Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem szőrös, tök csupasz....vagy miről van szó? :D ;)

:D :D ;) :D :D :D

-

Kicsit más téma...HOgy lehet megtudni, hogy nem számkijelzős vezetékes telefonnál,hogy ki hívott?? Mert már nemtudom hanyadjára szivat ma valaki, hogy kicsörög és elkussol a telefon... és ha éjszaka is ezt fogja csinálni kicibálom a zsinórt a falból. ^_^ :D

Szóval hogy lehetne tudni, hogy ki csinálja? :D

Link to comment
Megosztás:

Nem fogja megmondani, legalábbis pár éve nem mondták meg. Ha viszont feljelented, akkor bármit. :D

Megmondják :D nekünk is volt (egy kis családi tulajdon viszályból fakadó) csörgetőnk, miután minden saját adatot bemondtunk utána szépen elsorolta a kedves hölgyike az utsó 20 hívó fél számát majd részletes kimutatáson is így tudtunk feljelentést tenni zaklatásért ;) igaz azóta kiköttettük meg a mobilszámainkat is megváltoztattuk mert muszáj volt :D de legalább így lett céges tel.számom is.. ^_^ :D

Sejtem én, hogy ki...

Üldöznek a nők? ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

1 hárpia :D

Isten óvjon mindenkit az ilyen nőktől... mint a pióca..Ragad és szívja a véredet

Jobb ha nem a véred szívja :D de tudom milyen az afféle lerázhatatlan :D húzd ki azt a drótot, legalább az estéd nyugodt lesz ;) mobilon meg el tud érni akinek el kell, hogy tudjon, nem? ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Jobb ha nem a véred szívja :D de tudom milyen az afféle lerázhatatlan :D húzd ki azt a drótot, legalább az estéd nyugodt lesz :D mobilon meg el tud érni akinek el kell, hogy tudjon, nem? :D ;)

persze. ;) Bizony jobb.. :D De ez a vért.. na meg régebben a pénzt meg a gázolajat a kocsiból ^_^

Link to comment
Megosztás:

:D ;) :D :D ;) :D

-

Kicsit más téma...HOgy lehet megtudni, hogy nem számkijelzős vezetékes telefonnál,hogy ki hívott?? Mert már nemtudom hanyadjára szivat ma valaki, hogy kicsörög és elkussol a telefon... és ha éjszaka is ezt fogja csinálni kicibálom a zsinórt a falból. ^_^ :D

Szóval hogy lehetne tudni, hogy ki csinálja? :D

Én belelihegnék a telefonba....szerbusz édes, mi van rajtad? Rajtam csak egy motorolajos mackóalsó...most szétkenem a mellemen a rézpasztát..... :D

Link to comment
Megosztás:

Én belelihegnék a telefonba....szerbusz édes, mi van rajtad? Rajtam csak egy motorolajos mackóalsó...most szétkenem a mellemen a rézpasztát..... :D

1szer kicsörög..max 2. Mire odaérek már abba is hagyta. Vagy ha valami csoda folytán pont felkapnám levágná a telefont. ;)

Na azért már felgyújtanám.. :D :D ^_^

Legszivesebben én is...de inkább leszarom..és szégyellem magam, hogy voltam olyan gyökér idióta, hogy hagytam magam kihasználni. Magamnak köszönhetem. :D

Link to comment
Megosztás:

1szer kicsörög..max 2. Mire odaérek már abba is hagyta. Vagy ha valami csoda folytán pont felkapnám levágná a telefont. :D

Legszivesebben én is...de inkább leszarom..és szégyellem magam, hogy voltam olyan gyökér idióta, hogy hagytam magam kihasználni. Magamnak köszönhetem. ^_^

Egyszer engem is kihasznáhatna egy nő...már a mostanin kívül. :D

Link to comment
Megosztás:

Én belelihegnék a telefonba....szerbusz édes, mi van rajtad? Rajtam csak egy motorolajos mackóalsó...most szétkenem a mellemen a rézpasztát..... :D

Ez már beteg ;) de jóóóóó.. ;) :D

Legszivesebben én is...de inkább leszarom..és szégyellem magam, hogy voltam olyan gyökér idióta, hogy hagytam magam kihasználni. Magamnak köszönhetem. :D

Sajnos megesik az ilyen.. :D

Egyszer engem is kihasznáhatna egy nő...már a mostanin kívül. :D

Küldjek egyet? Megfelel? :D De asszem sokba fog az neked kerülni.. ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Sajnos megesik az ilyen.. :D

Jaja... Régi történet ez..és kihasználta azt is, hogy előtte ejtett pofára az előző. Akivel 3 évig voltam együtt. Hívjam meg erre, hívjam meg arra (szórakozóhelyen), vigyem el ide, vigyem el oda...stb.. ^_^ Na mindegy. Mostmeg bacca a csőrét, hogy nem foglalkozok vele.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.