Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

igazi ellenfél volt már? :D ;)

Nem igazán emlékszem, hamar feladják, vagy belátják, hogy igazam volt. Vagy csak simán lelépnek, és lezárják annyival, hogy én soha semmiért nem dolgoztam meg, és ezért nagy a pofám :D

Aha volt a Blizten, de ő üvegben volt, bocs, flakonban. :wacko:

Na jójó, de arra a harcra sem emlékszem. :D Legközelebb, ha jössz, akkor nagyon ittas leszel. :P

Áh. A belga az nem szar, csak még túl kicsi vagy hozzá, hogy megértsd :wacko: :wacko:

Akkor most csak félrenyomtál mi? Az előzőek elég hulladékok voltak. ;)

Link to comment
Megosztás:

Na jójó, de arra a harcra sem emlékszem. :wacko: Legközelebb, ha jössz, akkor nagyon ittas leszel. :wacko:

Én is csak a levezetésre értem oda, amikor noszogattak hogy nyúlkálj le a torkodon és jobb lesz, én felajánlottam, hogy lenyúlok rajta a jó szándék jeléül, de akkor is bunkó voltál és csúnyákat mondtál. :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Én is csak a levezetésre értem oda, amikor noszogattak hogy nyúlkálj le a torkodon és jobb lesz, én felajánlottam, hogy lenyúlok rajta a jó szándék jeléül, de akkor is bunkó voltál és csúnyákat mondtál. :D :wacko:

Na ha lettél volna 2009-ben bw-n, akkor nem lepett volna meg a helyzet :D

Láttunk már ilyet ugyebáááárrrrrr :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Én is csak a levezetésre értem oda, amikor noszogattak hogy nyúlkálj le a torkodon és jobb lesz, én felajánlottam, hogy lenyúlok rajta a jó szándék jeléül, de akkor is bunkó voltál és csúnyákat mondtál. :D :wacko:

Megesik. :D

Az a FlipperÖcsicsávó volt :D

Amúgy ott a hozzászólásra reagált a dal címe : Igen

Tudom, nehéz az ilyen finom utalásokat befogadnod, de időval majd menni fog :wacko:

:wacko:

Link to comment
Megosztás:

Azért figyeljünk.

Ez a belegyezős, "én már csak ilyen vagyok", stb., stb. válasz az, amin nem lehet fogást találni.

Mindeki számára alkalmazandó adott esetben :wacko: :wacko:

Mennyivel jobb lenne, ha órákon keresztül tagadnám, hogy ilyen nem is volt, és én különben se és jaaaj... ? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.