Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Vagy egy fényterelő is mozogna vele és a piros zónától már átengedné a szegénységjelző fényét. ^_^

:D :D Kéne építeni ilyen baromságokat :D ;) Mostani autókat úgyis túlbonyolítják, lehet hogy valamelyik gyárat érdekelné :D

Melyik is volt? a ((!)) vagy a ((P)) ? :D

Mind a kettőbe tegyél jót ;)

Link to comment
Megosztás:

Oké :D Ki is szedtem az összeset amiket beleteszek ma. :D

Ha előre akarom tekerni akkor hátul ahova megy rá a spirál onnan kell kicsavarozni??

Csak onnan van csavar :D 4 torx, és kész. Összerakásnál viszont ne felejtsd el először a spirál rögzítő fülét belülről visszaakasztani. (én szedtem már szét párszor, mert kimaradt :D ) Miért nem teszed bele a régi órádat? ^_^ Az pont ugyan annyit mutat, mint amennyit akkor amikor kicserélted, nem kell állítgatni ;)

Link to comment
Megosztás:

Csak onnan van csavar :D 4 torx, és kész. Összerakásnál viszont ne felejtsd el először a spirál rögzítő fülét belülről visszaakasztani. (én szedtem már szét párszor, mert kimaradt :D ) Miért nem teszed bele a régi órádat? ^_^ Az pont ugyan annyit mutat, mint amennyit akkor amikor kicserélted, nem kell állítgatni :D

Zsolteet kérdeztem, és faricskálni kell valamit, mert a két óra Delco vs VDO között van 1 minimális alakbeli különbség.

Link to comment
Megosztás:

Én a rohadt cigarettahamuval vagyok így... ^_^

Amikor megvettem, 1 teljes napig takarítottam, de még most is vannak olyan helyek ahol 1 év után is van hamu...

Nagytakarítás volt, hátul az üléssoron kívül a bélést is felemeltük.

Volt kosz ..meg mindenféle lelet, tudom hogy hol kell rozsdáltanítani mert dacára a műanyag rétegnek picit rohad 2 ponton is.

+ bnéztem a műanyag fedeles lukba a sárvédőknél, a balosban tárolom régi de még jó ablkatörlő lapátokat +mentőláda + kötél,

az alja rohad.

Ja és van szép új 1600 Ftos tartályfödőm.

Link to comment
Megosztás:

Hm..Azt hittem a mutatóval. Akkor ez normális, hogy 1 kisideig kivillan?

Az enyémnél is ^_^ de ha már világít vagy csak villog akkor az már nemnómális.. ;)

Ja akkor a piros ledek azért karmolták fel :D :D

Előferdül.. :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

És tádááám :D :D

www.tvn.hu_5b78c69800156c39cbd31b4d38b03868.jpg

Az, hogy retkes az egy másik dolog -azóta le is mostam, az anyósékhoz vezető úton fél kocsi méretű pocsolyatócsák vannak.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Az enyémnél is ^_^ de ha már világít vagy csak villog akkor az már nemnómális.. :D

Előferdül.. :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

És tádááám :D ;)

http://s6.images.www.tvn.hu/2010/08/19/17/...b4d38b03868.jpg

Az, hogy retkes az egy másik dolog -azóta le is mostam, az anyósékhoz vezető úton fél kocsi méretű pocsolyatócsák vannak.. :D

adj egy 5öst Főnök. Naggyon ######a :D Szép

Link to comment
Megosztás:

adj egy 5öst Főnök. Naggyon ######a :D Szép

Köszi :D amúgy valójában még pöpecebb ;) már csak 4 króm vagy polírozott alu kerékagy kupak kellene ^_^ a meglévő elsők kicsit el vannak kopácsolva.. :D

Link to comment
Megosztás:

A kerékkupakok nincsenek meg?

Volt nekem is ez a garnitúra a Kadetthez de csak biznicelés céljából.

Nincsenek :D de nem is nagyon akarok ^_^ kivéve ha értelmes áron volnának :D örülök, hogy végre tudtam szerezni felgent.. :D

Link to comment
Megosztás:

Dunaszerdahelyen melózunk 9 emeletest szigetelünk, hát nem kicsit magas. ^_^ Kinéztünk lentről egy jó csajt az egyik erkélyen, na oda bemegyünk. Kijön egy 10 év körüli kiscsávó, beszélgetünk vele, kérdem anyukád itthon van? Nincs. Esetleg a nővéred? :D Munkatársam mondja neki, ilyen nagyfiú már tudja használni a gáztűzhelyet ugye? Kávét tudsz főzni? :D Tetszett neki a hungarocell, otthagytunk neki kis darabokat játszani, mondom ha a szobába a kettőt összedörzsölöd olyan lesz mintha esne a hó, anyu nagyon fog neki örülni ha hazajön. :D

Link to comment
Megosztás:

Dunaszerdahelyen melózunk 9 emeletest szigetelünk, hát nem kicsit magas. ^_^ Kinéztünk lentről egy jó csajt az egyik erkélyen, na oda bemegyünk. Kijön egy 10 év körüli kiscsávó, beszélgetünk vele, kérdem anyukád itthon van? Nincs. Esetleg a nővéred? :D Munkatársam mondja neki, ilyen nagyfiú már tudja használni a gáztűzhelyet ugye? Kávét tudsz főzni? :D Tetszett neki a hungarocell, otthagytunk neki kis darabokat játszani, mondom ha a szobába a kettőt összedörzsölöd olyan lesz mintha esne a hó, anyu nagyon fog neki örülni ha hazajön. ;)

:D :D ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nem tudtam hova írjam gondoltam ide befér:) Kérdésem az volna hogy a hömérséklet kijelzős kijelzőhöz az érzékelőt kábelekkel nagyon nehéz külön beszerezni?^_^

Magát a külső hőmérséklet érzékelőt, meg annak a kábelezését? Szerintem bontóban, de ha jól láttam egy sima kéteres kábel.

Link to comment
Megosztás:

Magát a külső hőmérséklet érzékelőt, meg annak a kábelezését? Szerintem bontóban, de ha jól láttam egy sima kéteres kábel.

NA igen...de nem is a kábel a lényeg:) a csati + a külsö érzékelő...mert vaterán van kijelző 4.500 ért...de a cuccos nincs meg hozzá :S

Link to comment
Megosztás:

NA igen...de nem is a kábel a lényeg:) a csati + a külsö érzékelő...mert vaterán van kijelző 4.500 ért...de a cuccos nincs meg hozzá :S

Akkor marad a bontó. Hétvégén elmész Gyarmatra valamelyik bontóba, és szépen levágot a csatit a lökösről, mondjuk az akku mellett elcsíped a kábelt.

Link to comment
Megosztás:

Akkor marad a bontó. Hétvégén elmész Gyarmatra valamelyik bontóba, és szépen levágot a csatit a lökösről, mondjuk az akku mellett elcsíped a kábelt.

Valahogy igy lesz ^_^ És szerinted mennyit ér meg egy ilyen? Mármint ha csak a csati meg az érzékelő kell:) Bááár ha van nekik akkor lehet korrektebb ha megveszem ott egyben:) Na majd utána kérdezek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.