Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

A minap ellenőriztem a téli gumikat, mindbe pumpálnom kellett.

Az alufelniket lehet, hogy eladnám később, persze abroncs nélkül.

Szerintetek mennyit lehetne kérni értük?

4db BBS alufelni 4x100 13" kissé sérült állapotban, de használhatóak. Nem ráznak, csak nekem a télivel mindig ellenőrizni kellett a nyomást bennük.

http://pics.coldline.hu/pics/73457-20100810-Ccpcnp.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/73459-20100810-pkYZ8G.jpg

Szerintem ha 25-ért eladod Mester91-nek, akkor jól jársz, ő meg talál madarat, és eladja 30-ért. :D :wacko:

Ha találsz madarat, 40ért (és ha mázlista is vagy) passzold el neki...

Amúgy 30körül talán el megy.

Szerintem ha el akarja adni neked 25-ért akkor ne vedd meg, mert 15 fölött nem hiszem hogy el lehet adni :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Az meg itt van pár Kilóméterre :P Zsííír! Opel City :D

Hol a tökömbe vegyek a középkonzolba való kis izzókat? :wacko: Nemnagyon vagyok jártas az ilyen dolgokban. :wacko:

Nálunk van a hypertecsóban is.

Loool

Anyám most hozott egy cetlit ami a kocsimon volt: Megvenném az autóját, ha érdekli, vagy aktuális, kérem szóljon. (telefonszám )

Ez így mi?

Én meg tennék réá egy másik papírt, hogy: én is eladnám, de a behajtó emberei úgyis elviszik. Tuti nem érdeklődik többet. :wacko:

Ma levakartam a Blitzes matricát a hátsó ablakról.

40 percig tartott.

Kétszer visszahajlott a körmöm is.(pedig rövid) :D

Legalább már kilátok hátra is.

Pengés üvegkaparóvan szoktam megkezdeni, nem karcolja meg az üveget, de még rajtahagyom, mert nem jött meg az új. :D

Link to comment
Megosztás:

Mostanában egész normális vagy, ne csodálkozz, hogy letaszítanak a trónról. :wacko: :D

Csak hozzászoktál. :wacko:

-Bazeg 1,5éve ilyen ülést vadászok az enyémbe te meg beteszed egy "ótvaros" comboba hát a pofám leszakad

spzoli

2010. augusztus 09. 21:38

Ha nem csak otthon ülnél és pacsiznál a zacsiddal, akkor lehet, hogy te is találnál.

-Má egyszer találtam egy bontóba egy garnitúrát de hát 120ér akarták adni annyiért meg inkább nem kelett

spzoli

2010. augusztus 10. 20:03

Odatelefonáltam. Van? Háát, külföldről behozzuk, ha kell. Mikorra? Másnapra. És jött, nagyonnem 120é

-Haljáéhen

spzoli

2010. augusztus 10. 20:15

Akkor ezt úgy veszem, hogy nem kérsz telefonszámot.

Link to comment
Megosztás:

Azmiaz ?

Music(gondolom tudod) backbox(hátsókipuffdob). Nyomatod a szarabbnál szarabb zenéket és még füstölsz is. :D :D

Vagy csak nem mertek ellenszegülni. :P :Há most miért mondod ezt nekem? :D MIT MIÉRT?!?!?! :wacko: :wacko:

Délután is volt próbálkozás, de elég hamar elhalt. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.