teljesen bedugulva,mert FRONTÁLISAN ütköztek... De azt hogy oldották meg?? ^_^ Korlát ott is volt...Tehát valami gebasz van a dologban

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy csak megijedt a busz, és azért lóg át a kereke a szembe jövő sávba?

A kedvenceim, amikor megyünk reggel melózni, Csanak mellett van az elkerülő, a paraszt utoléri az induló autósort, és kapásból előz kanyarodósávban. Ugye elkezdi a sajátjában, és a kereszteződés után már a szembejövőben megy.Aztán meg csodálkozik ha a szembe jövő busz mögül valaki szépen kisorol, mert majd kanyarodni fog. :D

A multkor megyek a tecsóba, kiérek faluból, kanyarodósáv a metró felé. Mögöttem kisorol a csóka, nem is foglalkoztam vele, mert ugye, gondolom én, lekanyarodik, a táblánál odalépek, aztán mellettem/mögöttem dudállás. Hát mert ő nem kanyarodik, hanem a kanyarodósávban előz. Integet, jobb a békesség, beengedtem, Hát mit az isten, látom a tecsó parkolóban száll ki a kocsiból, na megvagy genyó, melléálltam. Először visszaült, úgy kellett előcsalogatni. ^_^ Aztán letámad, hogy előzött autó nem gyorsíthat. Mondom, egyrészt a tábláig 50, utánna 90, ergo gyorsítok, másrászt ha valaki leindexel a kanyarodósávba, az nem előz, hanem kanyarodik. Valamit morgott, és bement a tecsóba.

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, hogy ma jártam arra kétszer is, de még semmi sem volt. Se reggel, de késő délelőtt se. (Martonvásáron voltam, beugrottam még Kápolnásnyékre, meg Velencére, de végig a főúton haladtam, nem az "alsó úton")Viszont fehérváron a budai úton három suzuki tartott márkatalálkozót. Egymásba rohantak. :D

Ha jól emlékszem ez tegnap történt. ^_^ Ugye ma 25-e van? :D :D

Mikor itthon vagyok egy hétnél többet, nem vagyok dátum ügyben teljesen képben. ;)

Link to comment
Megosztás:

Az a fura, hogy a légzsák nem pukkant el, de az övfeszítő igen.

Innen nézve nem klasszik kiadás, tehát még a régi eredeti szériás és előferdülhet, hogy nem indul be a légzsákosság. ^_^ De zotya aszonta, hogy nem voltak bekötve, akkor viszont az övfeszítő nem tud eldurranni. Vagy igen? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Innen nézve nem klasszik kiadás, tehát még a régi eredeti szériás és előferdülhet, hogy nem indul be a légzsákosság. ^_^ De zotya aszonta, hogy nem voltak bekötve, akkor viszont az övfeszítő nem tud eldurranni. Vagy igen? :D :D

Végülis csak gondolom, hogy nem volt bekötve a szélvédő kifejelés miatt. Vagy kicsúszhatott az övből? De nem hiszem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.