Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jóde melyik? A régi vagy amiről küldted az smst tegnap a címmel és GPS koordinátákkal? ;)

Válság van végülis. :D

A cégesemet otthagytam a srácoknak, hogy csörögni tudjanak ha baj van :D Amiről küldtem az van nálam, a 70-esem is csak azt a kecóban eszi a fene.. :D

Aham, annyira azért nincs :wacko: akkor nemigen lennénk itt.. :P

Jah, tegnap amúgy asszem almádiban a vasúti átjáró után egy buszöbölben egy mélykék színű lefóliázott astra caravanból fotózták a jónépet :wacko: úgy látszik nem csak felénk sumákolnak már.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

A cégesemet otthagytam a srácoknak, hogy csörögni tudjanak ha baj van :D Amiről küldtem az van nálam, a 70-esem is csak azt a kecóban eszi a fene.. :D

Jah, tegnap amúgy asszem almádiban a vasúti átjáró után egy buszöbölben egy mélykék színű lefóliázott astra caravanból fotózták a jónépet :wacko: úgy látszik nem csak felénk sumákolnak már.. :mell

Okker. ;) :D Akkor majd jelentkezem.

:wacko: Hátha két arra nyaraló dejócsajtól kérték a telefont :P

Nem hiszem, hogy a közelükbe mehetne a dejócsajoknak. ;) ;) :P :wacko:

Link to comment
Megosztás:

:wacko: Hátha két arra nyaraló dejócsajtól kérték a telefont :D

Jah :P tudod, keletiek vagyunk meg bizonyos dolgokban rugalmasak.. ;)

Okker. ;) :wacko: Akkor majd jelentkezem.

Nem hiszem, hogy a közelükbe mehetne a dejócsajoknak. ;) ;) :P :wacko:

Oks :)

Asszem lenne ám hiszti az asszonynál :D így is rajtam tartja a szemét.. :D

Link to comment
Megosztás:

Nna, kivirult az idő bár még kerülnek felhők, a szél épphogy lengedezik :wacko: aztán lementünk a partra és hát jáááájj :wacko: fúj a szél kegyetlenül, szép hullámok és hideg van.. :D

Link to comment
Megosztás:

Nna, kivirult az idő bár még kerülnek felhők, a szél épphogy lengedezik :D aztán lementünk a partra és hát jáááájj :wacko: fúj a szél kegyetlenül, szép hullámok és hideg van.. :wacko:

A szörfösöknek is kell egy kis örömködés :wacko: :P

Amatőr :D 3 perc alatt megvagyok vele vízfeltöltéssel együtt -startra kész állapotra.. ;)

Te pedig csak együttérzésből veszed le a vezérlést hozzá :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Milyen pozitív teszteredmény? :wacko:

És merre jöttök? :wacko: Mi B.akaliban vagyunk, hétfőn délután jönnek is páran :D aztán végre meg is ismerjük egymást személyesen :wacko: nem csak fórumról :P esetleg aki kedvet érez még egy kis összefutihoz csak szóljon és dobom P.Ü.-ben a gps koordinátákat címestől.. :D

Gondolom a terhességi tesztre gondolt.

Igen. A múltkori negatív tesztképről jutott az eszembe. :D Azt hittem "rajta vagytok az ügyön".

Füredre megyünk, de csak péntek reggel.

Link to comment
Megosztás:

A szörfösöknek is kell egy kis örömködés ;) ;)

Te pedig csak együttérzésből veszed le a vezérlést hozzá ;) ;)

Áá, hagyd már :D volt egy amatőr de még a vitorlát se tudta felcibálni, mióta itt vagyunk csak próbálkozik.. :wacko:

Azért nem kócolom össze a cuccot.. :wacko:

Igen. A múltkori negatív tesztképről jutott az eszembe. :wacko: Azt hittem "rajta vagytok az ügyön".

Füredre megyünk, de csak péntek reggel.

Az hiányozna még nekem :D akkor kapásból használtautóponthu és 1-2 dologról le kéne mondani :D nincs kicsit sem ínyemre.. :P

Kemping vagy kecó? :P

Link to comment
Megosztás:

Repnap???

Szánalamasan szar volt,még jó,hogy nem kellett érte fizetnem.

Szakmai szemmel röhej volt az egész,de a régi arcokkal/volt kollegákkal jó volt csevegni.

Jáááj... szakami szemmel nézve nem lehet pihenni meg szórakozni. :wacko: :wacko:

tessék bandzsán, cikkcakkban sétálva nézni, és akkor jó :D

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Bocsi hogy így rádrontok, de látom B Corsád van. Tudom, hogy ez Astra fórum, meg minden, de talán egyéb csevegésbe belefér.

Szükségem lenne két képre, hogyan van eredetileg a motorháztető biztonsági zára (az a cucc, amit el kell nyomni oldalra, hogy ki tudd nyitni). Haverom hugának hiányzik, és kedden próbálunk bontóból szerezni, de nekem úgy rémlik, hogy másmilyen mint az Astráé, és mégiscsak jó lenne látni, mit vegyünk, nem ám valami mást sóznak ránk :wacko:

Kéne kép az ajtóról is, meg a helyéről is, ahova zár.

Nagyon hálás lennék, ha tudnál valami képet mutatni.

Köszi előre is

Üdv

Gábor

Ma nem volt időm, ne haragudj, holnap feltétlenül csinálok képeket !!! :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Társasüdülőben, olyan kis garzonféle. :D

Reeckatee és KRicsi, boldog születésnapot! :wacko:

Ahaaam, akkor olyansmi az mint amiben tavaly voltak unokahugomék.. :wacko:

Én is kívánok nekik! taps.gif

Tényleg... Tibi hova lett? :wacko: mindegy, Lacika is eltűnt, biztos együtt vannak :D

Biztos középkonzolt ledeznek.. :D :P

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek! Húúú..tényleg nem mostanában voltam bejelentkezve. :wacko: Ábrányban voltam. :wacko: Középkonzolt jaja...meg akarom csinálni. Csak kis izzókat akarok szerválni bele. Láttam a leírást, nem vészes..jópár csavar és kész. Fater enyhén meglepődött amikor látta a vörös műszeregységet :D és beszólt hogy akkor már a középkonzolt is meg kéne csinálni..mert ott nem az a baj, hogy sárgás, vagy 1-2 nem világít. Hanem az egész nem világít :wacko:

ja, és részemről is boldog születésnapot Tibi!

azé' ez is vicces:

4 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot (3 vendég és 0 anonim felhasználó)

1 felhasználó: Opeles90

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.