Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát nekem setétben nem menne... ;)

Anno a Zatyim karbiját tudtam sötétben szédszedni, kifújkálni és összerakni... :D Soxor szívatott meg anno... :D

^_^ :D

Ja amúgy Dáwid!

nem volt magas az alapjárat :D 950. Kérdeztem fateról, és mondta hogy valami géppel állították be a generál után. Illetve..kézzel az adagolón, de valami veszettpontos gépre kötötték rá, és úgy figyelték. :D

Link to comment
Megosztás:

Fordulatszámmérősbe 6 kell szerintem ^_^

Ugyan annyi kell bele. :D Ugyan ott is vannak a gyári helyek mindegyik típusban. Ilyet nem tudsz vazz? ;) :D

:D :D

Ja amúgy Dáwid!

nem volt magas az alapjárat ;) 950. Kérdeztem fateról, és mondta hogy valami géppel állították be a generál után.

Nekem 750 üzem melegen. :D Hidegen 1200 körül. :D

Link to comment
Megosztás:

Ugyan annyi kell bele. :D Ugyan ott is vannak a gyári helyek mindegyik típusban. Ilyet nem tudsz vazz? :D :D

Használom én a gyári helyeket? :P :D ;) Nekem azok csak fölösleges lyukak :D hogy 4 szellőző van a hátulján, vagy 6, nekem hótnyóc ^_^ Viszont akkor nem szedem szét :D

:D ;)

Ja amúgy Dáwid!

nem volt magas az alapjárat ;) 950. Kérdeztem fateról, és mondta hogy valami géppel állították be a generál után. Illetve..kézzel az adagolón, de valami veszettpontos gépre kötötték rá, és úgy figyelték. :D

Szerintem az magas :D Bár amennyi hülyeséget beszélek ma, inkább kikapcsolom az agyam, üresbe teszem a pofám, és feltöltöm a tartályt valami alkoholossal ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Már csukott szemmel is megy ;) ^_^

Jaja, bele lehet jönni :D

Én is már nem tudom hányszor szedtem szét. Most a ledezés már majdnem jó, nem vakít sehol se, éjjel se, és a km óra kivételével elég homogének a mutatók is.

Jut eszembe. Nincs valakinek működésképtelen km órája, vagy csak ép mutatója rá? Enyémből ki van törve a felénél egy szép darab, és attól tartok, ezért nem tud úgy világolni, ahogy a többi.

Bontóban ilyet kérek elzavarnak? :D

Szétesett ma az egyik hátsó öv csatja... remélem holnap sikerült összerakni, mert ha nem, szerezhetek azt is.

Egyébként fogyasztás:

Tiszta benzinnel 657 km most, és még nem ég a kutacska :D

Üdv

szerk: Én is a 4 gyári helyre szavazok

Link to comment
Megosztás:

Ha normálisan megcsinálod, normális ledekkel, akkor a gyári helyeken ugyanolyan jól világít, mint egy izzó. :D

Igen, csak amikor én kezdtem ezt a ledezősdit, akkor még nem találtam égen földön, normális LEDet. Akkor csinálta Lalee is, és akkor lekopiztam a LED-hidas megoldását, azóta meg, ha már megvan, ezt tuningolgatom, nem veszek másik cumót, ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nem az ár, hanem az Elv ;) Nem vagyok hajlandó elviselni, hogy a hidakkal nem tudom megcsinálni rendesen. :D (majd agyvérzés ellen azért rendelek pár ilyet, amikor el kezdem összetördelni a hidakat, valami csúnyát ordítva közben) :D

Köffe a linkt ^_^

Azért én is szívtam vele nyugi, mire beleraktam a foglalatokba. 6 foglalattal lett 4 darab kész, csak a műszeregységbe. :D

Szívesen. Innen rendeltem azokat az öt chippeseket, amik jelenleg is teszik a dolgukat, meg akkor már ellenállást is hozzá. :D

Link to comment
Megosztás:

nincs mit! :D

Mondta a srác... hogy amiből kivették azt az órát ami már az enyémbe van, ausztriából hozták, egy DTL volt és egy ilyen markolóféle cuccal szedték le a tetejénél fogva egy másik roncs tetejéről ^_^

Szoktak ilyet, gondolom akkor a tetejét már nem szándékozta eladni :D

Link to comment
Megosztás:

Szoktak ilyet, gondolom akkor a tetejét már nem szándékozta eladni :D

Hát azt már nem valószínü :D Fúúú olyan hülyeséget álmodtam.... Jött a világvége, mindenhol elpusztult állatok voltak, víz nem jött a csapból, az emberek gyilkolták egymást keményen, és már alig volt 1-2 ember az utcákon. Én meg mentem a kossuth utcán tele volt minden döglött birkákkal, az út is, és az astrával mentem át a sok birkán... Fúúúú de nagyon rossz volt.. ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Hát azt már nem valószínü :D Fúúú olyan hülyeséget álmodtam.... Jött a világvége, mindenhol elpusztult állatok voltak, víz nem jött a csapból, az emberek gyilkolták egymást keményen, és már alig volt 1-2 ember az utcákon. Én meg mentem a kossuth utcán tele volt minden döglött birkákkal, az út is, és az astrával mentem át a sok birkán... Fúúúú de nagyon rossz volt.. ^_^ :D

Mér pont birkák? :D

Link to comment
Megosztás:

Hát azt már nem valószínü :D Fúúú olyan hülyeséget álmodtam.... Jött a világvége, mindenhol elpusztult állatok voltak, víz nem jött a csapból, az emberek gyilkolták egymást keményen, és már alig volt 1-2 ember az utcákon. Én meg mentem a kossuth utcán tele volt minden döglött birkákkal, az út is, és az astrával mentem át a sok birkán... Fúúúú de nagyon rossz volt.. ^_^ :D

Ez csak egyet jelent. A DR mindent túlél!!! víz már nincs, minden kihalt, sehol semmi nincs, de az astra megy :D ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.