Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na ez az :D vidéki vagyok, csóró is meg főleg skót ^_^ csak épp szoknyát nem hordok :D :D

Nem kifejezetten de ha nem borulgatós a kaszni éntőlem jöhet :D bár akkor is több előnyét látom a frontosoknak vagy az összekerekeseknek.. ;)

Nekem a pótcsoki visszajelzőjéért kifúrták az órakeretet pedig csak rá kellett volna dugni az óra csatijára.. :D

:D Tipikus megoldás amúgy...Mint régen amikor a ladákba tették bele.

Ismerősöm pacon lakik...és egy BMW-vel jár. Aztán a házuk eléggé az erdőszélén van. Tehát aszfalt az nemnagyon van. Leesik 1 nagy hó..BMW-t elfelejti. Hátsókerekes, elakad..aztán csak tilt a hóba ;)

Link to comment
Megosztás:

^_^ Tipikus megoldás amúgy...Mint régen amikor a ladákba tették bele.

Csak azt nem értem, hogy kedves kattant dajcs rokon mi a répának rakatott fel vonóhorgot ha nem használta :D mikor vettem 1 szikra hajszál karcolás nem látszott a gömbfejen :D nem csak magyarban trehányak a szervízek.. :D

Link to comment
Megosztás:

....Na ez az ;) vidéki vagyok, csóró is meg főleg skót ^_^ csak épp szoknyát nem hordok :D :D

Nem kifejezetten de ha nem borulgatós a kaszni éntőlem jöhet :D bár akkor is több előnyét látom a frontosoknak vagy az összekerekeseknek.. :D....

Ez nem vidékiség, Albert is eljárt 8 literrel az xe-vel ;) :D :D

Szerintem olyan, hogy borulós kaszni nincs. 2cv lábát is ki lehet rúgni úgy, hogy fel nem borul, csak ha megakad ;) :D

Bár állítólag a kinézete ellenére az egy nagyon stabil autó, mármint nehezen dobja fel a talpát :D

Link to comment
Megosztás:

Ez nem vidékiség, Albert is eljárt 8 literrel az xe-vel :D :D :D

Szerintem olyan, hogy borulós kaszni nincs. 2cv lábát is ki lehet rúgni úgy, hogy fel nem borul, csak ha megakad ;) :D

Bár állítólag a kinézete ellenére az egy nagyon stabil autó, mármint nehezen dobja fel a talpát ^_^

Szomszédnak van, feelinges autó. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez nem vidékiség, Albert is eljárt 8 literrel az xe-vel :D :D :D

Szerintem olyan, hogy borulós kaszni nincs. 2cv lábát is ki lehet rúgni úgy, hogy fel nem borul, csak ha megakad ;) :D

Bár állítólag a kinézete ellenére az egy nagyon stabil autó, mármint nehezen dobja fel a talpát ^_^

Inkább csak kinézetéhez képest :D

De ez a patkány lehet hogy stabilabb :D

(Stefan... miket nem csinálsz újabban...;))
Link to comment
Megosztás:

Ez nem vidékiség, Albert is eljárt 8 literrel az xe-vel :D ;) :D

Jah ^_^ csak Albert egy szombat este ver el annyit mint amennyit én jó esetben egy hónap alatt össze tudok kaparni ;) csak mert beszéltünk 1x róla.. :P

Szólj Stefan-nak. Jútúb súgja, neki van :D

:D :D ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nna odáig eljutottam, hogy nem drótozom egyenlőre a plusz dugaljat -majd ha lesz sarum a biztitáblához, nem szeressek kókányolni :D viszont a pótcsoki visszajelzőt bekötöttem az óracsoportra úgyhogy mostmár nem a kereten fog villogni ;) és egyben kiderült az is, hogy a jól beolajzott km óra spirálja nemhogy sík száraz de ráadásul kezdett felületileg rozsdázni szinte a teljes hosszán úgyhogy nemhiába kezdett hangja is lenni :D rézpaszta elő, jó vastagon átkentem meg a köpenyét rendesen telefújtam ipari olajzó sprével és mostcsörögjjéb+ :D :D ja, meg a fejegység idegesítően rövid usb kábelét megpótoltam és a váltóbox alatt szépen hátravittem ahol jobb helye lesz a pendrájvnak.. :D

Link to comment
Megosztás:

Mondom én hogy jó arra közlekedni ;) (ha elég halvérű hozzá az ember... ha nem akkor idegbeteg lesz 2 hét után :D :D )

Ez a csávó akiről beszéltem be akart állni a műhelybe, hogy lecserélje az összetört bal hátsó lámpát csak, hogy a góré ne lássa ^_^ elkezd tolatni befele, én állok vagy 3 méterre, a főnök odajön, megáll mellettem 2 méterre ez a sügér meg a kocsi jobb hátuljával telibe verte a műhelyajtót ;) :D így cserélhette mindkettőt ;) ráadásul vicc, hogy egy akkora ajtón nem fért be ahova nyerges kamionok állnak be időnként pótostól :D a góré ordít rá, hogy "mit csinálsz te b...m, nem látsz te vakegér..?" :D :D ;) Persze ki volt a hibás? Én :D mert nem látok át a kocsin :D nem vagyok én szjúpörmen... :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a csávó akiről beszéltem be akart állni a műhelybe, hogy lecserélje az összetört bal hátsó lámpát csak, hogy a góré ne lássa ^_^ elkezd tolatni befele, én állok vagy 3 méterre, a főnök odajön, megáll mellettem 2 méterre ez a sügér meg a kocsi jobb hátuljával telibe verte a műhelyajtót :D :D így cserélhette mindkettőt :D ráadásul vicc, hogy egy akkora ajtón nem fért be ahova nyerges kamionok állnak be időnként pótostól ;) a góré ordít rá, hogy "mit csinálsz te b...m, nem látsz te vakegér..?" ;) :D :D Persze ki volt a hibás? Én :D mert nem látok át a kocsin :D nem vagyok én szjúpörmen... ;)

Egyik munkatársam totálkárrá törte a Fiatját, vett egy Polót, nagyon szar helyen szokott vele parolni, pont a teleppel szemben, ahol tolatunk ki a Boxerekkel. Egyszer már megtolták neki anno a Fiatot, de nem tanult belőle. Multkor tolatok ki a bordóval, ugye a belső tükör használhatatlan a rakomány miatt, a ét szélsőben szinta alig látni a kocsi mögé, tolatok ki, közben persze forgalom, stb. 6 munkatársam áll az út szélén néznek, de nem szólnak, tolatok...recccs. Na mondom faca, oda a Poló. :D Csávó akkor lép ki az ajtón, elfehéredik, hártamegyek, a disztárcsát kaptam el a lámpa alatti merevítővel, csak az pattant le. ;) Mindezt úgy, hogy 6-an nézték, és 10 méterrel arrébb az úttól messzebb 3-4 autó kényelmesen parkolhat. De nem, neki az út szélén kell állnia egy kocsikihajtóval szemben. :D

Link to comment
Megosztás:

Egyik munkatársam totálkárrá törte a Fiatját, vett egy Polót, nagyon szar helyen szokott vele parolni, pont a teleppel szemben, ahol tolatunk ki a Boxerekkel. Egyszer már megtolták neki anno a Fiatot, de nem tanult belőle. Multkor tolatok ki a bordóval, ugye a belső tükör használhatatlan a rakomány miatt, a ét szélsőben szinta alig látni a kocsi mögé, tolatok ki, közben persze forgalom, stb. 6 munkatársam áll az út szélén néznek, de nem szólnak, tolatok...recccs. Na mondom faca, oda a Poló. :D Csávó akkor lép ki az ajtón, elfehéredik, hártamegyek, a disztárcsát kaptam el a lámpa alatti merevítővel, csak az pattant le. :D Mindezt úgy, hogy 6-an nézték, és 10 méterrel arrébb az úttól messzebb 3-4 autó kényelmesen parkolhat. De nem, neki az út szélén kell állnia egy kocsikihajtóval szemben. ;)

Akkor meg meg is érdemli! :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

SOS

Tudja valaki mi az a hangszűrő? :D

3 csatornás kéne minimum 200 Watt - 300 Watt-os.

Létfontosságú! neten tudok venni ilyet? Valaki aki jártas az elektronikában jó lenne ha segítene! ^_^

Erre gondolok!

Nagyon köszi előre is! :D

Ennek nem a másik neve a hangváltó? Ha jön a zene a drótón ezt rákötöd és különszedi a magas-közép-mély hangokat? Mintha a Somogyis hangszóróépítő füzetben láttam volna ilyet.Klikk ide!

Link to comment
Megosztás:

Ennek nem a másik neve a hangváltó? Ha jön a zene a drótón ezt rákötöd és különszedi a magas-közép-mély hangokat? Mintha a Somogyis hangszóróépítő füzetben láttam volna ilyet.Klikk ide!

Köszi szépen! :D

Hja, mostmár én is rájöttem! :D ;)

(romániai a srác akinek vinnem kell, nálluk így nevezik :D )

Ilyet kerestem, úgy néz ki lesz is nyíregyházán 4000ért! ;)

Hogy tud egy ilyen kis biszbasz ennyire drága lenni, és ráadásul 2db kell belőle? :D

Ennyiért már veszek egy fél donorautót! ^_^ :D :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi szépen! ;)

Hja, mostmár én is rájöttem! :D ;)

(romániai a srác akinek vinnem kell, nálluk így nevezik :D )

Ilyet kerestem, úgy néz ki lesz is nyíregyházán 4000ért! ;)

Hogy tud egy ilyen kis biszbasz ennyire drága lenni, és ráadásul 2db kell belőle? :D

Ennyiért már veszek egy fél donorautót! ^_^ :D :D

Létfotosságúúúúúúúúúúúúúúú ? Megölnek ha nem lesz ? ;) :D :D :D ;)

Tételezzük fel, hogy az ajtókban jobb oldalon is van egy hangszoró, meg bal oldalon is.

Tehát......

:D :D :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.