Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem tudom de ha azt nézük hogy 1.4 és 1.6 os blokk egyforma akor mért lenne igaza.

Egyforma. Igen. Hány féle dugóméret és kialakítás is van? Egyforma mind mi? De ne legyen igazam. Hisz sosincs.

Kell szállás vagy autóban alszol ?

Reményeim szerint, egy lányszobában fogok aludni. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Mert megint teleelmélkedtek két oldalt, aztán 3nap múlva megint lejátszódik ugyan ez.

Ezer bocs, hogy arra használjuk a fórumot amire való (ráadásul az arra szánt topikban!), és nem pedig magán beszélgetések folytatásaira... :D

Reményeim szerint, egy lányszobában fogok aludni. ;)

Tudom, tudom, én vagyok megint a bunkó, de már megszoktam! :D

Egyszerűen csak megkérdeztem valamit, szerettem volna segíteni egy haveromnak, azzal, hogy nekiadom a hengerfejet, és tudni szerettem volna, hogy tudná-e használni!

Nem tudom de ha azt nézük hogy 1.4 és 1.6 os blokk egyforma akor mért lenne igaza.

Bocsi, hogy az én kérdésem miatt te is le lettél tolva! ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Klikk

Sírjak vagy nevessek amikor ilyen videókat, embereket látok? :D Kiscsaj mindíg úgy tartja a cigit, hogy az látszódjon :D és hát a "köménymag" :D ;) :D :D ááh..inkább nézzétek meg ;) :D Vagy én öregszek nagyon, vagy ez a divat és nem veszem fel ezt az idióta stílust.

zene nem rossz! :D a véleményemet meg inkább hagyjuk! :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

Klikk

Sírjak vagy nevessek amikor ilyen videókat, embereket látok? :D Kiscsaj mindíg úgy tartja a cigit, hogy az látszódjon :D és hát a "köménymag" :D ;) :D :D ááh..inkább nézzétek meg ;) :D Vagy én öregszek nagyon, vagy ez a divat és nem veszem fel ezt az idióta stílust.

Háát, most ez a menő. ^_^ Meg tele van a net, "egy húzásra" piás videókkal, és mind tizenévesek rakják fel őket. Nem baj, gyúrok ezerrel, ha a lányaimnak ilyen haverjai lesznek szíttütöm őket. :D Itt is van egy csávó, most járja a 8-at ki tudja hányadszor, már most kokszol ezerrel úgy néz ki mint Swarci fénykorában, apuci-anyuci pénzeli, annál a résznél, meg hogy mit tesz a teljesítményfokozó/tömegnövelő a fejlődő szervezettel pont hiányoztak. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezer bocs, hogy arra használjuk a fórumot amire való (ráadásul az arra szánt topikban!), és nem pedig magán beszélgetések folytatásaira... :D

Tudom, tudom, én vagyok megint a bunkó, de már megszoktam! :D

Egyszerűen csak megkérdeztem valamit, szerettem volna segíteni egy haveromnak, azzal, hogy nekiadom a hengerfejet, és tudni szerettem volna, hogy tudná-e használni!

Bocsi, hogy az én kérdésem miatt te is le lettél tolva! ^_^ :D

Nem erről van szó, hanem arról, hogy hetente akár többször is felteszitek azt a kérdést, hogy 1.6ra 1.4 hf vagy fordítva. Lépni senki sem hajlandó az ügy érdekében, mindig csak a kérdés jön, hátha valaki megválaszolja, és akkor nem kell utánajárni semminek. Én csak mondtam egy ötletet, amivel elég hamar rövidre tudnátok zárni a kérdést.

Ha azt mondom, hogy menjetek át egy német, vagy egy angol fórumra, akkor meg megint jön a sértődés, hogy nem akarok segíteni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Na, csak hogy ne mindig Zotya dicsekedjen a kutyájával. Jött egy ilyen hozzánk is. Bár még kicsi, de sokkal nagyobb később sem lesz. Kb macska méretű macska...izé kutya.

http://img1.tar.hu/hening/img/83173253.jpg

Eleinte nem voltam oda értük, nem igazán tekintettem én sem kutyának, de aztán anyu miatt lett nekünk is és én is megkedveltem őket. Tök jó fejek és ha már a "kutyás hasznát" nézzük, akkor nagyon jó jelzőkutyák.

Hozzánk is pici korában kerültek, mostmár azért "megnőttek", de igaz családi kedvencek (2 van) ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nem erről van szó, hanem arról, hogy hetente akár többször is felteszitek azt a kérdést, hogy 1.6ra 1.4 hf vagy fordítva. Lépni senki sem hajlandó az ügy érdekében, mindig csak a kérdés jön, hátha valaki megválaszolja, és akkor nem kell utánajárni semminek. Én csak mondtam egy ötletet, amivel elég hamar rövidre tudnátok zárni a kérdést.

Ha azt mondom, hogy menjetek át egy német, vagy egy angol fórumra, akkor meg megint jön a sértődés, hogy nem akarok segíteni. ;)

Próbáltam keresni, de nem találtam rá választ...

Mellesleg a kérdést nem én tettem fel, csak írtam, hogy engem is érdekelne.

Azt hittem erre való ez a fórum, pont ezért jött létre... Ezek szerint nem... :D

Havernak szerelő csinálja az autót, csak gondoltam megkérdezem, hogy nem-e jó rá az 1.6-osom, mert nekiadtam volna (pocsék anyagi helyzetben van, még enni se nagyon van mit, és dolgozni kell neki az autó. Most az enyém van nála az kölcsönbe, amíg kész nincs az övé) ^_^

Elég lett volna annyit írni, hogy nem jó, simán felfogtam volna. :D

Bocsi, hogy az ezzel kapcsolatos hozzászólásaimmal feleslegesen foglaltam a helyet a fórumon. :D

Link to comment
Megosztás:

Próbáltam keresni, de nem találtam rá választ...

Mellesleg a kérdést nem én tettem fel, csak írtam, hogy engem is érdekelne.

Azt hittem erre való ez a fórum, pont ezért jött létre... Ezek szerint nem... :D

Havernak szerelő csinálja az autót, csak gondoltam megkérdezem, hogy nem-e jó rá az 1.6-osom, mert nekiadtam volna (pocsék anyagi helyzetben van, még enni se nagyon van mit, és dolgozni kell neki az autó. Most az enyém van nála az kölcsönbe, amíg kész nincs az övé) ^_^

Elég lett volna annyit írni, hogy nem jó, simán felfogtam volna. :D

Bocsi, hogy az ezzel kapcsolatos hozzászólásaimmal feleslegesen foglaltam a helyet a fórumon. :D

Én sem tudom, hogy jó-e. Ezért mondtam, hogy pakoljátok egymás mellé. Van még nagyon sok minden, amit kevesen tudnak itthon, ezen a fórumon meg egyre több a nagy szakértő. Utána lehet olvasni több helyen is...

Link to comment
Megosztás:

Na, csak hogy ne mindig Zotya dicsekedjen a kutyájával. Jött egy ilyen hozzánk is. Bár még kicsi, de sokkal nagyobb később sem lesz. Kb macska méretű macska...izé kutya.

http://img1.tar.hu/hening/img/83173253.jpg

Bírom az ilyen kis szőrpamacsokat! ;)

Hálás kis jószágok! :D

(anyám barátnőjének is ilyen van, és egyszer mikor idejött hozta azt is, és a macskám elkezdte a kerítés túloldaláról mérgesíteni, a kis pincsi meg úgy feltépte magát, hogy kiesett a szeme! De szó szerint!!! Kint lógott!! Kellett vinni állatorvoshoz! ^_^ :D :D A doki mondta, hogy ez előfordul nálluk :D )

Link to comment
Megosztás:

Én sem tudom, hogy jó-e. Ezért mondtam, hogy pakoljátok egymás mellé. Van még nagyon sok minden, amit kevesen tudnak itthon, ezen a fórumon meg egyre több a nagy szakértő. Utána lehet olvasni több helyen is...

Csak sajna nem megoldható a mellépakolás, mert most elvitték felújítatni, vagy megnézettetni, hogy mi is a baja. És szerencsére pont ünnep volt, meg hétvége. ^_^ Meg az enyémet is le kéne bontani, csak nincs még kulcs se hozzá! Nézünk bontós havernál a jövő héten, hátha lesz (romániában).

Ha nem, akkor meg lebontjuk, és ha az övé visszajön, akkor megvizsgáljuk a kettőt.

De ez az égéstér nagyobb-kisebb, ez elbizonytalanított. :D Lehet nem lesz jó, vagy ki fog égni egy idő után. Nah majd látjuk! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.