Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor mindenki boldog. Jól látom, hogy bordó a lökös? ^_^

Jól látod. Az enyém volt valamikor, azért vettem, mert ködlámpás, gondoltam, majd átfújatom a kocsim színére, és felrakom, de közben ezzel a fehérrel fogtak egy őzet, így erre került fel.

És köszi mégegyszer a rugókat! :D

Link to comment
Megosztás:

várj mindjárt hívlak is! am most értem haza légszűrőt vettem! 2400 Ft volt srácok! :D ^_^ :D

2400Ft egy darab papírért ami be van hajtogatva? :D 1200Ft-ért vettem én. ;)

Épp ma reggel jött vissza az autó, mindjárt csinálok képet róla, jó magas lett mindenesetre ;)

Ilyen:

http://img1.tar.hu/fpepe/img/83658384.jpg

Enyim is ilyen magas :D, bár a hátulján szerintem még kéne emelni. Mármint az enyémen. :D

Link to comment
Megosztás:

1200Ft-ért vettem én. :D

900valamennyi.. ^_^

Azon biztos csak fele annyi hajtás van :D :D

Amit meg én még kevesebb? ;) Mondasz valamit :D lehet azért kell olyan sűrűn cserélgetnem.. :D

Link to comment
Megosztás:

én "félidőnél" kiszedem, kiporolorom, és porszívóval nekimegyek ^_^ Bár vigyázok, hogy nehogy baja legyen. :D

Én meg teljes időnél jól elfelejtem, és pár nappal később meg "húúb@sszamegmámegint..." és akkor csere :D

Bár mondjuk ez csak tavaly őszig volt így, mert akkor kapott újat, aztán Decemberben megnyekkent a légszűrőház is, akkor télire maradt az, de Februárban a "rendberakásnál" kapott újat, mert a dobbetétem is összetört, meg a rezonátor is leszakadt, és azon a lyukon áztatta alulról az egészet... Aztán olajcseréknél is kapott, úgyhogy idén már harmadik :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg teljes időnél jól elfelejtem, és pár nappal később meg "húúb@sszamegmámegint..." és akkor csere :D

Bár mondjuk ez csak tavaly őszig volt így, mert akkor kapott újat, aztán Decemberben megnyekkent a légszűrőház is, akkor télire maradt az, de Februárban a "rendberakásnál" kapott újat, mert a dobbetétem is összetört, meg a rezonátor is leszakadt, és azon a lyukon áztatta alulról az egészet... Aztán olajcseréknél is kapott, úgyhogy idén már harmadik :D

multkor nagyanyámék polojában ki akartuk cserélni...az a dolgozó lány burkolat nem jött le..tehát már ott elakadtunk. És nem a légszűrőnek a burkolata, hanem az a nagy műanyag kula ami rajta van a motoron... Így hagytuk, próbáltuk eleinte ránmgatni de a motort blokkostól mindenestől rángattuk, letörni meg nem akartuk.. :D nagyapám is akkora ész, hogy egy olajcserénél nem bír ott lenni, inkább megvárja kint. Aztán meg engem szivat, hogy miért nem tudom leszedni...én meg megmondtam neki, hogy ő a hibás..hogy lehet olyan hülye, hogy nem bírja megfigyelni 2002 óta, hogy hogy kell azt a vackot lepattintani róla. Havernak pont olyan kocsija van, felhívtam..haver mondta, hogy erősen kell rántani rajta egyszer,kétszer és lejön. Hiába rángattam, már le lettem állítva, hogy NE! ELTÖRÖD! Aztán visszagurítottuk a garázsba ( szószerint )... és engem cseszegetett, hogy miért nem tudom.. ^_^

Link to comment
Megosztás:

multkor nagyanyámék polojában ki akartuk cserélni...az a dolgozó lány burkolat nem jött le..tehát már ott elakadtunk. És nem a légszűrőnek a burkolata, hanem az a nagy műanyag kula ami rajta van a motoron... Így hagytuk, próbáltuk eleinte ránmgatni de a motort blokkostól mindenestől rángattuk, letörni meg nem akartuk.. :D nagyapám is akkora ész, hogy egy olajcserénél nem bír ott lenni, inkább megvárja kint. Aztán meg engem szivat, hogy miért nem tudom leszedni...én meg megmondtam neki, hogy ő a hibás..hogy lehet olyan hülye, hogy nem bírja megfigyelni 2002 óta, hogy hogy kell azt a vackot lepattintani róla. Havernak pont olyan kocsija van, felhívtam..haver mondta, hogy erősen kell rántani rajta egyszer,kétszer és lejön. Hiába rángattam, már le lettem állítva, hogy NE! ELTÖRÖD! Aztán visszagurítottuk a garázsba ( szószerint )... és engem cseszegetett, hogy miért nem tudom.. ^_^

Pedig a vw motorburkesz tényleg tépős. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.