Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

csörög a vezetékes teló... Felveszem Egy kis aranyos hangú csaj elkezdi mondani a szöveget..majd megkérdezi hogy egy kb 5 perces politikai statisztikát csinálnak...hajlandó lennék-e megválaszolni és időt szakítani.. :D

mondtam neki hogy kedves hölgyem...nagyon aranyos hangja van, meg kedves is..de nincs kedvem 5 percig beszélgetni a politikáról. Bármi másról beszélhetünk 5 percig de a politikáról ne... Csajszi nem mondott semmit, letette :D

:D ;) :D jó voltál! ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Valóban, 17TD GT-hez valók. Mit kérsz értük? El tud jutni hozzám péntekig (pl. átvehető Tőled vhol, Érdig elmegyek érte holnap délelőtt)?

Lacinak 6+postáért adtam, ez is elvihető 6ért. Érd felé nem járok. De ha esetleg a péntek délelőtt megfelelne, akkor Stefannal elküldöm csütörtökön este. Ő érdi.

Link to comment
Megosztás:

Lacinak 6+postáért adtam, ez is elvihető 6ért. Érd felé nem járok. De ha esetleg a péntek délelőtt megfelelne, akkor Stefannal elküldöm csütörtökön este. Ő érdi.

Ez jól hangzik, csináljuk így. Priviben írj egy számlaszámot névvel, és utalom az árát ^_^

Link to comment
Megosztás:

húúúú... Az ünnep enyhén belekavarna a dologba ^_^ Tehát ma beszélek a sráccal, legjobb esetben ma elmegyek hozzá, beszerzem a cuccokat, és holnap feladom.. Augusztus 20.-án meg ugye nincs posta. De ez még a legjobb eset, ha ma megyek. lehet azt mondja a srác, hogy holnap, vagy a hétvégén menjek mert akkor ér rá. :D

Akkor rugó storno, marad a csomiajtó, meg esetleg egy jobb első sárfogó gumi, ha találsz ilyet.

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Azt, hogy hozzáállíthatná a kilométerállást a régihez, meg ez egy ezressel kevesebbet mér a fordulatszámnál. ^_^

mindent szépen kalibrálgatni fogok. Beledesítem, átállítom a mérőt. Most felírtam, meg le is van fotózva hogy mennyi aztán annyival tekerek a másikhoz képest többet bele. :D

Link to comment
Megosztás:

Egyébkén tényleg felfele világított az egyik. Eccer mikor mögöttem voltál győrbe, anyáztam is egyet. :D

Pedig erre mindíg figyeltem. Most viszont szanaszétt néznek, amióta visszaraktam őket az új zárhídba. A kocsibeálló falán nagyjából belőttem öket, de el kéne vinni rendesen beállítatni. De ez sem egyszerű, eddíg 3 helyből 3-an csak a fel-le gombot ismerték, az oldalra csálét nem. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.