Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Valamelyik nap viccelődtünk rajta, nem? :D Azért nem szabadultok meg ilyen könnyen tőlem. :D :D

A második mondatra meg már az elöttem szólótól megkaptad a választ. ^_^

Hmm.

Nem adnálak én el. :D ;)

Az előtted szóló meg ne zaklasson engem. :D

Na elmentem a dógozóba.

Link to comment
Megosztás:

Hát a bőr az kényelmesebb... A gumiba belerohadsz, tapad, tiszta szívás. Bár takarítani egyszerűbb :D

Ha valakinek aprólék transzport kéne, akkor szólok hogy holnap/26-án/csütörtökön megyek Máriapócsra. Ha valakinek el kell hozni valamit Nyíregy-Debrecen környékről, és kihozza odáig, akkor elcsinálom Pestig. Méretkorlátozás viszont van, mert egy 307-essel megyünk 4-en, plusz sátrak. ^_^

Lökött! :D

Debrecen? :D Lassan odaköltözöl... ;)

Link to comment
Megosztás:

Hmmm... Akinek olyan műszeregysége van mint nekem... Mondja már meg hogy normális hogyha így áll a mutató menetközben/városban/satöbbi? (ezt a képet csak én szerkesztettem át)

Nem, a motornak illene járni városban ^_^ Egyéként igen, pont tegnap közlekedtem a fehér diesellel, ugyanezt mutatta.

Link to comment
Megosztás:

Nem akarom tudni, hogy milyen csajokkal szimpatizálsz :D :D :D :D

hmmm...... ;) Kicsivel, magassal, vékonnyal,nem túl kövérrel, szőkével, barnával,vörössel, feketével, Zotyával, stb.. ;) Mikor Dáwid itt volt, egy zebránál egy egész kis cukira rámorogtunk a kocsival... :D (illetve csak én, Dáwid nem :D ) Remélem nem olvassa a barátnőd Dáwid! ^_^

Link to comment
Megosztás:

hmmm...... ;) Kicsivel, magassal, vékonnyal,nem túl kövérrel, szőkével, barnával,vörössel, feketével, Zotyával, stb.. :D Mikor Dáwid itt volt, egy zebránál egy egész kis cukira rámorogtunk a kocsival... :D (illetve csak én, Dáwid nem :D ) Remélem nem olvassa a barátnőd Dáwid! ^_^

Mármint rákerregtetek ? :D ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

hmmm...... :D Kicsivel, magassal, vékonnyal,nem túl kövérrel, szőkével, barnával,vörössel, feketével, Zotyával, stb.. :D Mikor Dáwid itt volt, egy zebránál egy egész kis cukira rámorogtunk a kocsival... :D (illetve csak én, Dáwid nem :D ) Remélem nem olvassa a barátnőd Dáwid! :D

ezt megkapta szegény Dáwid! ;) ;) biztos ő is morgott ^_^ csak magában!

Link to comment
Megosztás:

Nem, én nem megyek. Féltem a himbáimat. :D :D

Ha mégis mész megyek én is, úgyis van egy zacsival az ülés alatt ;) spájszervasat azért hozzál.. ^_^ :D

Hmmm... Akinek olyan műszeregysége van mint nekem... Mondja már meg hogy normális hogyha így áll a mutató menetközben/városban/satöbbi? (ezt a képet csak én szerkesztettem át)

1-2 alapjáraton teljesen :D nyugivammántesó.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.