Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jártam ma a fővárosi autópiacon, csak úgy nézelődni.

Érdekes, hogy bár még mindig nem értek hozzá, azért a sok fórumolvasgatás hatására már simán észreveszem, melyik az, amelyiket össze-vissza toldozgatták, kettő-háromból rakták össze. :D Sajnos majdnem mindegyik régebbi, olcsóbb autó... a kereke persze mindnek ki van kenve libazsírral, belül meg szilikon minden mennyiségben.

Mögöttem indítottak éppen be egy dízel A Vectrát "jó motorral"... öt-hatodszorra elkapta. :D Gondolom be kellett melegíteni, hátha jönnek megnézni, reggel volt még viszonylag. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Na, voltam a siójuti bontóban, ajándék övfeszítőért. :D

A csaj nézegeti a számítógépen hogy van e? Mondja jobbos tuti van, mert nemrég érdeklődtek utána. Mondom nekem balos kell. Bejön egy pasi, kérdi tőle a csaj, van e Astra balos övfeszítő? Mondja persze hogy van hozza? Kérdem mennyi? Csípőből vágja, 13 ezer. :D :D ;) Mondom neki, ülés nem kell, csak a feszítő. Igen, ez a feszítő, komplett az övcsattal. Akkor inkább egyenlőre ne hozza. ^_^ :D

Amugy tele van a telep jobbkormányos autókkal.

Link to comment
Megosztás:

Na, voltam a siójuti bontóban, ajándék övfeszítőért. :D

A csaj nézegeti a számítógépen hogy van e? Mondja jobbos tuti van, mert nemrég érdeklődtek utána. Mondom nekem balos kell. Bejön egy pasi, kérdi tőle a csaj, van e Astra balos övfeszítő? Mondja persze hogy van hozza? Kérdem mennyi? Csípőből vágja, 13 ezer. :D :D ;) Mondom neki, ülés nem kell, csak a feszítő. Igen, ez a feszítő, komplett az övcsattal. Akkor inkább egyenlőre ne hozza. ^_^ :D

Amugy tele van a telep jobbkormányos autókkal.

Üdv. Menyit adnál érte? reálisan. :D

Link to comment
Megosztás:

Na, voltam a siójuti bontóban, ajándék övfeszítőért. :D

A csaj nézegeti a számítógépen hogy van e? Mondja jobbos tuti van, mert nemrég érdeklődtek utána. Mondom nekem balos kell. Bejön egy pasi, kérdi tőle a csaj, van e Astra balos övfeszítő? Mondja persze hogy van hozza? Kérdem mennyi? Csípőből vágja, 13 ezer. :D :D ;) Mondom neki, ülés nem kell, csak a feszítő. Igen, ez a feszítő, komplett az övcsattal. Akkor inkább egyenlőre ne hozza. ^_^ :D

Amugy tele van a telep jobbkormányos autókkal.

Nem viccből írtam Pistának se az 5-8ezret. 13at persze nem ér.

Link to comment
Megosztás:

Köszi szépen, hogy megnézted! :D Igazából szinte mindegyiknek ez a baja :D szét vannak repedve ^_^ vagy ahol "kanyarodik" (bár ott ritka) vagy valamelyik vége a csőnek. Sebaj :D Köszönöm mégegyszer :D ;)

Figy...azt hiszem szombaton megyünk mamámékhoz (Győrből - Celldömölk) útba esik 2 bontó is...nekem is kell úgyis olyan cső, akkor ha gondolod megkérdezem hogy dieselhez van-e (mindegyik dieselé egyforma?)Ha gondolod!

Ja meg mennyi az annyi ami korrekt ár érte?

Link to comment
Megosztás:

Figy...azt hiszem szombaton megyünk mamámékhoz (Győrből - Celldömölk) útba esik 2 bontó is...nekem is kell úgyis olyan cső, akkor ha gondolod megkérdezem hogy dieselhez van-e (mindegyik dieselé egyforma?)Ha gondolod!

Ja meg mennyi az annyi ami korrekt ár érte?

Köszi!

Úgy kérdezd már légyszi, hogy 1.7DR motorhoz. ( 60 lóerős szívódízel ) :D 2ezer Forintot megadok érte,de fölötte..hát nemigazán ^_^

Szép német astra f caravan

Link to comment
Megosztás:

Okés, amugy max ár nálam is annyi kb :D

amikor mondta 1 bontós h 5 rongy.... ;) az durva sztem ^_^

köszi mégegyszer!

Ma ültem egy B1 omega caravan-ban. Kiszerelmesedtem az Astrámból. :D Hja és 2.5 6 henger dízel. :D Most már végképp úgy vagyok vele, hogy elcserélném. :D

gondolom nem volt kerregés. vagy igen? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.