Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tavaly olyan jól lehetett hallani, de most én legalábbis nem hallom.

Nem tetszik a diesel? Miért vetted ezt egyébként? (ha jól tudom benzines volt az elődje)

A lakatos haveromtól szereztem mikor az 1.8-as összetört. Kicsit kényszer helyzet volt, mindent elintézett ingyé, egy vasamba nem került a csere-bere. + ez akkor lett kilakatolva, hátsó ívek, küszöbök....stb, a szokásos astra hibák. + extráktól sem mentes.

Túltettem magam rajta, hogy diesel. A szívem valami bika benyás felé húzna, de az eszem (meg a buxám) mást súg.

Jól mondják a többiek, ez sajnos a pénzről szól.......

Link to comment
Megosztás:

A lakatos haveromtól szereztem mikor az 1.8-as összetört. Kicsit kényszer helyzet volt, mindent elintézett ingyé, egy vasamba nem került a csere-bere. + ez akkor lett kilakatolva, hátsó ívek, küszöbök....stb, a szokásos astra hibák. + extráktól sem mentes.

Túltettem magam rajta, hogy diesel. A szívem valami bika benyás felé húzna, de az eszem (meg a buxám) mást súg.

Jól mondják a többiek, ez sajnos a pénzről szól.......

Valamit, valamiért..

Na én léptem. Sziasztok.

Link to comment
Megosztás:

Ma levakartam a Blitzes matricát a hátsó ablakról.

40 percig tartott.

Kétszer visszahajlott a körmöm is.(pedig rövid) :wacko:

Legalább már kilátok hátra is.

Erre való a zsilett penge ;)

Nah. Találkozó Sancival, Berlinával és feleségikkel is megvolt. :wacko:

Jaja :D aztán gyertek ha van kedvetek :P legalábbis amíg itt vagyunk.. :D

És a mai nap egy másik történése a "céglogo"-val ellátott törölközők beszerzése.. ;) :D :P

82736230.jpg82736231.jpg

Link to comment
Megosztás:

Dávid már google helyett is youtubesearch-t használ. :wacko:

Ez az eredménye ha holnapig el kell tüntetni az összes olyan doboz tartalmát, amit Sanci minden képén felfedezhetsz :D :wacko: Anyám asszondta, haza ne merjek vinni ilyet. (nem mintha otthon nem lehetne kapni) de mit csináljak ha már bevásároltam belőle? :D Há' eeetüntetem :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.