Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A nyár elején valamivel jobban nézett ki. :D

Tudom.. :P Kár hogy nem maradt meg az ahánykerék annyi felni/dísztárcsa feeling, no meg fater fűkaszája a csomagtartóban+hátsóülésen, meg a sárral tarkított festmény látványa :wacko:

Jól besötétedett nyár végére! ;) :wacko: :wacko:

Egyik este rámjött olyan nyárvége érzés... :D És akkor csináltam.

A tetősínje még mindig nem nőtt ki ;)

Akart...mindíg érzéstelenítőztem,és levágtam.Majd 2 napig bekötött fejjel járkált, mint a vágott fülű kutyák. :D

Link to comment
Megosztás:

Tudom.. :wacko: Kár hogy nem maradt meg az ahánykerék annyi felni/dísztárcsa feeling, no meg fater fűkaszája a csomagtartóban+hátsóülésen, meg a sárral tarkított festmény látványa :D

Egyik este rámjött olyan nyárvége érzés... :wacko: És akkor csináltam.

Akart...mindíg érzéstelenítőztem,és levágtam.Majd 2 napig bekötött fejjel járkált, mint a vágott fülű kutyák. :wacko:

Ilyen vakarózásgátló parabolát is kapott? :D

Link to comment
Megosztás:

HOGY MILYEN IDIÓTÁK VANNAK!!!

(bocsi, de ezt ilyen nagy betükkel kell írni!!!!!) :D

Megáll a belső sávban kereket cserélni!!!! Emiatt baleset történt, és meg is halt néhány ember! :wacko:

Nemcsak a kerékcsere miatt büntetik, de még elsősegély elmulasztása miatt is! Nem ment segíteni!!! Még ilyet!

Azért ez dúrva! :wacko:

Olvassátok!

Link to comment
Megosztás:

HOGY MILYEN IDIÓTÁK VANNAK!!!

(bocsi, de ezt ilyen nagy betükkel kell írni!!!!!) :D

Megáll a belső sávban kereket cserélni!!!! Emiatt baleset történt, és meg is halt néhány ember! :wacko:

Nemcsak a kerékcsere miatt büntetik, de még elsősegély elmulasztása miatt is! Nem ment segíteni!!! Még ilyet!

Azért ez dúrva! :wacko:

Olvassátok!

Az ember azt hiszi már mindent látott, de mindíg vannak, akik túltesznek az előző barmon. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Az ember azt hiszi már mindent látott, de mindíg vannak, akik túltesznek az előző barmon. :D

És sajna nem ez az egyedüli!

(nem magyar volt, B= bucarest-i rendszám, és tény az is, hogy a legtöbb balesetet románok okozzák! Nem nem vagyok semmiféle rasszista, csak a morál nálluk kicsit másabb!)

Huh tényleg!!!

Ma volt egy hajmeresztő esetem!

Berettyóújfaluból jövök hazafelé a 47-esen nyugisan 90-es, és nem mellékesen rajtam kívül 8 személlyel!!!

Megelőztem egy kamiont, majd pár km után (a kamion a hátamnál volt kb 150 m-re) szemből előz egy Román rendszámú Ford Tranzit! Jelzem előtte kb 15 autó volt pár méterre egymástól!

Kamiont előzött, az előtt persze még egy kamion volt, de hely semmi! :wacko: Konkrétan satufék! lehúztam a patkára, de még így is behajtotta tükrömet!!! (szerencsére nem tört le csak az övéből egy darab)

3-an voltunk egymás mellet!

(Rossz belegondolni, ha a kamion nem mögöttem lett volna, hanem az én helyemben! az tuti halál lett volna!!!!)

kamion-tranzitos, és én a Vivaróval! Azt hittem összef*som magam! :wacko: Nem magammiatt, de még 8an voltak az autóban!

Ez a b*rom meg előzi a 2 km-es sort! Megrakva!!! Mintha legalább is Ferraria lenne!!!

Az ő tükre letört, de nem állt meg! Szerintem F*sott ő is rendesen!! Remélem tanul az esetből!

Link to comment
Megosztás:

HOGY MILYEN IDIÓTÁK VANNAK!!!

(bocsi, de ezt ilyen nagy betükkel kell írni!!!!!) :D

Megáll a belső sávban kereket cserélni!!!! Emiatt baleset történt, és meg is halt néhány ember! :wacko:

Nemcsak a kerékcsere miatt büntetik, de még elsősegély elmulasztása miatt is! Nem ment segíteni!!! Még ilyet!

Azért ez dúrva! :wacko:

Olvassátok!

hmm..amikor mentem ki Dávidékhoz akkoris volt itt 1..Tudod van itt a Thomas Mann utca.. 2X2 sávos. Külsőben áll 1 bunkó..és telefonál..és a lámpától a kereszteződéstől olyan... 10 méterre állt..először azt hittem ott a sorvége.. aztán látom kiteszi az indexet jobbra... én csak nézek hogy ez mi a faxt csinál :D :D Szééépen lassan bementem a belsőbe és nagyívbe kikerültem. Az a jobb index nála azt jelentette hogy kerüljem ki.. Idióta :wacko:

Miközben mint rutin-órákon megtanították..indulásnak fő eleme az útszéléről az index. Na most találjam ki hogy indulni próbált, vagy mint az esetemben jelezte hogy kerüljem ki.

Link to comment
Megosztás:

hmm..amikor mentem ki Dávidékhoz akkoris volt itt 1..Tudod van itt a Thomas Mann utca.. 2X2 sávos. Külsőben áll 1 bunkó..és telefonál..és a lámpától a kereszteződéstől olyan... 10 méterre állt..először azt hittem ott a sorvége.. aztán látom kiteszi az indexet jobbra... én csak nézek hogy ez mi a faxt csinál :wacko: :wacko: Szééépen lassan bementem a belsőbe és nagyívbe kikerültem. Az a jobb index nála azt jelentette hogy kerüljem ki.. Idióta :D

Nem volt mögötte jobb oldalt egy parkolóhely, amire várt? :wacko:

De ezek a barmok... áhh...(ha leírnám amit most mondtam, egy évre banolnának a fórumról)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.