Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez csak egyet jelent. A DR mindent túlél!!! víz már nincs, minden kihalt, sehol semmi nincs, de az astra megy ^_^ :D ;)

jaja :D :D ;) Tipikusan ez a katasztrófafilmes érzés volt..üres utca, és a holttesteken ( esetünkben bírkák ) döcög átfele a kocsi. Én meg így nézek kifele: :D

:D

Link to comment
Megosztás:

Brúszvillisz nem szaladt veled szembe egy szakadt trikóba, valami mordállyal a vállán? ^_^

Neeem :D :D :D Bár elütöttem volna ;)

Ja...tényleg! Tegnap próbálgattam.. 2400ig felpörgetem. Ott adok neki egy nagyobb gázt. Húúúú úgy belever az ülésbe. Látszik hogy ott adja le a nyomatékot :D

Link to comment
Megosztás:

Egyről hát! :D

Lehet hogy semmi köze a külső fényezés állapotához, csak érdekesnek tartottam, hogy amelyikben van szigetelés, arról lejött a lakkréteg, amelyiken meg nincs, azon meg ép. :D De mindegy, már nem dízel téma... :D

Nem lehet hogy nincs összefüggés a kettő között, csak valaki leöntötte valami csúnyával? ^_^

Neeem :D ;) :D Bár elütöttem volna :D

Ja...tényleg! Tegnap próbálgattam.. 2400ig felpörgetem. Ott adok neki egy nagyobb gázt. Húúúú úgy belever az ülésbe. Látszik hogy ott adja le a nyomatékot :D

Azé' ez így kicsit túlzás :D Erősebb nem lett a fordulatszámmérőtől ;)

Link to comment
Megosztás:

Mi lenne? Semmi. A "kínai" nagyon sok embernél ugyan azt jelenti mint a sz.r. A kínai is jól dolgozik, ha megfizetik, és a kínai mérnök kezei alól is kerülhet ki normális munka, ha nem az a fő szempont a tervezésnél hogy ócón-ócón. Attól hogy ott gyártják, még nem kell annak sz.rnak is lennie ^_^

Suzuki az japán, vagy kínai? Mert kimondom fene a pofámat, de jó kis motorokat tesznek azokba a veszélyes-hulladékokba.

Link to comment
Megosztás:

Suzukiból nekem tetszenek a terepjárók :D

Új Suzuki terepjáró. Grand V jobban bejön.

^_^ :D Suzukiházban melózok időnként, én is meglestem ezt a gnómot. Akkora mint egy kúhét, annyiba is kerül mint egy kúhét Ha jólrémlik csak 3.5-es vényóccal van, ótómatával. Jah, és belül erős kis-suzuki feelingje van. Ha már terep akkor régi Vitara, de mostmár lassan váltsunk fórumot mert itt meg leszünk bacva ha ennyit buzukizunk :D ;)

Link to comment
Megosztás:

^_^ :D Suzukiházban melózok időnként, én is meglestem ezt a gnómot. Akkora mint egy kúhét, annyiba is kerül mint egy kúhét Ha jólrémlik csak 3.5-es vényóccal van, ótómatával. Jah, és belül erős kis-suzuki feelingje van. Ha már terep akkor régi Vitara, de mostmár lassan váltsunk fórumot mert itt meg leszünk bacva ha ennyit buzukizunk :D ;)

Oké :D Beszéljünk a Hondáról ;) :D :D

Látta már valaki a kalandorok című filmet? Egy kombi passattal járkál benne Rudolf Peti.

Link to comment
Megosztás:

:D :D Suzukiházban melózok időnként, én is meglestem ezt a gnómot. Akkora mint egy kúhét, annyiba is kerül mint egy kúhét Ha jólrémlik csak 3.5-es vényóccal van, ótómatával. Jah, és belül erős kis-suzuki feelingje van. Ha már terep akkor régi Vitara, de mostmár lassan váltsunk fórumot mert itt meg leszünk bacva ha ennyit buzukizunk :D ;)

És közben a Buzuki hangja szóóóól ^_^

Link to comment
Megosztás:

Oké :D Beszéljünk a Hondáról ;) :D :D

Látta már valaki a kalandorok című filmet? Egy kombi passattal járkál benne Rudolf Peti.

Szólj ha Insigniára vált

20A-es bizti volt a szivargyújtómhoz :D :D Előző tulaj hagyott olyan meglepetéseket amiket még 2 év alatt sem fedeztem fel... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Szólj ha Insigniára vált

20A-es bizti volt a szivargyújtómhoz :D :D Előző tulaj hagyott olyan meglepetéseket amiket még 2 év alatt sem fedeztem fel... ^_^

Én a rohadt cigarettahamuval vagyok így... :D

Amikor megvettem, 1 teljes napig takarítottam, de még most is vannak olyan helyek ahol 1 év után is van hamu...

Link to comment
Megosztás:

Én a rohadt cigarettahamuval vagyok így... :D

Amikor megvettem, 1 teljes napig takarítottam, de még most is vannak olyan helyek ahol 1 év után is van hamu...

Én egy csikket találtam, a kardánbox cserénél, a szőnyegbe olvadva ^_^ Szerintem nem sokon múlt hogy van még ez az autó :D Hamu, meg bagószag amúgy nincs. Mindent kicseréltem belül, a szőnyegeken kívül :D (éééés!!! ha Ezt Kitakarítom, és bedobom, akkor már azt is ;) )

Link to comment
Megosztás:

Nem szabvány szivargyújtom van, volt már, hogy kilöttem véle és akkor nem ment a venti, ami azért elég kellemetlen :D

Nekem se sokáig ^_^ Viszont ez a venti belekötve ez nem tetszik :D Mostantól ha a telefontöltőmnek olyan kedve van akkor lecsapja a hűtésemet is? Anyuciját...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.