Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Viszont cserébe imádni fog. :D :D Nálad jobban már csak azt fogja szeretni, aki eteti. ^_^ Ha azt is bevállalod, máris Tiéd kb. fél kilónyi tiszta szeretet. ;)

Úúútálok fűkaszálni. :D Plázacica szeretnék lenni, frissen fodrászolva, kozmetikázva, műkörmözve...

Ááá, meggondoltam, inkább mégsem. :D ;) Kicsit nyügi vagyok, na. :D

Hű de jó, én is kívánhatok valamit? :D

Azon már túl vagyunk. Most is mindig hozzám jön, itt fekszik a székem mellett. Ja, és már 2 kg. :D ;)

2 kiló? Az én tacskóm annyival született! ;) Figyelj már Karcsi hogy működik ez a nyomatékkulcs? Mert tök jó tekergetni meg minden de hogyan tudom beállítani? Az állórészen van pölö, hogy 13.6, a forgórészen meg 0-8-ig a számok. Ha odatekerem hogy 6 akkor azt hozzá kell adni, és 13.6+6=19.6Nm? :D

A tűzoltó jár hozzá? :D

Link to comment
Megosztás:

Szóval, most hogy tom mérni is hogy mennyi az annyi, erősen úgy néz ki, hogy megint az önindítóm a sz.r :D

(nem, nem ennyi a töltésem :D, ez csak gyújtáson, izzítás után az akksi)

Ha még nem forgott az önindító inkább az aksit tartanám haldoklónak ;) zárt aksi vagy tudsz utána tölteni egy kis deszt.vizet? :D Esetleg egy jó töltős töltés éjszaka...?? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ha még nem forgott az önindító inkább az aksit tartanám haldoklónak :D zárt aksi vagy tudsz utána tölteni egy kis deszt.vizet? :D Esetleg egy jó töltős töltés éjszaka...?? ^_^

Én meg felkapcsolnám a tompítottat, hogy arra mit lép az akksi. Járó motor nélkül természetesen. Vagy minél több terhelést. Ha alig esik a fesz és nem esik látványosan, akkor önindítós.

Link to comment
Megosztás:

Ha még nem forgott az önindító inkább az aksit tartanám haldoklónak :D zárt aksi vagy tudsz utána tölteni egy kis deszt.vizet? :D Esetleg egy jó töltős töltés éjszaka...?? ^_^

Zárt, úgyhogy vizet maximum külsőleg mosogatni tudok használni hozzá ;)

Ez a kép, csak úgy készült, hogy hazajöttem, megálltam, leállítottam, gyújtás ráad, telefon előszed (közben izzítás abbafejeződött) és akkor elkattintottam. Ha megyek vele, 14-15 voltok vannak, világítással zenével, mindennel. Ha reggel beülök, gyújtás ráad, izzítás közben is 11 körül van, indítózáskor leugrik hol 9, hol 8, hol csak 10-re, utána minden heppi. Most megcsesztettem kicsit az önindítót, és érezhetően jobban indul a gépezet. Szerintem csak ki kéne pucolni :D

Jah, azt is kipróbáltam hogy indítás előtt, feltoltam a refit. Világolt szépen, és 11,6 volt a legalja ameddig lement vele :D

Link to comment
Megosztás:

Zárt, úgyhogy vizet maximum külsőleg mosogatni tudok használni hozzá :D

Ez a kép, csak úgy készült, hogy hazajöttem, megálltam, leállítottam, gyújtás ráad, telefon előszed (közben izzítás abbafejeződött) és akkor elkattintottam. Ha megyek vele, 14-15 voltok vannak, világítással zenével, mindennel. Ha reggel beülök, gyújtás ráad, izzítás közben is 11 körül van, indítózáskor leugrik hol 9, hol 8, hol csak 10-re, utána minden heppi. Most megcsesztettem kicsit az önindítót, és érezhetően jobban indul a gépezet. Szerintem csak ki kéne pucolni ^_^

Jah, azt is kipróbáltam hogy indítás előtt, feltoltam a refit. Világolt szépen, és 11,6 volt a legalja ameddig lement vele :D

Akkor nálad is az van, mint nálam, hogy mintha majdnem csontmerült lenne az akksi úgy indul (nálam még a rádió is kikapcsol :D bár ez egy védelem benne :D), igaz nekem úgy csinálja, hogy elkezd pörögni, aztán lelassul, a karácsonyfa műszerfalon a piktogrammok alig világolnak, meg kikapcsol a kijelző és a rádió, aztán újra elkapja és beröffen. ;) :D De nálam az önindító a bűnös, mert már tavasz óta ezt csinálja, azóta csak kijött volna az akksi hiba. ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor nálad is az van, mint nálam, hogy mintha majdnem csontmerült lenne az akksi úgy indul (nálam még a rádió is kikapcsol :D bár ez egy védelem benne :D), igaz nekem úgy csinálja, hogy elkezd pörögni, aztán lelassul, a karácsonyfa műszerfalon a piktogrammok alig világolnak, meg kikapcsol a kijelző és a rádió, aztán újra elkapja és beröffen. :D :D De nálam az önindító a bűnös, mert már tavasz óta ezt csinálja, azóta csak kijött volna az akksi hiba. :D

Jah. Dettó... ^_^ Ebben csak az idegesít, hogy nincs még 1,5 éve benne ez az önindító, amit felújítottként kaptam ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudtam hova irjam, de szerintem ide jó lesz ^_^

Azon gondolkodtam, hogy megéri e vesződni azzal hogy a műszerfalam kicseréltessem légzsákosra. Valaki véghez vitte már? Gondolom nem egy egyszerű művelet a dolog. 28.000 Ft-ot megér a műszerfalpárna + 2 légzsák + indítók + kábel?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudtam hova irjam, de szerintem ide jó lesz :D

Azon gondolkodtam, hogy megéri e vesződni azzal hogy a műszerfalam kicseréltessem légzsákosra. Valaki véghez vitte már? Gondolom nem egy egyszerű művelet a dolog. 28.000 Ft-ot megér a műszerfalpárna + 2 légzsák + indítók + kábel?

Nem tudom megéri e? Ha pl. egy csattanásnál segít, akkor megérte persze. Én a lufis kormányomat is kivettem, mert nem tetszett. Van most egy 3 küllős benne. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudtam hova irjam, de szerintem ide jó lesz :D

Azon gondolkodtam, hogy megéri e vesződni azzal hogy a műszerfalam kicseréltessem légzsákosra. Valaki véghez vitte már? Gondolom nem egy egyszerű művelet a dolog. 28.000 Ft-ot megér a műszerfalpárna + 2 légzsák + indítók + kábel?

Add nekem a 28-at, és közlekedj óvatosan ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Add nekem a 28-at, és közlekedj óvatosan ^_^ ;)

ááá...jó üzletember vagy te :D Én szoktam ilyen frappáns ötletekkel sokkolni a bátyám :D De előbb megvárom hogy kiderítsék mi zörög a kocsiba...aminek nem kéne...+ műszaki és jöhet az alváz (ami mindenképp kell) és talán ez.....de ennek igen kicsi az esélye :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom megéri e? Ha pl. egy csattanásnál segít, akkor megérte persze. Én a lufis kormányomat is kivettem, mert nem tetszett. Van most egy 3 küllős benne. ^_^

Igen....én is elgondolkodtam eközben azon a 3 küllösön (GSI-ben is olyan van ugye? bár ahol voltam gyakorlaton ott a céges 5 ajtósban is az volt) is...és olcsóbb is volna...és jobban is néz ki :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.