Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mostmeg bacca a csőrét, hogy nem foglalkozok vele.

Nem baj az :D

Kicsoda a hölgyemény, hogy így ajánlgatod? Amúgy nekem sovány. :D

Nem rokon vagy ilyenek és hidd el, hogy alkatilag neked való :D bár még nekem is belefér(ne) ^_^ itt nehéz egy kocsmát csődre vinni de a tulajsrác fejét úgy elcsavarta, hogy majdnem sikerült leengedni a redőnyt :D 1 hónapban csak ruhából majdnem 400-at vert a csajra és a többiről ne is beszéljünk :D aztán van egy kadettos haver, másfél évig lakott vele :D mikor mondta, hogy azzal a csajjal volt együtt csak annyit közöltem vele, hogy "gratulálok.." ;) erre meg csak annyit mondott: "az apja meg az öccse jó arcok, azokkal nem is volt gond de ez meg az anyja, ezeket lőni kéne..." :D ;) :D

Link to comment
Megosztás:

mer akkor be kellett volna állnom!! :D ;)

Á dehogy, senkit nem engedek a közelébe. Nem szeretem ha belenyúlkálnak a munkámba. :D

Nekem ugyan nem ^_^ de más helyzetben bevállalnám.. :D :D ;)

Hát megkapom a fizum, ami marad belőle az asszony, a 3 gyerek, a két kutya, a lakás, autó törlesztés, rezsi, kaja, autó szerelés után, azt mind viheti. :D

Link to comment
Megosztás:

Kemény lehetett kalapáccsal kiásni a helyét.. :D

Aha olyan volt, mint a beton. Aztán tavaszra a sok hótól felázott, és szépen be is omlott az egész. ^_^ :D

első pillantásra ez a kép még időszámítsáunk előtt készülhetett!! :D ;) :D ;)

94-ben, akkor kezdtem építkezni. 2004-ben költöztem be. A jó munkához idő kell. :D

Link to comment
Megosztás:

Annyira nem vót mozgalmas este, bár 3 helyen voltunk.

ZP-ben azért persze borultam egyet, igaz most szék nélkül :D :D

SZIN-ezni mikor akarsz ?

A borulás az mindig is jól ment.

Még nincs konkrét dátumom, egyeztetni kell a jányokkal is. :D No meg nem ártana vmi értelmes program sem. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.