Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

szerintem olyasmi történhetett biztosító elfelejt küldeni ??szép is lenne :wacko: :D bár nem tudom lehet már előfordult! ;)

De szokott ;) jó poén mikor a mocimra január 5-én kiküldi a csekket, hogy ugyan már fizessem már be 1.-éig vagy megszűnik a biztosítás :D és még jobb, hogy azt a kis matrinyát is csesznek kiküldeni, rendőrbácsi meg b.szogat miatta :wacko: de végülis elengedtek pedig nem 1 eset volt :D de akkor is bosszantó.. :wacko: :P

Link to comment
Megosztás:

3-as nagyon unalmaaasssssssss, a többi nem :D

Tegnap este nem volt az :wacko: Miskolctól az M3-ig igen. A 3-ason viszont előjöttek a száguldozó osztrákok, meg a tötymörgő románok.

Különösen az volt barom amelyiket a gödöllői emelkedő előtt megelőztem olyan 140-nel. Gondolom nem tetszett neki, hogy az új dacost letoltam, ezért gyorsított, visszaelőzött, közben utolértünk egy kisebb konvojt, ezért vissza mentem mögé. Keveselhette a kb. 5m-t, mert a féklámpa villogtatásával jelezte volna, hogy maradjak le, ahelyett, hogy a gázt nyomta volna. Közben persze tempót vesztettünk, így az előzésből nem lett semmi, részemről visszaálltam a sor mögé, a barom meg 110-el benn maradt a belsőben. El volt ott 1-2 percet, míg megjött az osztrák bömös. Már messziről villogott neki, de a gödöllői emelkedő becsapós annak aki nem ismeri..... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este nem volt az :wacko: Miskolctól az M3-ig igen. A 3-ason viszont előjöttek a száguldozó osztrákok, meg a tötymörgő románok.

Különösen az volt barom amelyiket a gödöllői emelkedő előtt megelőztem olyan 140-nel. Gondolom nem tetszett neki, hogy az új dacost letoltam, ezért gyorsított, visszaelőzött, közben utolértünk egy kisebb konvojt, ezért vissza mentem mögé. Keveselhette a kb. 5m-t, mert a féklámpa villogtatásával jelezte volna, hogy maradjak le, ahelyett, hogy a gázt nyomta volna. Közben persze tempót vesztettünk, így az előzésből nem lett semmi, részemről visszaálltam a sor mögé, a barom meg 110-el benn maradt a belsőben. El volt ott 1-2 percet, míg megjött az osztrák bömös. Már messziről villogott neki, de a gödöllői emelkedő becsapós annak aki nem ismeri..... :wacko:

Legszemetebb dolog a ráfékezgetés, főleg ha valaki ezzel akar "tanítani" :D

Link to comment
Megosztás:

Legszemetebb dolog a ráfékezgetés, főleg ha valaki ezzel akar "tanítani" :D

Az osztráknak nyomogathatta :wacko: Folyamatosan villogott mögötte, de nem volt hova mennie, próbálta nyomni, de a tempót vesztett dacia az emelkedő alján...... :wacko:

Nekem csak az átlagomat rontotta le. Miskolc - Kistarcsa GPS szerint 1óra 25 perc (átlagsebesség 128km/h)

Autó nem volt hálás....nyakalta a naftát :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Legszemetebb dolog a ráfékezgetés, főleg ha valaki ezzel akar "tanítani" :D

Mondjuk az sem "rendes" dolog, ha valaki 90-es, 100-as tempónál (főúton) kb. 2 méterre van a hátsó lökhárítómtól hosszú km-eken át... Nem baj, hogy gyorsabban akar menni, csak vagy előzzön ki vagy maradjon le. Azért a követési távolságot sem véletlen találták ki. :wacko:

Az egyik ominózus esetem a 4-en pont erről szólt, olasz "barátom" sokáig nyomult utánam egy kamionnal 100-110nél. Elég sokáig türelmes voltam.

De plusz két emberrel az autómban, azokkal akik tudatosan veszélyeztetnek, nem vagyok sokáig "úrinő". Főleg mióta gyermekem van.

Éppen elég veszélyes a közlekedés így is.

Mesélhetsz, a főút mellet lakok :wacko:

Akkor Te sok mindent láthattál már. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Zotya. Hány darab strucc volt?

Egyébként addig rúg amíg mozogsz, nekem ezt mondták. Ilyenkor a fejét kell lefele nyomni és minél előbb kijönni onnan.

Anyámat egyszer combon rúgta, vagy 2 hónapig lila volt neki.

3 nagy volt, meg sok kicsi. Igazából nem próbáltam mgé elkapni a fejét, inkább elkerültem a találkozót.

szerintem olyasmi történhetett biztosító elfelejt küldeni ??szép is lenne :wacko: :wacko: bár nem tudom lehet már előfordult! :D

Nekem egyszer késve küldték, pontosan pénteken, amikor hétfő volt a határidő, bementem a kirendeltségbe, mondom beviszem a pénzt, de ott csak reklamálni lehet, pénzt otthagyni nem. Hát akkor most reklamálok, aszongya a csaj, majd akkor öcsém, ha jön a felszólítás. Aranyos volt.

Mondjuk az sem "rendes" dolog, ha valaki 90-es, 100-as tempónál (főúton) kb. 2 méterre van a hátsó lökhárítómtól hosszú km-eken át... Nem baj, hogy gyorsabban akar menni, csak vagy előzzön ki vagy maradjon le. Azért a követési távolságot sem véletlen találták ki. :D Az egyik ominózus esetem a 4-en pont erről szólt, olasz "barátom" sokáig nyomult utánam egy kamionnal 100-110nél. Elég sokáig türelmes voltam.

De plusz két emberrel az autómban, azokkal akik tudatosan veszélyeztetnek, nem vagyok sokáig "úrinő". Főleg mióta gyermekem van.

Éppen elég veszélyes a közlekedés így is.

Akkor Te sok mindent láthattál már. :wacko:

Ott a pont. Mire jó ez, ha gyorsabb előzzön meg, ha meg nem akkor maradjon le. Ha valaki bármiért ráfékez, úgyis a hátsó a hunyó, kinek hiányzik a baj? :D Mondjuk én nem szoktam fékezgetni, ha nagyon megunom, leveszem a lábam a gázról, aztán meglátjuk meddig hajlandó lassulni mögöttem. :P

Boldogat Epk! ;)

Link to comment
Megosztás:

3 nagy volt, meg sok kicsi. Igazából nem próbáltam mgé elkapni a fejét, inkább elkerültem a találkozót.

Nekem egyszer késve küldték, pontosan pénteken, amikor hétfő volt a határidő, bementem a kirendeltségbe, mondom beviszem a pénzt, de ott csak reklamálni lehet, pénzt otthagyni nem. Hát akkor most reklamálok, aszongya a csaj, majd akkor öcsém, ha jön a felszólítás. Aranyos volt.

Ott a pont. Mire jó ez, ha gyorsabb előzzön meg, ha meg nem akkor maradjon le. Ha valaki bármiért ráfékez, úgyis a hátsó a hunyó, kinek hiányzik a baj? :D Mondjuk én nem szoktam fékezgetni, ha nagyon megunom, leveszem a lábam a gázról, aztán meglátjuk meddig hajlandó lassulni mögöttem. :wacko:

Boldogat Epk! :wacko:

És a legjobb érzés, amikor egy rönó makknum van egy méterre a hátsó lököstől és dudál hogy menjél már, de előtted meg van van két kocsi még, valamint szemben meg jön egy egész szaharai karaván 1500 tevével... Na akkor kezdtem félni... :wacko:

De szerencsére valamelyik városban megelőzött az istenbarma... (hölgyektől bocsánat a kifejezésért!)

Link to comment
Megosztás:

Ott a pont. Mire jó ez, ha gyorsabb előzzön meg, ha meg nem akkor maradjon le. Ha valaki bármiért ráfékez, úgyis a hátsó a hunyó, kinek hiányzik a baj? :D Mondjuk én nem szoktam fékezgetni, ha nagyon megunom, leveszem a lábam a gázról, aztán meglátjuk meddig hajlandó lassulni mögöttem. :wacko:

Boldogat Epk! :wacko:

Ráfékezni én sem szoktam. Villogtatni igen, de azt is csak akkor hamár nagyon idegesít.

Link to comment
Megosztás:

Ott a pont. Mire jó ez, ha gyorsabb előzzön meg, ha meg nem akkor maradjon le. Ha valaki bármiért ráfékez, úgyis a hátsó a hunyó, kinek hiányzik a baj? :D Mondjuk én nem szoktam fékezgetni, ha nagyon megunom, leveszem a lábam a gázról, aztán meglátjuk meddig hajlandó lassulni mögöttem. :D

Boldogat Epk! :D

Ha genyózós kedvemben vagyok én is ezt csinálom. Lassítok lassítok szépen a motorfék visszafogja. Vasárnap a 48as főúton voltam így, hogy mögöttem egy terepjáró rámragadt.De nagyon közel. Vámospércs végén jártunk, de ő még akkoris ott volt. én meg folyamatosan lassítottam visszafele. És a városka legvégén van egy lassító szigetszerű kis vacak. Mint a 47esen Mikepércsnél. és eljött a vámospércs vége tábla. Vissza 3. elkezdtem húzatni. Terepjáró észbekapott hogy ez most mi volt? és szinte küldetésévé vált, hogy megelőzzön. Nem érdekelte hogy ott a sziget... Éreztem hogy az astrába volt annyi tartalék még hogy a járdaszigetig simán magammellett tartottam volna..de ha valaki ilyen fafejű...akkor had menjen.

Viszont ha jókedvemben vagyok akkor jelzek neki egy jobbos indexel, hogy mehetsz. Németek megköszönik. 48ason románok megköszönik. Magyarok szinte seholsem. :wacko:

Egyszer szintén a 48ason mögöttem volt egy fiatal srác, egy 1.6D kadettel. De nem volt idősebb tőlem. Beértünk egy teherautót. Pont előzni akartam, index is kint volt mire elkezdte nyomni neki... én visszahúztam, engedtem. Nemsokkal később ráelőztem a teherautóra. És elkezdtem tolni neki 120al :wacko: srácot utólértem...látta, hogy én vagyok..és szerintem érezte, hogy "bűnös". Jelzett, hogy előzzek. Megelőztem, megköszöntem neki. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ha genyózós kedvemben vagyok én is ezt csinálom. Lassítok lassítok szépen a motorfék visszafogja. Vasárnap a 48as főúton voltam így, hogy mögöttem egy terepjáró rámragadt.De nagyon közel. Vámospércs végén jártunk, de ő még akkoris ott volt. én meg folyamatosan lassítottam visszafele. És a városka legvégén van egy lassító szigetszerű kis vacak. Mint a 47esen Mikepércsnél. és eljött a vámospércs vége tábla. Vissza 3. elkezdtem húzatni. Terepjáró észbekapott hogy ez most mi volt? és szinte küldetésévé vált, hogy megelőzzön. Nem érdekelte hogy ott a sziget... Éreztem hogy az astrába volt annyi tartalék még hogy a járdaszigetig simán magammellett tartottam volna..de ha valaki ilyen fafejű...akkor had menjen.

Viszont ha jókedvemben vagyok akkor jelzek neki egy jobbos indexel, hogy mehetsz. Németek megköszönik. 48ason románok megköszönik. Magyarok szinte seholsem. :D

Egyszer szintén a 48ason mögöttem volt egy fiatal srác, egy 1.6D kadettel. De nem volt idősebb tőlem. Beértünk egy teherautót. Pont előzni akartam, index is kint volt mire elkezdte nyomni neki... én visszahúztam, engedtem. Nemsokkal később ráelőztem a teherautóra. És elkezdtem tolni neki 120al :wacko: srácot utólértem...látta, hogy én vagyok..és szerintem érezte, hogy "bűnös". Jelzett, hogy előzzek. Megelőztem, megköszöntem neki. :D

én csak annyit szoktam amikor látom hogy előz elveszem a gázt ha meg valamiért idegesít akkor amikor mellém ér nyomok egy kis gázt had kűzdjön! Autópályán ha a tükörbe meglátok egy kék lámpát (xenon) akk meg fülem farkam be! :wacko: :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

én csak annyit szoktam amikor látom hogy előz elveszem a gázt ha meg valamiért idegesít akkor amikor mellém ér nyomok egy kis gázt had kűzdjön! Autópályán ha a tükörbe meglátok egy kék lámpát (xenon) akk meg fülem farkam be! :D :wacko: :wacko:

ááá azt nem szabad :D Nem is az hogy őt veszélyezteted, hanem aki esetleg szembejön. Vagy ha nem jön senki sem szembe akkor sem, mert mi van ha egy kis becsatlakozó földútról amit a fáktól,bokroktól észre sem veszi senki,de ott van, valaki kinéz csak balra, de jobbra nem, pedig ott jön valaki. Ezzel vigyázz, veszélyes dolog.

Ha valaki köcsögölt, de rádelőzött...had menjen a fenébe. Majd 1szer megszivatja 1 fa vagy egy árok. Volt hogy városban mentem 50-60as tempóval, és rámvillogtak hogy menjek..persze hogy egy nagydarab kopasz állat volt aki azt hiszi hogy az ő bőre sérthetetlen. Csak szépen mentem tovább... :wacko: Az meg felőlem fel is robbanhat.

Link to comment
Megosztás:

ááá azt nem szabad :wacko: Nem is az hogy őt veszélyezteted, hanem aki esetleg szembejön. Vagy ha nem jön senki sem szembe akkor sem, mert mi van ha egy kis becsatlakozó földútról valaki kinéz csak balra, de jobbra nem, pedig ott jön valaki. Ezzel vigyázz, veszélyes dolog.

:D azért azt nézem ám :wacko: , főleg hogy szembe nem jönnek e ha igen akk mindig gáz le de mondom ritkán idegesítenek nagyon kevésszer van így :wacko:

Link to comment
Megosztás:

:D azért azt nézem ám :wacko: , főleg hogy szembe nem jönnek e ha igen akk mindig gáz le de mondom ritkán idegesítenek nagyon kevésszer van így :wacko:

Amúgy az a jó trükk még az ilyen hülyék ellen amit Dávid mondott.. Bemozgatod az autót, vagy kicsit a sávodban kacsázol... lassítasz-gyorsítasz.. Mintha részeg lennél :wacko: Tuti vagy gyorsan megelőz, vagy lemarad.

Link to comment
Megosztás:

háát én sem tudom.. :wacko: ;)

Amúgy az a jó trükk még az ilyen hülyék ellen amit Dávid mondott.. Bemozgatod az autót, vagy kicsit a sávodban kacsázol... lassítasz-gyorsítasz.. Mintha részeg lennél :wacko: Tuti vagy gyorsan megelőz, vagy lemarad.

:wacko: :D :D és ez is veszélyes! :P ;) de van benne logika

Link to comment
Megosztás:

háát én sem tudom.. :D :D

:wacko: :wacko: :wacko: és ez is veszélyes! :D :P de van benne logika

Dehogy veszélyes. Saját sávodon belül nem az. Nem térsz át a szembejövőbe, meg semmi. csak ott megmozgatod hogy a kocsi a farát belibegtesse. Sztem ez nem gázos. Amúgy az a felni...őőő...régebben néztem ilyet is. Viszon 16ért vettem a 4darab 13as gyári acélt.. Lehet jobban jártam ezekkel a felnikkel mint bármelyik aluval. ;)

Link to comment
Megosztás:

Dehogy veszélyes. Saját sávodon belül nem az. Nem térsz át a szembejövőbe, meg semmi. csak ott megmozgatod hogy a kocsi a farát belibegtesse. Sztem ez nem gázos. Amúgy az a felni...őőő...régebben néztem ilyet is. Viszon 16ért vettem a 4darab 13as gyári acélt.. Lehet jobban jártam ezekkel a felnikkel mint bármelyik aluval. :wacko:

jah én sávátmenősre gondoltam :D ACÉLFELNI????? :wacko: :wacko: :D :D

Link to comment
Megosztás:

jah én sávátmenősre gondoltam :D ACÉLFELNI????? :wacko: :wacko: :D :D

Jaja :P Én pókhálómintásat akartam venni. Amikor kerestem, sehol se találtam :wacko: Mostmeg..amikor már van ez az acél, meg normális gumi is van rajta.. Fpepe is írt hogy van neki. Biztos megegyeztünk volna. De ha meglesz 1 év mulva...megveszem.

Ezt teszi az óriási köd. Reggel volt. Gratula annak a marhának aki egy előzésben levő kisteherautóra ráelőz...

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk én nem szoktam fékezgetni, ha nagyon megunom, leveszem a lábam a gázról, aztán meglátjuk meddig hajlandó lassulni mögöttem. :P

Ráfékezni én sem szoktam. Villogtatni igen, de azt is csak akkor hamár nagyon idegesít.

Lassítok lassítok szépen a motorfék visszafogja.

Én meg be húzom a sáv belső felére az autót, és akkor nem lát, ami fölb.ssza, és még beljebb megy, ha látom hogy nem jön szembe senki, de előzni csak nem akar, akkor addig sz.patom, amíg már a fél autóval a másik sávban van. Akkor visszamegyek a sáv közepére, és meglepődik hogy az útnak van egy olyan fele is ahol előzni lehet. Ezután már vagy megelőz, és "még mindig nem érti" fejet vág amikor benézek, vagy lemarad a követési távolság 5xösére :D :wacko:

Haverom meg állandóan játssza a piásat. Kíváncsi vagyok hogy egyszer ha rendőr meglátja, hány szondát pipáltat el vele :wacko: :D :wacko: (viszont tény és való hogy működik, én is kipróbáltam :D )

Link to comment
Megosztás:

megpróbálom én is mostmár! :wacko: :wacko: :D amúgy Dáwid meglett a bizti?

Nem voltam még otthon. Nyaralok, kb 250 km-re attól a postaládától, ahova be kellett volna esnie annak a vacaknak :D Csak szerdán megyek haza, de körbekérdezősködtem itt a népektől, és senki nem találkozott vele :D Mindegy, hazamegyek, kiborítom amit ki lehet, aztán verem az uniqa asztalát :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.