Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az ajtó ráér, ha valahova el tudod rejteni kis ideig, megoldjuk előbb-utóbb az átvételt, a rugó viszont igazság szerint péntekig lenne a legjobb, mert pénteken viszik szerelőhöz a kocsit, és a toronyszilentek miatt amúgy is ki lesznek véve a gólyalábak, egy füst alatt meglenne.

őőő... jövő hét pénteken megyünk Máriapócsra (Nyíregytől 30km), egy 307-essel. Ha valami apró cucc kell, és addig eldobja Laci, akkor elhozzuk ^_^

Lac. F@sza :D Többet vergődtél rajta, mint ameddig beszerelni tartott :D Viszont most buktad a pirosat? :D

Link to comment
Megosztás:

Vezetett szervízkönyv meg minden ? ^_^

Én kaptam szervízkönyvet, bár szerintem nem volt túl jól vezetve...

Ugyanis 86000-rel vettem(2004-ben) és sajna 90e-nél cseréltünk vez.szíjat, és még gyári ragasztott csavarok voltak benne... :D Volt is szép nyiszogó hangja... :D

Szerintem valós km volt benne, mert 140e-nél lett hengerfej-tömítéses, ami sok autóboltos szerint ilyenkor tájt jelentkezik, ezeknél a motoroknál.

Link to comment
Megosztás:

őőő... jövő hét pénteken megyünk Máriapócsra (Nyíregytől 30km), egy 307-essel. Ha valami apró cucc kell, és addig eldobja Laci, akkor elhozzuk ^_^

Lac. F@sza :D Többet vergődtél rajta, mint ameddig beszerelni tartott ;) Viszont most buktad a pirosat? :D

Neeeem...veszek hozzá még 2 piros ledet, és azt megcsinálom ledesre :D

Te figyka már... Miért kellett csavargatni azt a ledet a foglalatba? :D Amikor tettétek bele..csavargattátok és néztétek hogy mikor világít. Azt mi alapján csavargattátok?? A fordulatszámmérősbe a kilóméteróránál sztem el van pukkanva 1 izzó :D

Ja! Pepe! Kérdeztem a csomagtartóajtót..kompletten van, szép állapotban, 20ezer forint. Csak én azt nemtom megvenni, mert nincs annyi lóvém. Szóval el tudtok jönni érte esetleg.

Link to comment
Megosztás:

Neeeem...veszek hozzá még 2 piros ledet, és azt megcsinálom ledesre :D

Te figyka már... Miért kellett csavargatni azt a ledet a foglalatba? ^_^ Amikor tettétek bele..csavargattátok és néztétek hogy mikor világít. Azt mi alapján csavargattátok?? A fordulatszámmérősbe a kilóméteróránál sztem el van pukkanva 1 izzó :D

Azért csavargatták, mert a led erősen áramirány érzékeny. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Neeeem...veszek hozzá még 2 piros ledet, és azt megcsinálom ledesre :D

Te figyka már... Miért kellett csavargatni azt a ledet a foglalatba? ^_^ Amikor tettétek bele..csavargattátok és néztétek hogy mikor világít. Azt mi alapján csavargattátok?? A fordulatszámmérősbe a kilóméteróránál sztem el van pukkanva 1 izzó :D

Azért csavargattuk, mert nem világított :D Az érintkezői meg voltak görbülve az egyiknek, és nem érintkezett normálisan. Azt állítottuk be. Illetve, a LED-nek van polaritása, és nem mindegy hogy hogy van benne. Ha nem világít, akkor 180° ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért csavargattuk, mert nem világított ^_^ Az érintkezői meg voltak görbülve az egyiknek, és nem érintkezett normálisan. Azt állítottuk be. Illetve, a LED-nek van polaritása, és nem mindegy hogy hogy van benne. Ha nem világít, akkor 180° :D

ahaaaa...tehát ha beteszem és nem világít...akkor csak 180°-ot kell állítani rajta. ééértem. Hétvégén meg is csinálom. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.