Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Zöld, és a generátortól jön :D

Olyanom van :D :D Akkor elméletileg ha beleteszek egy VDO-s órát..akkoris mérnie kell a fordulatot

Nem első gazdis volt, nem tudom, hányadik lehetek. Azt tudom a szervízfüzetből, hogy újkorában céges autó volt, egészen '98-ig, addig van vezetve a szervízkönyve, akkor kapott új rendszámot (az eredetit is tudom a szervízkönyvből), meg akkor került rá vonóhorog is, meg sztem akkor összetörhették az elejét (tűzfaltól előre cserés volt az egész karosszériás ismi szerint).

Enyém is az volt németországban. Régebben amikor mostam, és a nap megsütötte az oldalát, halványan látszódott a matrica helye: Telekom. ( igen K-val ) ^_^

És egy kis simkártya is (telekomos) be van tűzve a műszerfalba

Link to comment
Megosztás:

Facelift előttiekben általában megvan ez a szál. Simán :D

Kiirály :D :D :D ;)

Megyek a héten 1 bontóba. ^_^ Rengeteg dízel astrát bont a srác tegnap telón beszéltem vele. ezt azt veszek hozzá :D

Az is lehet hogy a sárga indexeimért cserébe elhozok 2 fehér indexet ;) Valakinek nézzek valamit???

Link to comment
Megosztás:

Nem első gazdis volt, nem tudom, hányadik lehetek. Azt tudom a szervízfüzetből, hogy újkorában céges autó volt, egészen '98-ig, addig van vezetve a szervízkönyve, akkor kapott új rendszámot (az eredetit is tudom a szervízkönyvből), meg akkor került rá vonóhorog is, meg sztem akkor összetörhették az elejét (tűzfaltól előre cserés volt az egész karosszériás ismi szerint).

Akkor is, szépen egyben van! :D Tetszik nagyon!

Legalább tudod, mik az előzmények!

Az enyémnek én vagyok a 3. gazdija!

1. egy fiatal srác volt,

2. az ismerős akitől vettük, de ő nem igazán foglalkozott vele sajnos ^_^ Motorikusan nem nyúlt bele, szerelőhöz hordta mindíg, ugyanahhoz sok éven keresztül míg nála volt! (amúgy debreceni volt a verdám (pipóhegy utcai- ha a debrecenieknek ez jelent valamit!)

3. tulajként próbálok vigyázni rá, de ha első perctől nállam lett volna, tuti még mindíg úgy nézne ki, mint a Fábiám 63ezerre. :D

Link to comment
Megosztás:

Kiirály :D :D ;) :D

Megyek a héten 1 bontóba. :D Rengeteg dízel astrát bont a srác tegnap telón beszéltem vele. ezt azt veszek hozzá :D

Az is lehet hogy a sárga indexeimért cserébe elhozok 2 fehér indexet ;) Valakinek nézzek valamit???

Egy pár jó magas (nem leült) első rugó kéne dízelhez egyik havernak (tesóm ex Caravanjához), csak nem tudom, hogy jutna el hozzám ^_^

Meg rozsdamentes csomiajtót Caravanhoz, lehetőleg fehér színben (de lehet másmilyen színű is).

Link to comment
Megosztás:

Kiirály ;) ;) :D :D

Megyek a héten 1 bontóba. :D Rengeteg dízel astrát bont a srác tegnap telón beszéltem vele. ezt azt veszek hozzá :D

Az is lehet hogy a sárga indexeimért cserébe elhozok 2 fehér indexet :D Valakinek nézzek valamit???

Remélem találsz megfelelőt! :D

Ma néztem hátsó sárfogó gumit, dontóban 1500/db. ^_^ és csak párban adja, és szerintem nem is gyári - ASTRA felirat van rajta festve csak az is. nem pedig opel jel,.... :D (nekem csak a jobbos kéne)

Mennyi újonnan? nem vett mostanában valaki? valami szebb fajta.

Link to comment
Megosztás:

Egy pár jó magas (nem leült) első rugó kéne dízelhez egyik havernak (tesóm ex Caravanjához), csak nem tudom, hogy jutna el hozzám ^_^

Meg rozsdamentes csomiajtót Caravanhoz, lehetőleg fehér színben (de lehet másmilyen színű is).

rendben! Megnézem ezeket.

Hát őőő...csomagtartóajtóval nemtudom hogy lehet megoldani, de a rugókkal megküzd a posta :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor is, szépen egyben van! :D Tetszik nagyon!

Legalább tudod, mik az előzmények!

Az enyémnek én vagyok a 3. gazdija!

1. egy fiatal srác volt,

2. az ismerős akitől vettük, de ő nem igazán foglalkozott vele sajnos ^_^ Motorikusan nem nyúlt bele, szerelőhöz hordta mindíg, ugyanahhoz sok éven keresztül míg nála volt! (amúgy debreceni volt a verdám (pipóhegy utcai- ha a debrecenieknek ez jelent valamit!)

3. tulajként próbálok vigyázni rá, de ha első perctől nállam lett volna, tuti még mindíg úgy nézne ki, mint a Fábiám 63ezerre. :D

Köszi, igyekszem vigyázni rá. Fényező is mondta múltkor, ritkán találkozik ilyen madárral, aki ennyi éves autót olyan minimális sérülésekkel már viszi hozzá, amire legtöbben csak legyintenének :D

Link to comment
Megosztás:

rendben! Megnézem ezeket.

Hát őőő...csomagtartóajtóval nemtudom hogy lehet megoldani, de a rugókkal megküzd a posta ^_^

Az ajtó ráér, ha valahova el tudod rejteni kis ideig, megoldjuk előbb-utóbb az átvételt, a rugó viszont igazság szerint péntekig lenne a legjobb, mert pénteken viszik szerelőhöz a kocsit, és a toronyszilentek miatt amúgy is ki lesznek véve a gólyalábak, egy füst alatt meglenne.

Link to comment
Megosztás:

Remélem találsz megfelelőt! :D

Ma néztem hátsó sárfogó gumit, dontóban 1500/db. ^_^ és csak párban adja, és szerintem nem is gyári - ASTRA felirat van rajta festve csak az is. nem pedig opel jel,.... :D (nekem csak a jobbos kéne)

Mennyi újonnan? nem vett mostanában valaki? valami szebb fajta.

Újonnan 7 körül vettem pár éve, eredeti GM-est, Opel jellel. Ha tudsz, nekem meg egy bal első kéne...

Link to comment
Megosztás:

Köszi, igyekszem vigyázni rá. Fényező is mondta múltkor, ritkán találkozik ilyen madárral, aki ennyi éves autót olyan minimális sérülésekkel már viszi hozzá, amire legtöbben csak legyintenének :D

Az enyémnél az volt a baj, hogy ismerősék gyerkőcei szinte ebben az autóban nőttek fel (volt biztos benne 1 veder homok, meg fűszál/gaz hátul. ^_^ Meg persze az ajtóknál millió kis karcolás... Hiába, a gyerek nem vigyáz rá. :D

A lényeg, hogy eddig motorikusan megbízható (a belsejét kicseréltem a donoréra, az gyönyörűszép volt! :D Mostmár az enyém is szebben mutat.

Mondta is múltkor ismerős, hogy ez az az autó, amit ő adott el nekünk? :D :D ;) Mondtuk igen, csak most van "gazdája" is! ;)

Link to comment
Megosztás:

Újonnan 7 körül vettem pár éve, eredeti GM-est, Opel jellel. Ha tudsz, nekem meg egy bal első kéne...

Jó húzós ára van akkor. :D Egyenlőre akkor nem kap. (most gumikat intézek rá, tegnap szálszakadásos lett a bal hátsóm! ^_^

Pont a legjobbkor, esküvő előtt vezérléscsere, és mostmár gumicsere is... Vajon mi jön még! :D

Link to comment
Megosztás:

Az ajtó ráér, ha valahova el tudod rejteni kis ideig, megoldjuk előbb-utóbb az átvételt, a rugó viszont igazság szerint péntekig lenne a legjobb, mert pénteken viszik szerelőhöz a kocsit, és a toronyszilentek miatt amúgy is ki lesznek véve a gólyalábak, egy füst alatt meglenne.

húúúú... Az ünnep enyhén belekavarna a dologba ^_^ Tehát ma beszélek a sráccal, legjobb esetben ma elmegyek hozzá, beszerzem a cuccokat, és holnap feladom.. Augusztus 20.-án meg ugye nincs posta. De ez még a legjobb eset, ha ma megyek. lehet azt mondja a srác, hogy holnap, vagy a hétvégén menjek mert akkor ér rá. :D

Link to comment
Megosztás:

húúúú... Az ünnep enyhén belekavarna a dologba ^_^ Tehát ma beszélek a sráccal, legjobb esetben ma elmegyek hozzá, beszerzem a cuccokat, és holnap feladom.. Augusztus 20.-án meg ugye nincs posta. De ez még a legjobb eset, ha ma megyek. lehet azt mondja a srác, hogy holnap, vagy a hétvégén menjek mert akkor ér rá. :D

Posta van, csak nem nyit ki :D :D

Link to comment
Megosztás:

Így utólag (hogy már tudom ki ment mögöttem (tolt le :D)) elég régóta követtél és persze hogy utolértél, mert csak 100-120-szal tütymögtem. :D

Én nagyon siettem.....Egészen Csopakig, utána gyorsan visszacsippentettem a tempóból, mert láttam legelészni egy őzikét az út szélén :D Gondoltam is magamba, hogy bakker de korán kint vagytok ^_^

Link to comment
Megosztás:

csörög a vezetékes teló... Felveszem Egy kis aranyos hangú csaj elkezdi mondani a szöveget..majd megkérdezi hogy egy kb 5 perces politikai statisztikát csinálnak...hajlandó lennék-e megválaszolni és időt szakítani.. ^_^

mondtam neki hogy kedves hölgyem...nagyon aranyos hangja van, meg kedves is..de nincs kedvem 5 percig beszélgetni a politikáról. Bármi másról beszélhetünk 5 percig de a politikáról ne... Csajszi nem mondott semmit, letette :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.