Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tesókám tudod mit mondok sztem ink vedd ki!!! ;) :D :D :D ;) :D érted ugye?? ^_^

Soha :D És mostmár olyan szép pirosan is világít.. :D :D :D ;) Fater tegnap este volt Sárándon, aztán már sötétben jött haza..feljön és mondja: Ez nagyon jóóó...a másikkal túl foltos volt ;)

1-2 alapjáraton teljesen :P nyugivammántesó.. :D

aszondod ráparázok? :D

Link to comment
Megosztás:

Hát lehet :D Anyáékat is vasárnap vittem a tescoba.. Ugye 2 órán át várakoztam a parkolóban ( :D ) Magyarán már rámsötétedett... :D Felkapcsolom a világítást..anya így: :D ;) DE SZÉÉÉP!!!!

:D ;) milyen buzgó vaqy elmész tescoba nem mész be hanem inkább kinnt ülsz kocsiba! ^_^ :D néha én is ezt szoktam tök el lehet lenni! :D :D

Link to comment
Megosztás:

hmmm...... ;) Kicsivel, magassal, vékonnyal,nem túl kövérrel, szőkével, barnával,vörössel, feketével, Zotyával, stb.. :D Mikor Dáwid itt volt, egy zebránál egy egész kis cukira rámorogtunk a kocsival... ;) (illetve csak én, Dáwid nem ;) ) Remélem nem olvassa a barátnőd Dáwid! ^_^

Zotyát azt az én felsorolásomból kéretik törölni :D egy egész cukira... mintha ott nem csak az lenne :D Izomláz vót a nyakamban első 2 nap, annyit forgolódtam :D

MOndhatjuk... :D De azért nézett :D 2 gondolat járhatott a fejében: De jó pasik, de jó autó.... vaaagy De jó pasik, de jó autó :D :D

3 A f.szért akar ez engem elütni a zebrán? :D

:D ;)

Link to comment
Megosztás:

3 A f.szért akar ez engem elütni a zebrán? :D

;) :D

Hát..lehetséges :D Márcsak nyikorgó gumival kellett volna indulni, úgy az igazi.

;) :D milyen buzgó vaqy elmész tescoba nem mész be hanem inkább kinnt ülsz kocsiba! ^_^ :D néha én is ezt szoktam tök el lehet lenni! :D :D

Én már halálra untam magam..úgy szoktam, elviszem őket, hazamegyek és majd szólnak..azt mondták max egy félóra..Hát nem annyi volt..Mellesleg brunyálni is kellett nagyon...komolyan már a végén ha nem jöttek volna kicéloztam volna az egyik közeli fa tövét. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát lehet ;) Anyáékat is vasárnap vittem a tescoba.. Ugye 2 órán át várakoztam a parkolóban ( ^_^ ) Magyarán már rámsötétedett... :D Felkapcsolom a világítást..anya így: :D :D DE SZÉÉÉP!!!!

Engem meg 2-ből 2-en b.sztak le hogy méé' pont piros, hogy néz ez ki, tegyem vissza a sárgát... :D

Mondtam hogy sárga már nincs, lehet választani, piros, vagy fehér. Úgyhogy fehér volt :D

Link to comment
Megosztás:

Mellesleg brunyálni is kellett nagyon...komolyan már a végén ha nem jöttek volna kicéloztam volna az egyik közeli fa tövét. :D

Mintha nem lenne slozi a tetyóban :D :D

engem inkább a üzemanyag mutató kápráztat el nem is láttam még ilyet!! ;) :D :D

Na az enyémét elég sűrűn láthatnád így ^_^ nagyon nem szeretem ha az 50%-ot közelíti a lónyál de azt se nagyon ha már a 3/4-et.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Engem meg 2-ből 2-en b.sztak le hogy méé' pont piros, hogy néz ez ki, tegyem vissza a sárgát... :D

Mondtam hogy sárga már nincs, lehet választani, piros, vagy fehér. Úgyhogy fehér volt :D

Hát..én nem teszem fel a választási lehetőséget..van piros, meg van piros..lehet választani :D

Na az enyémét elég sűrűn láthatnád így ^_^ nagyon nem szeretem ha az 50%-ot közelíti a lónyál de azt se nagyon ha már a 3/4-et.. ;)

Dettó :D

Link to comment
Megosztás:

Hát..én nem teszem fel a választási lehetőséget..van piros, meg van piros..lehet választani :D

Én meg annyi előnyben vagyok, hogy enyém a szekér és olyan amilyen így ha nem tetszik meg se közelítse a bódét ^_^ ennyi.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hát..lehetséges :D Márcsak nyikorgó gumival kellett volna indulni, úgy az igazi.

Én már halálra untam magam..úgy szoktam, elviszem őket, hazamegyek és majd szólnak..azt mondták max egy félóra..Hát nem annyi volt..Mellesleg brunyálni is kellett nagyon...komolyan már a végén ha nem jöttek volna kicéloztam volna az egyik közeli fa tövét. ^_^

Gyere hozzánk egy tecsó parkolóba. Az első 5 percben, csak ócó-féle horgászbotot akarnak majd eladni neked (jellemzően ott, ahol 10 km-es körzetben nincs víz) aztán jönnek a távcsővel. "Kátonái éz, csák most nincs hozzá tok. De nézded meg milyen jól látni vele. Nézzedmmámeg... naaade mééé???...jóóvannaa..." meg az " eredetiieeez-párfümmel ócsóért" aztán a végére odaérnek a "stílfűríszesek", és ők kezdik el magyarázni, hogy laktelepen, mekkora hasznát is tudod venni, egy jó kis stíílfűrísznek. Hahál jók :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Tényleg...azt meg lehet oldani, hogy kéken világítsanak a mutatók? ^_^

Gyere hozzánk egy tecsó parkolóba. Az első 5 percben, csak ócó-féle horgászbotot akarnak majd eladni neked (jellemzően ott, ahol 10 km-es körzetben nincs víz) aztán jönnek a távcsővel. "Kátonái éz, csák most nincs hozzá tok. De nézded meg milyen jól látni vele. Nézzedmmámeg... naaade mééé???...jóóvannaa..." meg az " eredetiieeez-párfümmel ócsóért" aztán a végére odaérnek a "stílfűríszesek", és ők kezdik el magyarázni, hogy laktelepen, mekkora hasznát is tudod venni, egy jó kis stíílfűrísznek. Hahál jók :D :D ;)

Balcsin tesco parkolóban azt a kést...amit mutattam, na azt sózták ránk. De azt is úgy, hogy " 1500 Forint...keeel? Fater néz...és mondja: Debrecenbe ez 500..erre a roma csákesz: na jó 600ért viheted " És megkérdezi: mennyit ér amúgy ez az ótó??? Mi meg: ááááh...semmit....hulladék..20-30ezer forint... Debrecenben minden olcsó..tudod merre van? Az meg: :D hátttt.... Na viszlát!

Link to comment
Megosztás:

Tényleg...azt meg lehet oldani, hogy kéken világítsanak a mutatók? ^_^

Balcsin tesco parkolóban azt a kést...amit mutattam, na azt sózták ránk. De azt is úgy, hogy " 1500 Forint...keeel? Fater néz...és mondja: Debrecenbe ez 500..erre a roma csákesz: na jó 600ért viheted " És megkérdezi: mennyit ér amúgy ez az ótó??? Mi meg: ááááh...semmit....hulladék..20-30ezer forint... Debrecenben minden olcsó..tudod merre van? Az meg: :D hátttt.... Na viszlát!

Elég jó árréssel dolgozhatnak :D :D

Link to comment
Megosztás:

Gyere hozzánk egy tecsó parkolóba. Az első 5 percben, csak ócó-féle horgászbotot akarnak majd eladni neked (jellemzően ott, ahol 10 km-es körzetben nincs víz) aztán jönnek a távcsővel. "Kátonái éz, csák most nincs hozzá tok. De nézded meg milyen jól látni vele. Nézzedmmámeg... naaade mééé???...jóóvannaa..." meg az " eredetiieeez-párfümmel ócsóért" aztán a végére odaérnek a "stílfűríszesek", és ők kezdik el magyarázni, hogy laktelepen, mekkora hasznát is tudod venni, egy jó kis stíílfűrísznek. Hahál jók ^_^ :D :D

Övet nem kínálnak? :D Itt Győrben azt is ... igaz nem a tecsó parkolóban ;)

Link to comment
Megosztás:

Az első 5 percben, csak ócó-féle....Halál jók :D :D ;)

Ez nálunk afféle falusi-vidéki szórakozás.. :D

Mi az ilyent úgy oldjuk meg, hogy kipróbáljuk ;) horgászbot damilja kerítésbe akasztva -nagy rántás és reccsenés, flex a betonba taposva -fogascsiga hirtelen megszűnik létezni, csavarhúzónak satuhalál, krova-készlet szétnyílik, láncfűrésszel telefonoszlop betongyámja :D ^_^ hihetetlen amilyen letört arcokat vágnak utána :D pláne, hogy el se tudják utána adni.. :D

Ha netán ismerős arc járja az utcákat már előre kérdezzük öregemmel, hogy van-e valami újdonságuk ;) hozzánk már be sem mernek csengetni.. :D ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Ez nálunk afféle falusi-vidéki szórakozás.. :D

Mi az ilyent úgy oldjuk meg, hogy kipróbáljuk :D horgászbot damilja kerítésbe akasztva -nagy rántás és reccsenés, flex a betonba taposva, csavarhúzónak satuhalál, láncfűrésszel telefonoszlop betongyámja :D ^_^ hihetetlen amilyen letört arcokat vágnak utána ;) pláne, hogy el se tudják utána adni.. :D

Amúgy ezek a "sthil" fűrészek... :D Csak a matricát rakják rá ;)

Még vagy 4-5 éve nyírábrányban voltam nyáron nagyanyáméknál..és ott is jöttek ilyen házalók. Aztán a szomszédasszonyt lehúzták 100ezer Ft-al. A rokojás nő elkezdett sírni, hogy romániából szöktek át..és hogy nincs pénzük..adjanak már kölcsönbe 100e Ft-ot és délutánra visszahozza, a jóistenre esküszik, a gyermekének tartozása van, és megölik..mentse meg..délutánra visszahozza mert akkor kap az ura fizetést... Persze hogy nem hozta vissza. Én legszivesebben még a néhai határőröket hívtam volna :D Szomszédasszony meg megérdemli

Ja és szégyenében még a rendőrséget sem hívta :D hogy így át tudták b@szni. De sztem a rendőrök is kinevették volna

Link to comment
Megosztás:

Úgy vannak vele Sthil vagy Stihl...nem mindegy? ^_^

Mint az NCKIA

Mint Panasonic márkaszervizesnek, hoztak rokonék egy Panasoanic TV-t pár éve hogy nézzük már meg :D Szegény nem tudta mitől kapok röhögőgörcsöt. :D Hogy irodagépekkel foglalkozunk, a TV meg nem számít annak, már csak mellékes idegesítés volt :D

Valahol, még a kép is megvan róla. Nem bírtak ki hogy ne fényképezzem le :D

Meg is van:80544-20100825-7scRAz.jpg

húúú... rosszul emlékeztem a pontos márkanévre :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.