Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mint Panasonic márkaszervizesnek, hoztak rokonék egy Panasoanic TV-t pár éve hogy nézzük már meg ^_^ Szegény nem tudta mitől kapok röhögőgörcsöt. :D Hogy irodagépekkel foglalkozunk, a TV meg nem számít annak, már csak mellékes idegesítés volt :D

Valahol, még a kép is megvan róla. Nem bírtak ki hogy ne fényképezzem le ;)

Meg is van:%7Boption%7Dhttp://pics.coldline.hu/pics/80544-20100825-7scRAz.jpg

húúú... rosszul emlékeztem a pontos márkanévre :D :D

Van itt panasoanic is ;)

Hűűűha.... Itt már a Sonyt is belekavarják... :D

Link to comment
Megosztás:

Van itt panasoanic is :D

Hűűűha.... Itt már a Sonyt is belekavarják... ;)

Egy haverom vett egy hasonlót ródsztár néven ^_^ már mikor megláttam röhögtem ;) na mondom ha ez kibír 1 évet akkor jó :D ki is bírt 4 hónapot aztán meg nyaggat, hogy nézzem már meg :D áá, nem értek én ezekhez :D főleg mert nem is akarok :D na az a lényeg, hogy valami 24-ért sózták rá, én előtte egy hónappal vettem egy Samsung hifit 30-ért, a mai napig gond nélkül műxik :D szóval aki az ilyen nevenincs valamikért értéket ad az meg is érdemli.. :D

Link to comment
Megosztás:

Egy haverom vett egy hasonlót ródsztár néven ^_^ már mikor megláttam röhögtem ;) na mondom ha ez kibír 1 évet akkor jó :D ki is bírt 4 hónapot aztán meg nyaggat, hogy nézzem már meg :D áá, nem értek én ezekhez :D főleg mert nem is akarok ;) na az a lényeg, hogy valami 24-ért sózták rá, én előtte egy hónappal vettem egy Samsung hifit 30-ért, a mai napig gond nélkül műxik :D szóval aki az ilyen nevenincs valamikért értéket ad az meg is érdemli.. :D

Ha valaki a fiatalabb/középkorú korosztályból ilyen utánzatot vesz az valóban megérdemli..De mama vett már úgy puna papucsot, hogy azt hitte, hogy az puma :D ;) :D És még büszkén hordta, hogy ő punában jár... :D ;) :D Idősebbeket könnyen megtéveszti az ilyen

Link to comment
Megosztás:

Egy haverom vett egy hasonlót ródsztár néven ^_^ már mikor megláttam röhögtem :D na mondom ha ez kibír 1 évet akkor jó :D ki is bírt 4 hónapot aztán meg nyaggat, hogy nézzem már meg :D áá, nem értek én ezekhez :D főleg mert nem is akarok ;) na az a lényeg, hogy valami 24-ért sózták rá, én előtte egy hónappal vettem egy Samsung hifit 30-ért, a mai napig gond nélkül műxik ;) szóval aki az ilyen nevenincs valamikért értéket ad az meg is érdemli.. :D

Ne szójjá' be, a Yakumo DVD lejátszóm csak 10Ft volt, és már vagy 10 éve hásít :D Igaz hogy olyan bonyolult formátumok mint pl AVI már szisztem errorral jár, de mezei filmeket játsza f-szán. (és olyan karcos lemezeket elolvas amiket már több márkás kiköpött hogy köszöni szépen :D :D )

Link to comment
Megosztás:

Szépen rámászik a műszerfal :D Még szerencséje a babának hogy előtte kiütötte a kormány, és így már nem fáj neki ;)

:D :D Rosszabb mint a suzuki..Fater csak úgy hívja az ilyen autókat hogy veszélyes hulladékok.. ^_^ Szomszéd suzukiján lejárt a műszaki, és ígyis jár vele. Amikor megy vele...úgy rángat hogy a szomszéd fejét rázza, lökös lóg, tiszta retek kívűl-belül, horpadás ittottamott...Amikor beáll az udvarba ráadásul idegesítő, hogy az udvar közepén áll meg..és alig tudok tőle kimászni. :D Mert nem áll rá szorosan a garázsra..úgy 2-3 méterre a garázsajtótól. Fú még ránézésre is utálom azt a suzukit...szégyen még melléállni is. :D

Link to comment
Megosztás:

is nagyon durva :S

Igen..de amúgy ez egy teljesen legyengített kasztni,tehát ebből a típusból(nemtudom mi ez)az utcán nem ilyen papírdobozok járkálnak. Semmi merevítők, vagy keresztrudak nincsenek benne. Kiszedték, és megnézték hogy nélküle hogy törne. Még régebben beszéltük itt fórumon ezt asszem.

Link to comment
Megosztás:

is nagyon durva :S

Igen..de amúgy ez egy teljesen legyengített kasztni,tehát ebből a típusból(nemtudom mi ez)az utcán nem ilyen papírdobozok járkálnak. Semmi merevítők, vagy keresztrudak nincsenek benne. Kiszedték, és megnézték hogy nélküle hogy törne. Még régebben beszéltük itt fórumon ezt asszem.

Ez egy már a felvételkor 20 éves használt autó, aminek a csomagtartóját feltöltötték betonnal. Itt a falat tesztelték nem az autót. És nem is kínában. Ez nem az oridzsi video ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ez egy már a felvételkor 20 éves használt autó, aminek a csomagtartóját feltöltötték betonnal. Itt a falat tesztelték nem az autót. És nem is kínában. Ez nem az oridzsi video ^_^

akkor amelyik le van gyengítve? Tudom van 1 videó ahol azt próbálják mutatni, hogy különböző merevítések nélkül mennyire tud törni az autó. :D De régebben úgy beszéltük, hogy az 1 videó volt az :D
Link to comment
Megosztás:

Ne szójjá' be, a Yakumo DVD lejátszóm csak 10Ft volt, és már vagy 10 éve hásít ;) Igaz hogy olyan bonyolult formátumok mint pl AVI már szisztem errorral jár, de mezei filmeket játsza f-szán. (és olyan karcos lemezeket elolvas amiket már több márkás kiköpött hogy köszöni szépen :D ;) )

Jah :D a haveré meg valami Deawoo ^_^ az is leolvasta még a rozsdás kazánlemezt is :D igaz a cd tálcája kinyitáskor épphogy ki nem hullott :D :D

..még ránézésre is utálom azt a suzukit...szégyen még melléállni is. :D

Akkor jobb ha vigyázol :D lehet attól kapott át a rozsda.. :D

Link to comment
Megosztás:

nekem ebben a pillanatban is a helyemen áll egy megb...sz az ideg :D :D tudja jól h az én helyem kétszer annyi ideje lakom itt mint ő azt itt kever nekem!

Tájékoztató jelleggel engedd le a kerekét... " itt is maradsz ha ennyire kellett a helyem" ;)

Akkor jobb ha vigyázol :D lehet attól kapott át a rozsda.. ^_^

:D úgytudom a zsaruk megfogták..na akkor 2 hétig ott rohadt az udvaron...most megint az utcán áll, azaz gondolom jár vele.. :D

Link to comment
Megosztás:

nekem ebben a pillanatban is a helyemen áll egy megb...sz az ideg ^_^ :D tudja jól h az én helyem kétszer annyi ideje lakom itt mint ő azt itt kever nekem!

Húzd ki a placc közepére :D :D

Link to comment
Megosztás:

szted majd az Astra után fogok kötni egy ilyet??? :D ^_^ ;)

Ha tudnám, hogy nem pattogna érte a szomszéd, illetve szabadna ilyet..én simán kicibálnám az astrával...be a körforgalom közepébe virágosládának :D

Egy időben divat volt, hogy a szembe szomszédékhoz jövők a kapubejárónkban parkoltak -na nem is az a gond hanem az, hogy ki se tudtunk mellettük menni ;) meguntam, kigurulok a garázsból, kapunyitás, kötelet neki azt behúztam az udvar hátuljába :D fél óra múlva jön rinyálni a pitsa, hogy mit gondolok én ;) na mondom kincsem 2 gond van: 1- nem tudom, hogy az a kocsi hogy került az udvarunkba és azt sem, hogy kié, 2- az ugye magánterület és te gondolom nem akarsz se garázdaságot se magánlaksértést elkövetni :D sírva elmenekült :D :D aztán átmentem a szomszédékhoz, hogy a csaj tüntesse el az udvarról a szekerét vagy én tüntetem el és egyúttal közölje a hozzájuk érkezőkhöz, hogy szemben az az aszfaltos placc nem parkoló és keressenek más helyet :D az eset óta nem állnak elénk de ha nem férnek már el az utcán megkérdezik, hogy odaállhatnak-e.. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha tudnám, hogy nem pattogna érte a szomszéd, illetve szabadna ilyet..én simán kicibálnám az astrával...be a körforgalom közepébe virágosládának :D

:D :D ;) :D arra sem méltó! ;)

Egy időben divat volt,........

jah és hozzáteszem pont a garázsom előtt! ^_^

Sanci nem rossz kemény lehettél! :D

Link to comment
Megosztás:

jah és hozzáteszem pont a garázsom előtt! :D

Sanci nem rossz kemény lehettél! ;)

Azért meg lehet fel is gyújtanám :D

Muszáj némi fegyelmet verni ezekbe a falusiakba :D szó se róla nem az a baj, hogy elénk állnak le hanem az, hogy pofátlanul meg se kérdezik :D de volt arra is példa, hogy buli volt szomszédéknál, tudtam hogy sokan fognak jönni messzebbről azt én mondtam hogy ha gondolják az udvarra is beállhatnak a jöszmékek :D persze ha mi már nem mozgunk kocsival.. ;)

ááá virágosládának még talán ;) :D

Sanci kemény ember :D Inkább jobb Vele jóban lenni :D

;) :D

Tudod, hogy nem szeretem a balhét de ha azon múlik hát ne múljon.. ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

:D :D

Tudod, hogy nem szeretem a balhét de ha azon múlik hát ne múljon.. ^_^ ;)

jaja! Tudom :D én is így gondolkodok..jobb a békesség..de ha valaki nagyon kihoz a sodromból..akkor... :D Ezért is van, ha nagyon szar napom van és valaki poénkodik, kötekedik...eléggé komolyan tudom venni, és vissza tudok szólni úgy, hogy esetleg már sértő is lehet ;) De az olyan napokon inkább csak figyelem a fórumot. Nem szeretek senkivel se veszekedni. :D Sajnos párszor előfordult már... :D :D

Link to comment
Megosztás:

jaja! Tudom :D én is így gondolkodok..jobb a békesség..de ha valaki nagyon kihoz a sodromból..akkor... ^_^ Ezért is van, ha nagyon szar napom van és valaki poénkodik, kötekedik...eléggé komolyan tudom venni, és vissza tudok szólni úgy, hogy esetleg már sértő is lehet :D De az olyan napokon inkább csak figyelem a fórumot. Nem szeretek senkivel se veszekedni. :D Sajnos párszor előfordult már... :D :D

Megnéztem Neked a bontóban a gumicsövet, de ki volt repedezve. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.