Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

És hol és hogyé' aggyák a zilyet? :wacko:

Mi Tihanyban (Fövenyes felőli vége fele) csináltattuk és a 3 darab 9-be fájt -de ugye nem gyengén kellett hímezni a sok betű miatt, jó fél óráig dolgozott vele a "varrógép" darabonként.. :D

Egyébként Pécsiek és csak 15.-éig vannak Tihanyban.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Hazaaaéérteeem :D első dolgom volt hogy lerohantam az autóhoz, elvetemült próbálkozás, megnyomom a távirányító gombját. Kinyílik. Há' mondom heh? :D Nyitom az ajtót, kilincset meghúzom, lecsúszik a kezem a kilincsről, de az ajtó úgy marad. Anyóóód, kétszer meghúzom az ajtót, úgy be volt ragadva, mintha kétoldalas ragacsot tettem volna a tömítések alá mikor bezártam. Mindegy, ajtókat kitépkedem, tudatosul bennem hogy a fa ami alá beálltam nem egy ideális parkoló-tető, mert valami gyantás sz.r csöpög belőle, mivel a szélvédőn helyből nem látok ki, olyan homályosság van, így már megértem az ajtókat. Még elvetemültebb próbálkozás, gyújtás ráad. Izzítás megy, visszajelzők világítanak. Hinnye, lehet hogy egy félszer még meg is fogja forgatni? Indít, első fordulatra az az érzésem mintha 9V-os elemről indítanék, második fordulat már annyi se. Már pontosan érzem hogy melyik az a pillanat amikor megáll, mert már csak lendületből forog, és abban a pillanatban beindult :wacko: :wacko: :wacko: Este megyek megsétáltatom :D

Link to comment
Megosztás:

Hazaaaéérteeem :P első dolgom volt hogy lerohantam az autóhoz, elvetemült próbálkozás, megnyomom a távirányító gombját. Kinyílik. Há' mondom heh? :D Nyitom az ajtót, kilincset meghúzom, lecsúszik a kezem a kilincsről, de az ajtó úgy marad. Anyóóód, kétszer meghúzom az ajtót, úgy be volt ragadva, mintha kétoldalas ragacsot tettem volna a tömítések alá mikor bezártam. Mindegy, ajtókat kitépkedem, tudatosul bennem hogy a fa ami alá beálltam nem egy ideális parkoló-tető, mert valami gyantás sz.r csöpög belőle, mivel a szélvédőn helyből nem látok ki, olyan homályosság van, így már megértem az ajtókat. Még elvetemültebb próbálkozás, gyújtás ráad. Izzítás megy, visszajelzők világítanak. Hinnye, lehet hogy egy félszer még meg is fogja forgatni? Indít, első fordulatra az az érzésem mintha 9V-os elemről indítanék, második fordulat már annyi se. Már pontosan érzem hogy melyik az a pillanat amikor megáll, mert már csak lendületből forog, és abban a pillanatban beindult :wacko: :wacko: :wacko: Este megyek megsétáltatom ;)

MOndtam én tegnap ;) Lujzi megsúgta hogy Ribi indulni fog... (beszélgettek telefonon :D ) A két pletykás ribanc :D

Link to comment
Megosztás:

MOndtam én tegnap ;) Lujzi megsúgta hogy Ribi indulni fog... (beszélgettek telefonon :wacko: ) A két pletykás ribanc :wacko:

:D :D :P Most hogy hazaértünk, helyből pattanni kell melózni :wacko: Majd este elviszem sétálni, meg lemosni, aztán meglátjuk felébredt-e már a téli álomból. Ennyit még nem állt mióta nálam van :D

Link to comment
Megosztás:

:wacko: :wacko: :D Most hogy hazaértünk, helyből pattanni kell melózni :wacko: Majd este elviszem sétálni, meg lemosni, aztán meglátjuk felébredt-e már a téli álomból. Ennyit még nem állt mióta nálam van :D

helyes ;) Én mostanában nem sétáltatom meg. Tegnap sétált :D Meg ma fater is sétáltatja ;)

Micsoda járműűűűű :P

Link to comment
Megosztás:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.