Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem kéne ha 14-es :D

Vaze...itt megint szélvihar van :D

Ha meglesznek a viva felgenek kb eladóak lesznek az Intrák.. ^_^

Készülj tesa, nálunk kegyetlen idő van és Debrecen felé tart, az adsl megszűnt, most is csak mobilról megy a téma és a szünetmentesem is negyed órája folyamatosan sípol :D úgyhogy kapcsolom is ki a cuccot mielőtt valami kellemetlenségem lesz.. :D

Na további jókat.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha meglesznek a viva felgenek kb eladóak lesznek az Intrák.. ^_^

Készülj tesa, nálunk kegyetlen idő van és Debrecen felé tart, az adsl megszűnt, most is csak mobilról megy a téma és a szünetmentesem is negyed órája folyamatosan sípol :D úgyhogy kapcsolom is ki a cuccot mielőtt valami kellemetlenségem lesz.. :D

Na további jókat.. :D

Foglalózok rájuk ;) Az ótókám már a garázsba deglik, ott baja nem lehet... vaaaagy amilyen szerencsétlen vagyok néha, felkapja a szél garázsostól 1ütt :D :D Ablakok bezárva, reméljük nem lesz baj.

Vigyázz magadra Barátom! ;)

Link to comment
Megosztás:

Foglalózok rájuk :D

Vigyázz magadra Barátom! :D

Oks :D

Vigyáz rám a nejem ^_^ elveszni se tudnék.. :D ;)

Nna télleg csőtök me a tető is leázott, menek kármenteni.. :D

Link to comment
Megosztás:

195, az komoly! ;) a DTL-em max 160 szerintem, de utazóba max 120-ig használom. :D De elég is az! ;)

Ok, bocsi! Igazad van bunkó voltam, kicsit félreértettem a hozzászólásod ezek szerint! :D Sajnálom :D

De a mai világban, aki autót vesz, azért valamennyire kell már tervezzen (ezt a jövő (autóvásárló) nemzedékének írom ;) )

MÁV-nál melózol? és benzinesed van? :D Nem vagy egy megszokott figura! ^_^ (de ezt becsülöm! ;) )

Főnököm is gazdálkodó, leírhat valamennyi gázolajat, és erre mit vesz? :D 1.6-os új Passatot ;) (pedig azért neki illene ám dízelt venni, mégiscsak olcsóbb a gázolaja szinte törvényesen!! :D

Előbb volt az autóm, mint a munkahelyem. :D Így inkább eladom a gázolajat, amit kimentek a cégesből. :D Nem megszokott? Az egyenlő a normálissal, ahogy egyszer mondták. :D :P :P

Na megvót Veszprém is. (Zotyának dicsekvés) :D

...és nem hoztál sört. ;)

Link to comment
Megosztás:

Az tény de kíváncsi lennék, hogy a két blokkot összevetve mennyibe fájna komplett felújítani.. :D

Jaja, épp Felyp mutatta, hogy az 1.6 rettenet is tud 5.3-as fogyasztást produkálni -ha nem autópályán érezzük magunkat.. :D igaz az háastra volt.. ^_^

És fehér. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Nyárival csak 15ös van. A 14esek mind téliek. ^_^

Hát én valszeg úgy csinálnám, hogy a mostani 13as felnikre rámennének a téligumik, (13as téligumijaim nagyon jók még) és a 14es alu pedig nyárigumis lenne.

Neked volt amúgy az autódon valaha 13as felni? Vagy már alapból 14essel vetted?

Link to comment
Megosztás:

Hát én valszeg úgy csinálnám, hogy a mostani 13as felnikre rámennének a téligumik, (13as téligumijaim nagyon jók még) és a 14es alu pedig nyárigumis lenne.

Neked volt amúgy az autódon valaha 13as felni? Vagy már alapból 14essel vetted?

Gyárilag 14essel jött ki a gyárból, de itthon már 13assal futott. Van téli-nyári szinte új 6mm feletti garnitúra, sőt asszem 5db...csak az fateré, ő meg nem adja el, mert jó az még valamire... Misimókus téli és góójer nyári. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Gyárilag 14essel jött ki a gyárból, de itthon már 13assal futott. Van téli-nyári szinte új 6mm feletti garnitúra, sőt asszem 5db...csak az fateré, ő meg nem adja el, mert jó az még valamire... Misimókus téli és góójer nyári. :D

Enyém ugyebár még 13as... Sose volt rajta nagyobb.. ^_^ Meg most ami gumi is van rajta..igaz, hogy új gumik...de hallod a kopott barum gumikkal nehezebb volt elkaparni.Meg melegebb időben kevésbé tapad mint hidegben. Mondjuk a guminak a mérete is nevetséges... 13as, mérete pedig azt hiszem 165/80-as...

Link to comment
Megosztás:

Enyém ugyebár még 13as... Sose volt rajta nagyobb.. ^_^ Meg most ami gumi is van rajta..igaz, hogy új gumik...de hallod a kopott barum gumikkal nehezebb volt elkaparni.Meg melegebb időben kevésbé tapad mint hidegben. Mondjuk a guminak a mérete is nevetséges... 13as, mérete pedig azt hiszem 165/80-as...

Az nem rá való, talán corsára..Nekem már a 19 jön, a többi megvolt. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.