Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ivannorbi!

"Mikor, és miért?!

Csak nem rally?"

Most nem. :lol:

Elvileg lesz egy hétvégés Opeles bulis hétvége, amilyen már 5 alkalommal

is volt az előző évek során. :)

Ha már 100% az időpont, akkor úgyis felteszem a talis topicba. :(

Ennek hol lehet utánanézni?

Valami mantás oldal?

Egyébként én nem nagyon látok Mantákat itt Pécsen! :roll:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Mar biztos volt szo rola de hirtelen nem talalom, a fordulatszammeros muszerek kozul melyiket kell beszerezzek c14se-hez? Ami 5500-tol vagy 6500-tol van piros skalazva?

Van valami szamkod is asszem ennel mire kell figyelni, hogy jo legyen?

Az 5500-as neked nemjó, mert az diesel...

A kilométeróra alján lévő W számnak kéne egyeznie a mostaniddal, de nem biztos, hogy sikerül ilyet találnod...

Link to comment
Megosztás:

Mar biztos volt szo rola de hirtelen nem talalom, a fordulatszammeros muszerek kozul melyiket kell beszerezzek c14se-hez? Ami 5500-tol vagy 6500-tol van piros skalazva?

Van valami szamkod is asszem ennel mire kell figyelni, hogy jo legyen?

Én a 6500-asra szavazok, mivel a max. teljesítményét 6000 fölött adja le az a motor. :wink:

Egyébként nekünk a 16v-s 6000-től vonalas, 6500-tól teljes piros skála van.

A számkódos kérdésedre nem tudok válaszolni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Számkód a Km-óránál van, és az áttételt jelenti amitől függ, hogy jól fog e mérni az órád. Mert ott fordulatszámból (sebességváltó, stb. ahonnan veszed a jelet) generálod a sebesség értéket.

Fordulatszámmérőnél én úgy tudom nincs ilyen szám, mivel ez adott, 1ford/perc, így is úgy is 1ford/perc lesz.

Ha nem jól tudom javítsatok ki!

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

O.K. azt tudom, hogy ha nagyobb oktánszámút tankolsz, az csak jobb a motornak, de ha kissebbet.......

Tankolj rá 98-ast (vagy még inkább 99-est - ezek a különféle prémiumbenzinek) és mindenképpen állítsd át a kódoló dugaszt a motortérben :!: :!: :!:

Erről a kezelési könyvben találsz leírást.

Ugyanis ezen a motoron nincs kopogás-érzékelő még és a 95-öshöz való előgyújtási szöggel könnyen elérheted 91-es benya esetén a kopogási határt. A kopogás (más néven öngyulladás - amikor a gyújtószikra megérkezése előtt berobban a benzin-levegő keverék a hengerben) nagyon káros tud lenni a motorra. Úgyhogy nagyon gyorsan kódold át !!!

A kopogást egyébként onnan lehet felismerni, hogy főleg terhelten (pl. hegymenet) meleg motornál ütemesen csilingelő fémes hangot hallasz a motortérből...

Link to comment
Megosztás:

Az X14XE könyvében benne van, hogy 3 tankolásonként egy tank 91es is mehet bele. :wink:

De az oktánállítót tényleg fordítsd át...

De Vazze az X14XE-nek VAN kopogásérzékelője :idea: :idea: :idea:

Az 1.6-os 8 szelepeseknek meg tudtommal nincsen, kivéve az X16SZ -t...

Mondjuk egy motorkód sokat segített volna... :roll:

Link to comment
Megosztás:

O.K. azt tudom, hogy ha nagyobb oktánszámút tankolsz, az csak jobb a motornak, de ha kissebbet.......

Tegyél hozzá egyszerűen egy oktánszámjavító adalékot. Benzinkútaknál lehet kapni pár száz Ft-ért. :wink:

De ha átállítod a kóddugaszt, akkor semmi probléma nem lehet, bár az meg 92-es oktánszámhoz van állítva.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.