Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Skacok! Valakinek nincs egy "GyIK-jellegű" leírása önindító takarításról? ^_^ Tudom, ha lenne valami kész cucc, akkor bent lenne GyIK-ban, de valami ötletkupacot (ne adj isten képeket) megköszönnék :D Rövid időn belül esedékes egy szétszedésem, mert már nem igazán akaródzik indulni :D

Link to comment
Megosztás:

Skacok! Valakinek nincs egy "GyIK-jellegű" leírása önindító takarításról? ^_^ Tudom, ha lenne valami kész cucc, akkor bent lenne GyIK-ban, de valami ötletkupacot (ne adj isten képeket) megköszönnék :D Rövid időn belül esedékes egy szétszedésem, mert már nem igazán akaródzik indulni :D

Hát figyuzzá': 19db ezresér' már ki is cserélik a belsejét és még ki is takarítják...legalábbis errefele... :D

Link to comment
Megosztás:

Hát figyuzzá': 19db ezresér' már ki is cserélik a belsejét és még ki is takarítják...legalábbis errefele... ^_^

Na jó, én meg egy bezines rongyal eltörölgettem a bendixet, és két éve semmi baja. Persze nem azt mondom hogy mindenre jó ez, de nekem bevált. :D

Hogyan állítom ezt be pölö 25nm-re? :D

P8040014_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Igen, tavaly már megtették 15-ért. Annyit ért, hogy mostanra nem indulok. Ennyire én is meg tudom csinálni, csak az olcsóbb ^_^

Az szívás. :D Remélem én nem járok így. :D

Szétszedni Te is szét tudod, kipucolni, megkenni sem lehet olyan nehéz, aztán lehet hogy annyi elég is neki. Talán.

Link to comment
Megosztás:

Az szívás. :D Remélem én nem járok így. ^_^

Szétszedni Te is szét tudod, kipucolni, megkenni sem lehet olyan nehéz, aztán lehet hogy annyi elég is neki. Talán.

Érzésre annyi kínja van, mintha "ragadna" Ha egy darabig áll (akár egy éjszaka is elég neki) utána már alig, vagy nem is kezd el forogni. Aztán még egyszer ráindítok, és utána már valamennyire megmozdul, az meg már elég a mocimnak, mert pöccre indul, de az a pöcc az kell neki. Tegnap reggel már a tököm tele volt vele, és miután beindult, ráindítottam (pusztujjáköccsöööög) Nah egész nap tök jól indult, egész normálisan pörgött, de ma reggelre már megint nem forgatta meg elsőre. Szerintem egy takarítás-kenés sokat dobna rajta. Legalábbis nagyon remélem, mert egyáltalán nincs pénzem másikra :D :D

Link to comment
Megosztás:

Érzésre annyi kínja van, mintha "ragadna" Ha egy darabig áll (akár egy éjszaka is elég neki) utána már alig, vagy nem is kezd el forogni. Aztán még egyszer ráindítok, és utána már valamennyire megmozdul, az meg már elég a mocimnak, mert pöccre indul, de az a pöcc az kell neki. Tegnap reggel már a tököm tele volt vele, és miután beindult, ráindítottam (pusztujjáköccsöööög) Nah egész nap tök jól indult, egész normálisan pörgött, de ma reggelre már megint nem forgatta meg elsőre. Szerintem egy takarítás-kenés sokat dobna rajta. Legalábbis nagyon remélem, mert egyáltalán nincs pénzem másikra :D ^_^

Ez jóó :D :D

Akkor csak a kenés hiányzik nekijje... Szerintem...

Link to comment
Megosztás:

Fűzik a fejem de még mindig nem érzek hozzá késztetést ^_^ mondjuk az eddigi összes találkozót szinte végig beszélgettem valakikkel, csak a legutóbbin álltam neki forgolódni egy kör erejéig.. :D

Hátha megjön még addig a kedved. ;)

Amint átvettem a tűzoltóság csapatzászlóját a várostól és vége az ünnepségnek, húzok is a gokartpálya felé :D

Azért ezt is megnézném... :D De valószínűleg az autóm nélkül megyek, úgyhogy csak célirányosan nézelődhetek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.