Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

úúúúúh.... Ez valakitől/valamitől rohadt nagyot kapott. ^_^

Szerintem ne akard örökre feltenni! Az utólag beépített pótféklámpáért műszakin nagyon morognak tudtom szerint.

Megvan a kocsi 8 éve és eddig egyszer sem szóltak érte. De ha van más ragasztó ami megfelelő és nem fog leesni állandóan szívesen várom az ötleteket.

Link to comment
Megosztás:

Megvan a kocsi 8 éve és eddig egyszer sem szóltak érte. De ha van más ragasztó ami megfelelő és nem fog leesni állandóan szívesen várom az ötleteket.

Oké! én csak saját tapasztalatból mondom.Nekem is volt fent előző műszakin. Le is kellett szedni a pótféklámpát. MOndjuk azóta nincs, és nem is hiányzik.

Link to comment
Megosztás:

Megvan a kocsi 8 éve és eddig egyszer sem szóltak érte. De ha van más ragasztó ami megfelelő és nem fog leesni állandóan szívesen várom az ötleteket.

Van valami kétkomponensű ragasztó, azzal ragasztottam fel pár éve a középső visszapillantó tükröt a szélvédőre. Úgy rémlik, hogy a pótféklámpa is a műa. keretével kapaszkodik az üvegre, ha így van akkor erre is megoldás lehet.

Link to comment
Megosztás:

Van valami kétkomponensű ragasztó, azzal ragasztottam fel pár éve a középső visszapillantó tükröt a szélvédőre. Úgy rémlik, hogy a pótféklámpa is a műa. keretével kapaszkodik az üvegre, ha így van akkor erre is megoldás lehet.

Így van a műanyag keretével kapaszkodik. Esetleg megtudnád mondani a ragasztó nevét?

Link to comment
Megosztás:

Így van a műanyag keretével kapaszkodik. Esetleg megtudnád mondani a ragasztó nevét?

Nem emlékszem a nevére, de megkérdezem Neked. Legkésőbb hétfőn vagy kedden megírom. ^_^ Úgy tudom direkt a visszapillantó tükörhöz van, és autósboltokban kapható.

Addig meg hátha jár erre valaki, akinek jobb ötlete van. :D

Link to comment
Megosztás:

Eddig is ott állt találkozón :D

Jaja :D tudod, nem azért mondtam.. :D

Megvan a kocsi 8 éve és eddig egyszer sem szóltak érte. De ha van más ragasztó ami megfelelő és nem fog leesni állandóan szívesen várom az ötleteket.

Talán kend fel F.B.S.-sel, ha 1 órányira (míg kivulkanizálódik) oda tudod támasztani valamivel nem fog lejönni egyhamar.. :D

,

Kipróbálták milyen lehet trakival a szántóföldön. :D

Azt mind ottmaradt ;) önerőből képtelenek voltak kijönni onnan ;) bezzeg a dízel ^_^ inkább felszedi a szántást de az legalább harap.. :D

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mi meg elléptünk nejemmel Hortobágyra a Hídi vásárba, szó se róla vannak jó dolgok és aránylag elfogadható áron.. :D

Link to comment
Megosztás:

Azt mondja "sárkány" :D hát ez jó.. :D :D

Hjaaaj, ez a benzines-dízeles versengés! :D Az egyik ezért jó, a másik meg azért... ;)

Különben is, az én apukám erősebb! :D :D

Mindennek megvan az előnye és a hátránya.. ;)

Ja, ez olyan, hogy a cimbim jó nagy darab kölök mégse bírt a balcsiban megfürdetni.. ^_^

Nincs itt versengés ;) A dízel jobb.. Nem kérdés :D

Ez tény :D igaz nem is megy mint egy 400-as Manta -főleg nem keresztbe, max hawon vagy jégen de legalább nem is zabál.. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.