Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem ősszel megyünk Debrecenbe. Bár csak egy napra, de ha ráérsz, találkozhatunk. ^_^

Már Lacikával is tervezgetjük egy ideje, előbb-utóbb csak összejön.

Oks :D

Tegnap azt hittem párom ma nem dolgozik (közben kiderült, hogy de) csak majd holnap lesz éjszakás, na mondom ha már így össze van rakva a szekér és menetstabil akkor tépjünk már el a Duna kanyarhoz, rokonnak van ott valami nyaralószerűsége -amolyan egyik nap megyünk másik nap meg jövünk módra :D hát nem jött be :D na mondom a mai nap dolga, hogy megcsiszolgatom az alufelniket és előkészítem újraszinterezéshez -hát semmi kedvem hozzá, inkább nézek valami direkt pozitív pontot a biztitáblán és rákötöm az utólagosan behekkelt szivargyújtó aljzatot :D de még ahhoz se jött meg a kedvem.. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Ide írok hogy sokan olvassák....

Röviden és tömören eldurrant a vízcsövem, egyszerűen kirepedt...

Pécsen vagyok per pill....

Puszta véletlenségből nincs valakinek pécs mondjuk 50km-es környezetében x17DTL kompatibilis visszatérő gumi vízcsöve?

Ez az ami a hűtőtől hozza a vizet a blokkhoz, jó vastag és a végén van egy 90°-os kanyar.

Roppant hálás lennék ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ide írok hogy sokan olvassák....

Röviden és tömören eldurrant a vízcsövem, egyszerűen kirepedt...

Pécsen vagyok per pill....

Puszta véletlenségből nincs valakinek pécs mondjuk 50km-es környezetében x17DTL kompatibilis visszatérő gumi vízcsöve?

Ez az ami a hűtőtől hozza a vizet a blokkhoz, jó vastag és a végén van egy 90°-os kanyar.

Roppant hálás lennék ^_^

Full elkészült ?

Visszavágni nem lehet belől egy darabot ?

Link to comment
Megosztás:

Gyárilag piros volt ? :D ;)

Hát az előző órám veres volt :D Ahoz képest lett visszapirosítva.

Ja :D Dáwiddal begyáriasítottuk az enyémé mintájára.. ;) ^_^ :D

Jaja.. :D :D Szép így ezzel az órával a vörös. Mintha ebben nappal is látszana jól. Az előzőbe nem látszódott. Este csinálok róla képet :D Sanci mész a tüzijátékra?

Link to comment
Megosztás:

SöPö

Azért meleg, hogy 300000ért magyar papírral van : http://www.hasznaltauto.hu/auto/saab/900/s...edition-4063076 ;) :D

Aztán meg úgy jár a T. Vevő mint az agyas unokaöcsém az ócópászáttal ^_^ 200 rongyot letett előlegben és nincs meg se a csávó se a kocsi se a lóvé :D gyanús egy kicsit annyiért, nem? ;)

Amúgy meg vegyen JTD Pandát, az 4 literből simán gurul.. :D

Sanci mész a tüzijátékra?

Nem tudom van-e értelme :D asszony is majd csak valamikor 7 körül érne Db.-be és hát 12 órás műszak után még párat várni egy kis csillogásért nekünk nem buli :D a karniváli fílinget se csípom :D debrecenin rákérdeztem lesz-e ma Főnix tali -azt ha lesz talán be is mennék de némák mint a sír.. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom van-e értelme ^_^ asszony is majd csak valamikor 7 körül érne Db.-be és hát 12 órás műszak után még párat várni egy kis csillogásért nekünk nem buli :D a karniváli fílinget se csípom ;) debrecenin rákérdeztem lesz-e ma Főnix tali -azt ha lesz talán be is mennék de némák mint a sír.. :D

Fossá van zárogatva a város.. Mindenhol kordon meg tököm tudja. Én se megyek fel a tüzijátékra...Egyáltalán nem érdekel.. :D

Annyi hogy felmek a tetőre és megnézem onnan :D

Nemtom...sztem nem tartanak találkát.. De ha igen akkor se megyek. Olyan forgalom van hallod.. Nincs kedvem sok a hétvégihez.

Link to comment
Megosztás:

Nekem kicsit jobb helyeken sikerül dógozgatni..... :D olyan igazi nyálcsorgatós ^_^

Bakker az egyikkel beragadtak a liftbe, kiszabadítottam, annyi időm se volt az ajtó kinyitása után, hogy a telón elindítsam a fotómasinát. Ennyit sikerült lekapni belőle ;)

Én is jobban szeretem a Volvo szalont, de a szuzukinál jobbakat lehet röhögni :D Bejött egy fazon, olyan igazi elborult fejű állat, csak azért nem nézi az ember aluljárólakónak, mert a hawaii ingen, meg a hozzá csapott farmerjakón drága felirat van, és az értékesítőnek odaordít a szalon másik feléből hogy

"Melyik az az új amit az Orbán most adott át?"

Asztaltól föláll, odasétál, és halkan válaszol:"Nem adta át, csak az első darabbal legurult a futószalagról. Csak ősszel kezdik értékesíteni, addig még nincs belőle"

"MÉ? :D "

Na itt inkább hátramentem röhögni :D Még vagy 20 percig magyarázott neki szerencsétlen srác, hogy miért nincs még legújabb swift a szalonban, de a végén inkább aztmondta az új altora hogy ugyan ilyen ez is, csak kicsit kisebb, nézegesse ezt :D

A ferde ablaktörlő, az összevissza feliratok, a ferde opeljel??? ;)

Nem én mondtam ki először :D

Link to comment
Megosztás:

Aztán meg úgy jár a T. Vevő mint az agyas unokaöcsém az ócópászáttal ^_^ 200 rongyot letett előlegben és nincs meg se a csávó se a kocsi se a lóvé :D gyanús egy kicsit annyiért, nem? :D

Szerintem nem gyanús. Ez mondjuk lehet, hogy kehés :D

Azért nincs ezeknek áruk, mert öreg, turbós autók, magas a benzinár, lóerőadó /nincs, de volt/ jövőre teljesítmény alapján a biztosítás, stb., stb.

Vectra / Calibra turboknak szincs már igazándiból magas ára....

Mondjuk 9.5 kapcsán hallottam olyat, hogy egyik oldalon nem fújt a klíma mi a megoldás ? Kivenni a műszerfalat és úgy orvosolható :D Helló'mi ? :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Fossá van zárogatva a város.. Mindenhol kordon meg tököm tudja. Én se megyek fel a tüzijátékra...Egyáltalán nem érdekel..

Annyi hogy felmek a tetőre és megnézem onnan

Nemtom...sztem nem tartanak találkát.. De ha igen akkor se megyek. Olyan forgalom van hallod.. Nincs kedvem sok a hétvégihez.

Szokásosan ;) nem mintha amúgy is lehetne normálisan haladni ^_^ bár nálunk meg a mammerek a kordon az úton ;)

Mi vagy 5 éve voltunk megnézni, Ocskó papa mészlisztes teknőjére felmásztunk a Tócói vasútnál és onnan néztük :D ki volt kerülve a forgalom :D

a szuzukinál jobbakat lehet röhögni ...

Nem én mondtam ki először

:D :D

Majd kiigazítja :D vagy leszedi mindet.. :D

Szerintem nem gyanús. Ez mondjuk lehet, hogy kehés

Ez az amire gondoltam :P balatonfíling után biztosra veszem, hogy a túrós életben nem fogok benzinest venni ;) max A Corsa 1.2 rettenetet :D retek B Vectra (akármilyen szép is meg jó is) az X16XEL motorral 2x annyit zabált mint ugyanilyen feltételekkel az enyém :D volt, hogy bozótlakóék megkérdezték mennyi teljesítményadót fizetek rá ;) mondom: milyen teljesítmény? :D Az nincs de legalább nem eszi meg az ember gatyáját :P igaz nem is megy meg nincs tádádáádáádááá de a kútnál csak röhögök sokakon, néha majdnem sírok is mikor szidják a benzinárakat :D

Link to comment
Megosztás:

Ez az amire gondoltam :D balatonfíling után biztosra veszem, hogy a túrós életben nem fogok benzinest venni :D max A Corsa 1.2 rettenetet :D retek B Vectra (akármilyen szép is meg jó is) az X16XEL motorral 2x annyit zabált mint ugyanilyen feltételekkel az enyém ^_^ volt, hogy bozótlakóék megkérdezték mennyi teljesítményadót fizetek rá :D mondom: milyen teljesítmény? ;) Az nincs de legalább nem eszi meg az ember gatyáját :D igaz nem is megy meg nincs tádádáádáádááá de a kútnál csak röhögök sokakon, néha majdnem sírok is mikor szidják a benzinárakat ;)

Já, ez benne van :D

Kinekapapkinekapapné :D

Azért ha a minden feltétel adott lenne, akkor te is baxnád egy turbós benzinesnek :D

Link to comment
Megosztás:

Já, ez benne van :D

Kinekapapkinekapapné :D

Azért ha a minden feltétel adott lenne, akkor te is baxnád egy turbós benzinesnek :D

A használt már csak ilyen :D

Wót benzinesem, vegyes-hosszú távon az kijött 5.5 literből nem 120-as hajtással :D igaz bűvészkedtem vele egy darabig mire elértem ^_^

Ha minden adott lenne nem biztos, hogy Opel lenne az a turbósbenzines ;)

Link to comment
Megosztás:

Szokásosan :D nem mintha amúgy is lehetne normálisan haladni ^_^ bár nálunk meg a mammerek a kordon az úton :D

Mi vagy 5 éve voltunk megnézni, Ocskó papa mészlisztes teknőjére felmásztunk a Tócói vasútnál és onnan néztük ;) ki volt kerülve a forgalom :D

Miiicsoda? :D ;) :D Ocskó papa mészlisztes teknője? :D ;) :D a tócói vasút oké...de az a hidat jelenti? :D

Nah..kicseréltem az ablaktekerőt mert a kis gomb mindíg a kezembe maradt ;) Mostmár jó :D

Link to comment
Megosztás:

A használt már csak ilyen :D

Wót benzinesem, vegyes-hosszú távon az kijött 5.5 literből nem 120-as hajtással ;) igaz bűvészkedtem vele egy darabig mire elértem ^_^

Ha minden adott lenne nem biztos, hogy Opel lenne az a turbósbenzines :D

Na ha bármilyen benzinessel tudtál 5.5-öt csinálni, akkor neked dízel kell :D

RWD-t bírod ? :D

Link to comment
Megosztás:

Dehogy. Fétiselnének, hogy ki tudja 6liter alá nyomni a fogyit...

"Ha minden feltétel adott lenne" :D el ne hidd, hogy érdekelne hány garnitúra gumit tolok le róla míg Debrecenen keresztül vergődnék ^_^ onnantól valszeg az se nagyon érdekelne mennyit lángol a kipuff.. ;)

Miiicsoda? Ocskó papa mészlisztes teknője? a tócói vasút oké...de az a hidat jelenti?

Nah..kicseréltem az ablaktekerőt mert a kis gomb mindíg a kezembe maradt Mostmár jó

Az egy idősebb fuvaros csávó aki mészliszt szállítással foglalkozik :D nem, a Kishegyesi és az NKH telep közti vasútállomás parkolóját jelentené :D tudtommal az még a Tócóhoz tartozik :D

Nekem is ki kéne már borítani a műszerfalat 1 szál vezetékért.. :D

Link to comment
Megosztás:

"Ha minden feltétel adott lenne" :D el ne hidd, hogy érdekelne hány garnitúra gumit tolok le róla míg Debrecenen keresztül vergődnék ^_^ onnantól valszeg az se nagyon érdekelne mennyit lángol a kipuff.. ;)

Az egy idősebb fuvaros csávó aki mészliszt szállítással foglalkozik ;) nem, a Kishegyesi és az NKH telep közti vasútállomás parkolóját jelentené :D tudtommal az még a Tócóhoz tartozik :D

Nekem is ki kéne már borítani a műszerfalat 1 szál vezetékért.. :D

Jaaaa értem. Jaja, a neve is tócóvölgy vasúti mh. Mivel ezen a műszeregységen nem volt ((!)) Ami nekem a fékolajszintet jelezte vissza.... és maradt még 1 kis lámpám szabadban...bekötöttem az utánfutó visszajelzőhöz. Nézegettem a csatlakozóját...elvileg be van kötve hogy érzékelje..gyakorlatilag nemtudom.

opeles90.blog.hu :D :D ;) :D

:D

Link to comment
Megosztás:

Na ha bármilyen benzinessel tudtál 5.5-öt csinálni, akkor neked dízel kell

RWD-t bírod ?

Na ez az :D vidéki vagyok, csóró is meg főleg skót ^_^ csak épp szoknyát nem hordok :D :D

Nem kifejezetten de ha nem borulgatós a kaszni éntőlem jöhet :D bár akkor is több előnyét látom a frontosoknak vagy az összekerekeseknek.. :D

Nézegettem a csatlakozóját...elvileg be van kötve hogy érzékelje..gyakorlatilag nemtudom.

Nekem a pótcsoki visszajelzőjéért kifúrták az órakeretet pedig csak rá kellett volna dugni az óra csatijára.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.