Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem is fordulatmérős a műszer, de nemigazán figyelem, érzésre/hangra váltok! :wacko:

Az igazság az, hogy nem szeretem kínozni, ha berezegteti a kasztnit (ol 5.be 50-60 alatt, pakolom vissza 4be, az is sokat számít! :wacko: Nem mindíg az a jó, hogy legmagasabb fokozatban legyen, me' úgy keveset fogyaszt! (De ezt ti is mind tudjátok! :wacko: )

Tényleg...volt Neked egy másik astra fordulatszámmérős műszeregységed (dízel). Az megvan még? :D

Link to comment
Megosztás:

Tényleg...volt Neked egy másik astra fordulatszámmérős műszeregységed (dízel). Az megvan még? :wacko:

Meg, mondtam is, hogy ha megbontom eladó lesz, de eddig úgy van, hogy esküvő után ha marad pénzem beíratom forgalomba (Az Isuzut) magamnak! Elvileg 170.000-be lenne mindennel, regadó, 2 év műszaki, rendszámosan hivatalosan!)

A fábiát meg eladom, kell a házárába pótlásnak, meg kell még másra is! :wacko: (Pedig r*hadtul sajnálom, de ez van, nem lehet mindet egyszerre! :D )

Link to comment
Megosztás:

Meg, mondtam is, hogy ha megbontom eladó lesz, de eddig úgy van, hogy esküvő után ha marad pénzem beíratom forgalomba (Az Isuzut) magamnak! Elvileg 170.000-be lenne mindennel, regadó, 2 év műszaki, rendszámosan hivatalosan!)

A fábiát meg eladom, kell a házárába pótlásnak, meg kell még másra is! :wacko: (Pedig r*hadtul sajnálom, de ez van, nem lehet mindet egyszerre! :D )

Jaaa, értem :wacko: De legalább már tudom, hogy Delcos műszeregységet kell keresnem. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg nem. Még ha tömör vas lenne akkor azt mondanám, hogy talán, de egy présgépen kisajtolt, két félből összeponthegesztett cucc nem ér annyit.

szerk.: Mit gondolsz, miért a generátoron megy tönkre mindig a tárcsa? Mert talán a főtengelyé kicsit jobb anyagminőség.

Nem az a reális ár valamiért, amennyibe kerül, hanem az amennyiért el lehet adni :D

Monnyuk az igaz hogy nem taposom neki. Mikor Dávidot vittem vissza, akkor kicsit meghúzattam...én ott már úgy vagyok vele hogy húú nagyon pörög muszáj elváltanom ( ritka az ilyen ). És ugye Dávidnak van fordulatszámmérője... és mondta hogy kb ilyen hangnál a fordulat kb 3500. Szóval ritka ha én kihúzom akár 3,5ig. :P 1esből elindulok, 2esbe teszem..kimozdul a mutató 30nál 3.-ba 50nél 4.-be, országúton 70ig kihúzom és már 5.-ben van. :D Így vezetem az astrát. Vigyázok rá.

Hát nem fog szétforogni az agya, az biztos :P :D

Frankón idegesít ahogy ezen a környéken a népek vezetnek. Mindenki olyan mint a lassított felvétel. 60-as tábla itt 40-et jelent a vakmerőbbeknek. Ha esetleg egy kis kanyar is van (ami 110-nél is kasztnidőlés nélkül bevehető lenne) akkor 50 körül rá kell fékezni. Mintha ezen az éghajlaton nem tapadnának a gumik. Elmentünk Nyíregyre az állatkertbe (qrvajó) hazafelé az emeletes busszal előztük a sort b+ mert nem ismerik a még a 4-est sem. Életemben nem láttam még ilyen egyeneseket. 5-6 km hosszú, teljesen lapos egyben belátható nyílegyenes, és 65,5-el mászik rajta mindenki :wacko: :wacko: ;) És ha 110-el elmegy az ember az út túloldalán, akkor még lerántják a kormányt az árok felé, mert húúúúúdejönasztrítrészereshülyegyerek ;) besz.rás :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nem az a reális ár valamiért, amennyibe kerül, hanem az amennyiért el lehet adni :D

hát nemtudom, én elég sokat seftelek, ha vmit áron felül adok el azt inkább lehúzásnak hívom, nem reális árnak :wacko: attól még h van olyan madár aki megveszi annyiért attól még az nem lesz reális. sztem :wacko:

Link to comment
Megosztás:

hát nemtudom, én elég sokat seftelek, ha vmit áron felül adok el azt inkább lehúzásnak hívom, nem reális árnak :wacko: attól még h van olyan madár aki megveszi annyiért attól még az nem lesz reális. sztem :wacko:

Igen, csak hogyha mindenhol ugyan annyiért adják, akkor csak olyan madár lesz aki annyiért veszi meg, mert vagy annyiért veszi meg, vagy nem veszi meg. (vagy elmegy a bontóba, és keres egy jót :D )

Link to comment
Megosztás:

Nem az a reális ár valamiért, amennyibe kerül, hanem az amennyiért el lehet adni :P

Hát nem fog szétforogni az agya, az biztos ;) :wacko:

Frankón idegesít ahogy ezen a környéken a népek vezetnek. Mindenki olyan mint a lassított felvétel. 60-as tábla itt 40-et jelent a vakmerőbbeknek. Ha esetleg egy kis kanyar is van (ami 110-nél is kasztnidőlés nélkül bevehető lenne) akkor 50 körül rá kell fékezni. Mintha ezen az éghajlaton nem tapadnának a gumik. Elmentünk Nyíregyre az állatkertbe (qrvajó) hazafelé az emeletes busszal előztük a sort b+ mert nem ismerik a még a 4-est sem. Életemben nem láttam még ilyen egyeneseket. 5-6 km hosszú, teljesen lapos egyben belátható nyílegyenes, és 65,5-el mászik rajta mindenki :wacko: :D ;) És ha 110-el elmegy az ember az út túloldalán, akkor még lerántják a kormányt az árok felé, mert húúúúúdejönasztrítrészereshülyegyerek :P besz.rás :D

Csak arra ám útfelújítás volt nemrégen (debr-nyíregy között) és 60-as tábla van mindenhol! :wacko: Nemrég voltam arra a cégessel, én is 60-al mentem, sokfele bebújnak ám a rendőrök a trafival, sokszor észre sem vesszük! :D

Link to comment
Megosztás:

Frankón idegesít ahogy ezen a környéken a népek vezetnek.

Hozzá lehet szokni :D de azért van olyan is, hogy itt is felb...nak :wacko: szerintem 2 nap Bp.-n és bilincsbe verve vinnének be súlyos testi sértésért.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Csak arra ám útfelújítás volt nemrégen (debr-nyíregy között) és 60-as tábla van mindenhol! :wacko: Nemrég voltam arra a cégessel, én is 60-al mentem, sokfele bebújnak ám a rendőrök a trafival, sokszor észre sem vesszük! :D

Még most is van, de itt a 60-as tábla 40 vonatkozott erre a részre :D Idefelé lejöttünk a pályáról megnézni a 9lyukú hidat, és onnan Debrecenig volt a többi. De olyat se b.sztam még hogy ha egy egyirányú egysávos kis szutyokról kanyarodik ki az ember egy 2x2 sávosra, akkor az első, legrosszabb esetben a második beengedi :D (viszont az hogy a gyalogok miatt úgy fékezget mindenki mintha fékpróbát tartana, az is kikészít keményen. A töki körbe se néz, zebra, azt futás, me'hogy úgyis elengedik :wacko: :wacko: Kamikazee :P

Link to comment
Megosztás:

Hozzá lehet szokni :D de azért van olyan is, hogy itt is felb...nak :wacko: szerintem 2 nap Bp.-n és bilincsbe verve vinnének be súlyos testi sértésért.. ;)

:wacko: ;) :D Ahhoz is hozzá lehet szokni. (és ha hozzászokik az ember, akkor itt sírva fakad :D ) hót máshogy működik minden, és mindenki :wacko: Anyám szerint az lenne a normális ami itt van. Hát nemtudom, lehet hogy igaza van, de én akkor is ahhoz vagyok hozzászokva ami otthon van :P

Link to comment
Megosztás:

Még most is van, de itt a 60-as tábla 40 vonatkozott erre a részre ;) Idefelé lejöttünk a pályáról megnézni a 9lyukú hidat, és onnan Debrecenig volt a többi. De olyat se b.sztam még hogy ha egy egyirányú egysávos kis szutyokról kanyarodik ki az ember egy 2x2 sávosra, akkor az első, legrosszabb esetben a második beengedi :D (viszont az hogy a gyalogok miatt úgy fékezget mindenki mintha fékpróbát tartana, az is kikészít keményen. A töki körbe se néz, zebra, azt futás, me'hogy úgyis elengedik :D :wacko: Kamikazee ;)

Hja! :P Gyalogosokra vigyázni kell, ez nem pest ;) :D Ezek kamikázék! ;) ;)

És igen, én is beengedek mindenkit, és meg is köszönik általában, sőt engem is beengednek! :D

Az a fura, hogy pl Romániához vagyok szokva, ott más a szitu! :P Ott mintha mindenki a fennmaradásért küzdene! :) :D Azé az első hely, aki megverekszik érte!

Régen sort kellett állni a vámnál, mára ez már csak 2-3 perc, de van aki még ezt sem bírja ki, és a vámos előtt 2 autóval még bepofátlankodik! :P Hogy ennyire türelmetlen/bunkó legyen valaki!

Na de nefélj, romániában nem engednek be! ha dugó van, és kisutcából szeretnél kijutni, az nem fog menni festékösszeérés nélkül! :wacko:

Jobb ez a hajdú-bihari közlekedési morál! :D Még ha lassúbb is kicsit! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Szerbusztóóóóók dezsvíreim. Micsinálnak a kedvenc Opelesem? Bocsi, hogy rég dugtam erre az orrom de volt egy csomó bajom és fingani nem volt időm. Remélem mindenki jól van.

Visszatért a tékozló fiú???? :wacko:

Nem hiszem el, hogy téged is lehet látni??? :wacko:

Hogy mint vagy górékám? :D Megy még az ezüstnyíl? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Visszatért a tékozló fiú???? :wacko:

Nem hiszem el, hogy téged is lehet látni??? :wacko:

Hogy mint vagy górékám? :D Megy még az ezüstnyíl? :D

Jaja. Megy mint a villám. Építek bazz, annyi bajom van meg ott a 2 meló és még csajozni is kell idő. Kezdtem megijedni mert utóbbi időben csak azért kapcsoltam be a laptopot, hogy megnézzem az időjárást meg a híreket. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Jaja. Megy mint a villám. Építek bazz, annyi bajom van meg ott a 2 meló és még csajozni is kell idő. Kezdtem megijedni mert utóbbi időben csak azért kapcsoltam be a laptopot, hogy megnézzem az időjárást meg a híreket. :wacko:

Nohfene. Mit építesz? Csak nem bútorozol valahova? :D

Link to comment
Megosztás:

hát nemtudom, én elég sokat seftelek, ha vmit áron felül adok el azt inkább lehúzásnak hívom, nem reális árnak :wacko: attól még h van olyan madár aki megveszi annyiért attól még az nem lesz reális. sztem :wacko:

Akkor madár vagyok :D amiért ki kell adni azért kiadom a pénzt. Aztán honnan "sefteljek" be cuccokat? vagy honnan szerezzek? Max motorolajat tudok szerezni olcsón... Abból se sokat. Aztán csőváz. Nemhiszem hogy azért bárki madár is lenne mert megveszi annyiért amennyiért adják. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Jaja. Megy mint a villám. Építek bazz, annyi bajom van meg ott a 2 meló és még csajozni is kell idő. Kezdtem megijedni mert utóbbi időben csak azért kapcsoltam be a laptopot, hogy megnézzem az időjárást meg a híreket. :D

Nyugi, nekem sem lesz sok időm fórumozni ezután, (nősülök elsején, úgyhogy ezentúl az lesz amit az asszony mondd :D :wacko: :wacko: :wacko: ) de azért szakítok majd rá időt!

Örülünk, hogy jól vagy cimbi! :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor madár vagyok :wacko: amiért ki kell adni azért kiadom a pénzt. Aztán honnan "sefteljek" be cuccokat? vagy honnan szerezzek? Max motorolajat tudok szerezni olcsón... Abból se sokat. Aztán csőváz. Nemhiszem hogy azért bárki madár is lenne mert megveszi annyiért amennyiért adják. :wacko:

Én is ilyen vagyok mit te! :D

Ha megmondják, hogy "ennyi az ára" akkor az nekem annyi, szégyellek alkudozni! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Én is ilyen vagyok mit te! :D

Ha megmondják, hogy "ennyi az ára" akkor az nekem annyi, szégyellek alkudozni! :wacko:

Én is szégyellek így alkudozni... Esetleg ha drágállom, elmegyek szétnézek mégjobban...de ha nem találok seholsem különösebb eltérést, akkor megveszem. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.