Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

És ha Alex színrefújja neked? :wacko:

Van valahol fehér Cellkolor a pincébe. :D Vagy csónaklakk, és marad natúr. :wacko:

Láttam olyat is, hogy az ólon volt (itt a faluba) kérdeztem is, miért ott van, aszongya: "Me' ott jobb a vétel!" :wacko:

Aztán majd a röfik nézik az animál planetet, és fellázadnak amikor meglátják az állatmentőkben, hogy milyen rossz soruk van. :D Tényleg hallottatok a disznó ölte embert hírről? Hátborzongató! :D

Link to comment
Megosztás:

Van valahol fehér Cellkolor a pincébe. :D Vagy csónaklakk, és marad natúr. :D

Aztán majd a röfik nézik az animál planetet, és fellázadnak amikor meglátják az állatmentőkben, hogy milyen rossz soruk van. :P Tényleg hallottatok a disznó ölte embert hírről? Hátborzongató! :D

Igen! a haonon fent volt. Nagyanyáméknál van disznó. Aztán papó amikor megy be etetni mindíg egy nagy husángal megy be. :wacko: Nem mert még rátámadni soha 1 disznó se. Viszont kópé már igen.... Aznap lett is leveskeee :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Igen! a haonon fent volt. Nagyanyáméknál van disznó. Aztán papó amikor megy be etetni mindíg egy nagy husángal megy be. :D Nem mert még rátámadni soha 1 disznó se. Viszont kópé már igen.... Aznap lett is leveskeee :wacko: :D

Amyuéknél egy tollasütő van letámasztva a baromfiudvar ajtajánál. Kérdem ez minek kell? Menj be megtudod. ;) Bemegyek...semmi, megfordulok, na mi van? :D Aztán valaki iszonyatosan hárbarúg. :wacko: Valami törpekakas, japán? Felugrik másfél méterre, sarkantyúval előre, öregem hogy én milyen szervát adtam vele! :P

Voltak struccok is anyuéknál egy hím, 210cm, 150Kilo, meg két tojó 160Cm, 90kilo. A tojásszedés kész rémálom volt, hosszú volt a karám, be tudtál bujni, de nekik annyi eszük nem volt, hogy kiférhetnek. Odatojt a tyúk a végébe, valaki elcsalogatta előre a karám mögé, bementél, ha valamiért visszanézett volt 2 másodperced, hogy kigyere. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Amyuéknél egy tollasütő van letámasztva a baromfiudvar ajtajánál. Kérdem ez minek kell? Menj be megtudod. :P Bemegyek...semmi, megfordulok, na mi van? :D Aztán valaki iszonyatosan hárbarúg. :wacko: Valami törpekakas, japán? Felugrik másfél méterre, sarkantyúval előre, öregem hogy én milyen szervát adtam vele! :D

Voltak struccok is anyuéknál egy hím, 210cm, 150Kilo, meg két tojó 160Cm, 90kilo. A tojásszedés kész rémálom volt, hosszú volt a karám, be tudtál bujni, de nekik annyi eszük nem volt, hogy kiférhetnek. Odatojt a tyúk a végébe, valaki elcsalogatta előre a karám mögé, bementél, ha valamiért visszanézett volt 2 másodperced, hogy kigyere. :wacko:

Jááááááj.... Az félelmetes lehetett :D Igaz hogyha megijed a fejét a homokbanyomja??? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Amyuéknél egy tollasütő van letámasztva a baromfiudvar ajtajánál. Kérdem ez minek kell? Menj be megtudod. ;) Bemegyek...semmi, megfordulok, na mi van? :D Aztán valaki iszonyatosan hárbarúg. :wacko: Valami törpekakas, japán? Felugrik másfél méterre, sarkantyúval előre, öregem hogy én milyen szervát adtam vele! :wacko:

Voltak struccok is anyuéknál egy hím, 210cm, 150Kilo, meg két tojó 160Cm, 90kilo. A tojásszedés kész rémálom volt, hosszú volt a karám, be tudtál bujni, de nekik annyi eszük nem volt, hogy kiférhetnek. Odatojt a tyúk a végébe, valaki elcsalogatta előre a karám mögé, bementél, ha valamiért visszanézett volt 2 másodperced, hogy kigyere. :wacko:

akkor még jól jöhet majd a sisakod Zotya! :D :D :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Jááááááj.... Az félelmetes lehetett :P Igaz hogyha megijed a fejét a homokbanyomja??? :D

Nem, ha megijeszted akor vagy elfut, vagy megtámad. Te meg eldöntöd, hogy vagy maradsz, vagy te futsz el, bár esélytelen, 50-60-al tépnek. :wacko:

akkor még jól jöhet majd a sisakod Zotya! :wacko: :D :D ;)

Szoktam velük szórakozni, megálltam a karámon kívül aztán beintettem nekik, csak volt hogy nem számoltam a hosszú nyakukkal. ;) Végülis vadállat, nem ehet megszelidíteni, csak megszokja az embert. Általában csak egyvalakit türnek el, akik gondozza őket, de őt is csak mindíg ugyanabban a ruhában. Már nincsenek meg, pedig amikor kikeltek a kiscsirkék nagy aranyossak voltak. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nem, ha megijeszted akor vagy elfut, vagy megtámad. Te meg eldöntöd, hogy vagy maradsz, vagy te futsz el, bár esélytelen, 50-60-al tépnek. :wacko:

Szerintem inkább akkor megtámad minthogy elfusson.. Pedig azt hittem hogy tényleg a földbe dugja a fejét. Igazi állatkínzás: Megijeszted betonon... De ezekszerint csak betonon gyilkol le :wacko:

strucc_baba_chris_turner.jpg

Jól megnő :D

2.jpg

grenoble1.jpg

:wacko: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem inkább akkor megtámad minthogy elfusson.. Pedig azt hittem hogy tényleg a földbe dugja a fejét. Igazi állatkínzás: Megijeszted betonon... De ezekszerint csak betonon gyilkol le :D

Alapvetően nem voltak agresszívak, de amikor a hímnek " megjött" nem tudom hogyan mondják amior kefélne :wacko: akkor bolond volt , nem mehetett senki a közelébe, ki kellett bélelni a karámot kockabálával, mert a colos deszkát átrúgta. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem inkább akkor megtámad minthogy elfusson.. Pedig azt hittem hogy tényleg a földbe dugja a fejét. Igazi állatkínzás: Megijeszted betonon... De ezekszerint csak betonon gyilkol le :wacko:

http://www.shp.hu/hpc/userfiles/ilpetbt/st...hris_turner.jpg

Jól megnő :D

http://www.delmagyar.hu/lejtmenet_utan_ero...8/2071140/2.jpg

erről eszembe jutott egy vicc: Mi lesz abból ha a barnamedvét búzával keresztezzük?--->bundáskenyér :wacko:

Link to comment
Megosztás:

erről eszembe jutott egy vicc: Mi lesz abból ha a barnamedvét búzával keresztezzük?--->bundáskenyér :D

:wacko: :wacko: :wacko: :D Olyanokat tudsz mondani.... :D Reboot van ilyenkor ;)

Szerintem inkább akkor megtámad minthogy elfusson.. Pedig azt hittem hogy tényleg a földbe dugja a fejét. Igazi állatkínzás: Megijeszted betonon... De ezekszerint csak betonon gyilkol le :P

Alapvetően nem voltak agresszívak, de amikor a hímnek " megjött" nem tudom hogyan mondják amior kefélne ;) akkor bolond volt , nem mehetett senki a közelébe, ki kellett bélelni a karámot kockabálával, mert a colos deszkát átrúgta. ;)

őőő... Búghatna? :P vagy azt csak a disznajra mondják? Nemtom...

De akkor a vb-n kirúgta volna a stadionból a labdát ;)

Link to comment
Megosztás:

Erről eszembe jut az a mondás, hogy: Nem az a ku*va aki a placcon áll, hanem az akinek megveszed a bundát, meg a kocsit, és este fáj a feje

He-he, se bunda, se kocsi...... :wacko: erről jut eszembe, a gyerek kérdi, mi az a sok vasdarab a picében egy dobozban, mondom a kocsi eleje. Kiscsaj csak les: :D :wacko: Mennyiért veszik most át a vasat?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.