Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Itt sem tiltják, ki csak ha szmogriadó van, akkor nem lehet velük bizonyos határon túlmerészkedni :D :D

Az nem vígasztalja a júzert, ha megmondom hogy "Ezen a héten nem dolgozom, mert nem tudok odamenni, de nyugodjon meg, így Ő sem fog dolgozni, mert nem lesz mivel" :D csak ha így melója nem lesz az embernek, akkor miből vesz majd korszerűsös pédétédéít, meg cédétéít, amivel már tudna dolgozni... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hát ha neked van soksok felesleges zséd egy mérnöknek, hogy megtervezze, azt amit a gyárban már megterveztek, csak magyarisztánban nem hiszik el, mert ugye itt a majdmimegmutatjukkiajani van.

Hivatalosan is be lehet tenni tipusidegen motort, csak tényleg nagyon nagy szívás, és utánajárás. Na meg pénz. Ha nem így lenne, akkor hogyan került sok Trabiba, Barkasba Fiat, Dacia, és egyéb más motor? HIVATALOSAN!

Link to comment
Megosztás:

Hivatalosan is be lehet tenni tipusidegen motort, csak tényleg nagyon nagy szívás, és utánajárás. Na meg pénz. Ha nem így lenne, akkor hogyan került sok Trabiba, Barkasba Fiat, Dacia, és egyéb más motor? HIVATALOSAN!

Nem hisz a srác ^_^ mert az lehetetlen.. :D

Link to comment
Megosztás:

Az nem vígasztalja a júzert, ha megmondom hogy "Ezen a héten nem dolgozom, mert nem tudok odamenni, de nyugodjon meg, így Ő sem fog dolgozni, mert nem lesz mivel" :D csak ha így melója nem lesz az embernek, akkor miből vesz majd korszerűsös pédétédéít, meg cédétéít, amivel már tudna dolgozni... :D

Az én "kormosdízelem" kék plakettes. ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Mer' a DTL, az korszerűbb egy túrós-csigával... :D

Tegyél egy kiherélt hajszárítót a szívótorok elé.. :D

Kb. :D

2002-ben nem akartam katalizátort beépíttetni (amit ugye már akkor rá akartak tukmálni a kétütemű gépek gazdáira) és akkor merült fel a fauvépólóegynullára motorcsere ami végül nem történt meg eladás miatt ^_^ nem hisznek nekünk ezek a nagyfalusiak :D de nem is kell, hogy higgyenek :D egyébként 95 óta 2x jártam templomban, azt is esküvők miatt -mielőtt még valaki ezt a dolgot is forszírozná.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Tegyél egy kiherélt hajszárítót a szívótorok elé.. ;)

2002-ben nem akartam katalizátort beépíttetni (amit ugye már akkor rá akartak tukmálni a kétütemű gépek gazdáira) és akkor merült fel a fauvépólóegynullára motorcsere ami végül nem történt meg eladás miatt ^_^ nem hisznek nekünk ezek a nagyfalusiak :D de nem is kell, hogy higgyenek :D egyébként 95 óta 2x jártam templomban, azt is esküvők miatt -mielőtt még valaki ezt a dolgot is forszírozná.. :D

Akkor már DTL-em van, és azért b.sznak meg mert más motorkódú motor van benne. DR-nek nem volt hajszárítója. :D

Link to comment
Megosztás:

De elektronikusan vezérelt lenne :D ha bekapcsolod kilő mint a rakéta.. :D :D

Az... ;) :D :D (amikor épületen belül nyílik szét, akkor miért van a háttrében a kék ég? ;) ) Amikor megláttam az éjszakai részt, akkor már vártam hogy oda is bevágják -e a nappali, kültéri módváltást ;) :D

Dízel kell nekik ;) :D :P És fiatal

jaja :P Az astra meg ugye továbbra is itt van nekem. :D Szerintetek miért csinosítgatom? ;) Közeleg a pillanat.

Én is így indultam neki. Aztán amikor faterral bementünk a kereskedőhöz, miután megnéztük a Zafirát, az első kérdése az volt hogy mennyiért számítanának bele egy 94-es, dízel, F Caravant :D Azt hittem letüdőzöm a túrórudit... ^_^ De aztán, amikor a csávó aztmondta hogy ha jól néz ki akkor 120-170 között, akkor kiröhögtem, és már terveztem a motorcserét :D

Link to comment
Megosztás:

Na megtörtént amitől tartottam....motorgenerál....

Arra tippeltek először hogy a vezérműtengelyem zakatol...de nem...szép semmi baja és ha már ezt megnézték akkor gondoltak egyet megnézik mi van lejjebb...háát a dugók lötyögnek mint a fene...ott van lent a gebasz ^_^ Szóval most az van hogy jön a blokk fúrás + 4 henger + gyűrűkészlet + valami csapágykészlet a fötengelyhez (asszem) ... szerencsére a hengerfejjel és barátaival nincs gáz (ugye azok már cserések voltak kb 1 éve)

Link to comment
Megosztás:

Na megtörtént amitől tartottam....motorgenerál....

Arra tippeltek először hogy a vezérműtengelyem zakatol...de nem...szép semmi baja és ha már ezt megnézték akkor gondoltak egyet megnézik mi van lejjebb...háát a dugók lötyögnek mint a fene...ott van lent a gebasz :D Szóval most az van hogy jön a blokk fúrás + 4 henger + gyűrűkészlet + valami csapágykészlet a fötengelyhez (asszem) ... szerencsére a hengerfejjel és barátaival nincs gáz (ugye azok már cserések voltak kb 1 éve)

Legalább Te járathatod be ^_^ Tessék megkeresni benne azt aminek örülni lehet :D (tudom, ettől nem lesz olcsóbb :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.