Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Valahogy igy lesz ^_^ És szerinted mennyit ér meg egy ilyen? Mármint ha csak a csati meg az érzékelő kell:) Bááár ha van nekik akkor lehet korrektebb ha megveszem ott egyben:) Na majd utána kérdezek.

Eőször próbáld meg a falu közepén a kisebbik bontóban, szerintem az öreg tök normális. Én vettem egy taposólemezt, egy polcot, egy AC-relét, és egy fényszóró magasságállító kapcsolót tőle 6000 forintért. Csak a polc 4500-ért szokott menni a Vaterán.

Link to comment
Megosztás:

Nekem kicsit jobb helyeken sikerül dógozgatni..... :D olyan igazi nyálcsorgatós ^_^

Bakker az egyikkel beragadtak a liftbe, kiszabadítottam, annyi időm se volt az ajtó kinyitása után, hogy a telón elindítsam a fotómasinát. Ennyit sikerült lekapni belőle :D

Biztos egy szőke cica ült benne, és rá is nyálcsogatva néztél, azért cúgott el olyan gyorsan. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Valahogy igy lesz ;) És szerinted mennyit ér meg egy ilyen? Mármint ha csak a csati meg az érzékelő kell:) Bááár ha van nekik akkor lehet korrektebb ha megveszem ott egyben:) Na majd utána kérdezek.

Most látom... Boldog születésnapot! ^_^

Na, hazaértünk. :D Jó volt a kistalálkozó! Köszönöm, hogy megszervezted Alex! :D

Legközelebb azért megpróbálom valakinek kölcsönadni a Lánykám. :D

Hiányoztatok! :D

Link to comment
Megosztás:

Most látom... Boldog születésnapot! ^_^

Na, hazaértünk. :D Jó volt a kistalálkozó! Köszönöm, hogy megszervezted Alex! :D

Legközelebb azért megpróbálom valakinek kölcsönadni a Lánykám. :D

Hiányoztatok! :D

Boldogat! mennyi is 25? Az egyik golyómat odaadnám ha megint ennyi lehetnék. ;) Aztán maradna csak 3. :D

Link to comment
Megosztás:

NA igen...de nem is a kábel a lényeg:) a csati + a külsö érzékelő...mert vaterán van kijelző 4.500 ért...de a cuccos nincs meg hozzá :S

Az sem baj,ha ráforrasztod a két lábra a kábelt.

Működik ugyis.

Egyébként hasonló,ha nem ugyanaz a csati mint a fényszóró magasságállítóé.

Link to comment
Megosztás:

Hűha, mi történt készütek képek, eseteg videó? Ha nagyon perverz jöhet pü-ben is. ;)

^_^ Zotya Zotya... :D nem semmi ilyesmi csak msn-en úgy itt hagytam szegényt és mire visszaértem már ő sem volt! :D és gondoltam fórumot előbb nézi meg mint az msnt szóval ide írtam. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Neked mi a perverz ? :D :D

Ha jól elverik :D ahogy hallottam bliccen is csak vigyorgott miután belerongyolt abba a bizonyos fauvéba ^_^ mondjuk lehet olyan volt a feelingje mintha mutyuki lett volna az áldozat.. :D ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Dita ne haragudj rám csak el kellett ugranom! :D ;) :D ;) és úgy döntöttem itt nyilvánosan kérek bocsánatot tőled! ^_^

Nem haragszom. :D Ma úgyis kaszálós napom van, nem volt sok időm.

Aranyos vagy...

Hűha, mi történt készütek képek, eseteg videó? Ha nagyon perverz jöhet pü-ben is. :D

...Te meg lökött!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Én is sajnálom, hogy nem tudtunk összefutni míg lent voltunk :D nagy hülyeség volt közösködni a más szekerén.. :D

Szerintem ősszel megyünk Debrecenbe. Bár csak egy napra, de ha ráérsz, találkozhatunk. ^_^

Már Lacikával is tervezgetjük egy ideje, előbb-utóbb csak összejön.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.