Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez nekem nagyon tetszik. :D :wacko:

Kár hogy ilyen nagy, és széles. Visszafogná a kocsit, és adna fogyimnak is. :wacko:

hát széles meg nagy meg stb, de nekem is ez tetszik legjobban, és hát fel kell áldozni pár decit :D

Ez pont jó. :wacko:

bíztam benned

köszi

:D

jo volt a repülő nap, de lehetett volna jobb is... egynek elment

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Bocsi hogy így rádrontok, de látom B Corsád van. Tudom, hogy ez Astra fórum, meg minden, de talán egyéb csevegésbe belefér.

Szükségem lenne két képre, hogyan van eredetileg a motorháztető biztonsági zára (az a cucc, amit el kell nyomni oldalra, hogy ki tudd nyitni). Haverom hugának hiányzik, és kedden próbálunk bontóból szerezni, de nekem úgy rémlik, hogy másmilyen mint az Astráé, és mégiscsak jó lenne látni, mit vegyünk, nem ám valami mást sóznak ránk :D

Kéne kép az ajtóról is, meg a helyéről is, ahova zár.

Nagyon hálás lennék, ha tudnál valami képet mutatni.

Köszi előre is

Üdv

Gábor

Holnap le is kapom a dolgokat, már be sötétedett, nem lenne olyan jó kép!

Link to comment
Megosztás:

Egy ilyen munkahelyet én is elviselnék :D Szólj már légyszi legközelebb, ha a bontósod ki akarna dobni valami eladhatatlant :D

Héé, ezért fizettem. :wacko: A jobbosért nem. :D

hát széles meg nagy meg stb, de nekem is ez tetszik legjobban, és hát fel kell áldozni pár decit :wacko:

bíztam benned

köszi

:wacko:

jo volt a repülő nap, de lehetett volna jobb is... egynek elment

7x15 nehogymár nagy és széles legyen... :P

Link to comment
Megosztás:

Az jó. Melyik kényelmesebb? Az F, vagy ez? Tudom, bőrrel szemben nem fer :D

Hátha a következő (mióta enyém a gép 4.) garnitúra az lesz :wacko: :wacko: :D

Egy métert nem mentem ezzel az üléssel. Tegnap letekertem 500at a régivel, és hát volt bajom. Mikor svájcból hoztuk a bőrt, akkor 900nál sem volt bajom. Remélem beválik a g... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nno, ma délután sikeresen megérkeztünk, leszámítva, hogy sose lesz B Vectrám :wacko: -hacsak nem fastra fotel kerül bele mert az első 50 km-en szétment a derekam szal jó buli volt kiszállni olyan 1.5 óra bambulás után :P na de a lényeg, hogy itt vagyunk végre ;) bementünk csobbanni is de ahogy bementem úgy jöttem ki :D baromi hideg.. :D

Minek az? Én levettem róla elöl hátul. Anélkül jobban néz ki. :D

Lehet jobban néz ki de a felpattanó kavicsok egy részét megfogja :P és ha már ott a kerék mögött nem veri le a festéket az is valami :wacko: Tudom, én vagyok ilyen tanyafeelinges na de jusson el valaki Endloshoz eső után aztán mondja a magáét ;) nem a semmiért van kiemelve meg miért menne alá a 4x4.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nno, ma délután sikeresen megérkeztünk, leszámítva, hogy sose lesz B Vectrám :wacko: -hacsak nem fastra fotel kerül bele mert az első 50 km-en szétment a derekam szal jó buli volt kiszállni olyan 1.5 óra bambulás után ;) na de a lényeg, hogy itt vagyunk végre :D bementünk csobbanni is de ahogy bementem úgy jöttem ki :wacko: baromi hideg.. :wacko:

Nekem valahogy nincs bajom az astra ülésekkel, 7 óra vezetés után se fáj semmim bennük! :D

De azért ennyi vezetés után jólesik kiszállni! :P Szerintem azért eléggé eltalálták az f-es üléseket, nekem legalábbis bejönnek! :D

Link to comment
Megosztás:

...bementünk csobbanni is de ahogy bementem úgy jöttem ki :wacko: baromi hideg.. :wacko:

Remélem vittétek a meleget és a napsütést is, mert jövőhét pénteken mi is megyünk. :D

Aztán tessék belehúzni, szeretném már látni azt a pozitív teszteredményt. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nekem valahogy nincs bajom az astra ülésekkel, 7 óra vezetés után se fáj semmim bennük!

De azért ennyi vezetés után jólesik kiszállni! Szerintem azért eléggé eltalálták az f-es üléseket, nekem legalábbis bejönnek!

A astráéval nincs is bajom :D de ezek a b veki ülések valami kegyetlenek a deréktámaszukkal :D vicces de az astrával egy nekifutásból megállás nélkül lejöttem volna, volt rá példa :D és nem úgy szálltam ki mint akit szétvertek az éjszaka..

Remélem vittétek a meleget és a napsütést is, mert jövőhét pénteken mi is megyünk.

Aztán tessék belehúzni, szeretném már látni azt a pozitív teszteredményt. :D

Milyen pozitív teszteredmény? ;)

Áá, poén de elvileg hiába nagyobb a veki caravan ugyanezt a cuccot az enyémbe is betuszkoltam volna (és még otthon is hagytunk pár cuccot- tenisz ütők, matracok, stb) arról nem is beszélve, hogy nem előzni való az x16xel motor, neccelni kellett még full benyásan szigorúan 3-ban pörgetve is, hogy besikerüljön 1-1 lehagyás ;) bezzeg a traktornak odalépek 5-ben (esetleg ha rövid a táv vagy emelkedősebb szakasz akkor 4-ben) 100-nál és megy ;) jó, nem úgy mint egy wrc de megy :) nna itt jön ki a nyomaték :D aláírom, hogy csendesebb a benyás és ilyen távon lehet idegesítő a dorombolás de mikor 4 személlyel ki kellene lépni akkor nem az emberek életét akarom kockáztatni :wacko: ezért nem hinném, hogy valaha is visszapártolok benzinre.. :P

És merre jöttök? :P Mi B.akaliban vagyunk, hétfőn délután jönnek is páran :P aztán végre meg is ismerjük egymást személyesen ;) nem csak fórumról :D esetleg aki kedvet érez még egy kis összefutihoz csak szóljon és dobom P.Ü.-ben a gps koordinátákat címestől.. ;)

Egyébként a csajok jók :D az idő már kevésbé, a víz se valami dögmeleg úgyhogy ma valszeg valami nem strandjellegű progit csinálunk magunknak :wacko: sétahajó vagy hasonló.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Khhhmmm....khmmm.... :D :D

Áá, nem lehet :wacko: tudod én is nős vagyok.. :wacko:

Egyébként most csevegek Novyval, ő meg a túlparton rázza a répát de nemsokára mennek is haza.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

A astráéval nincs is bajom :P de ezek a b veki ülések valami kegyetlenek a deréktámaszukkal :D vicces de az astrával egy nekifutásból megállás nélkül lejöttem volna, volt rá példa :D és nem úgy szálltam ki mint akit szétvertek az éjszaka..

Milyen pozitív teszteredmény? ;)

Áá, poén de elvileg hiába nagyobb a veki caravan ugyanezt a cuccot az enyémbe is betuszkoltam volna (és még otthon is hagytunk pár cuccot- tenisz ütők, matracok, stb) arról nem is beszélve, hogy nem előzni való az x16xel motor, neccelni kellett még full benyásan szigorúan 3-ban pörgetve is, hogy besikerüljön 1-1 lehagyás ;) bezzeg a traktornak odalépek 5-ben (esetleg ha rövid a táv vagy emelkedősebb szakasz akkor 4-ben) 100-nál és megy ;) jó, nem úgy mint egy wrc de megy :D nna itt jön ki a nyomaték :D aláírom, hogy csendesebb a benyás és ilyen távon lehet idegesítő a dorombolás de mikor 4 személlyel ki kellene lépni akkor nem az emberek életét akarom kockáztatni :wacko: ezért nem hinném, hogy valaha is visszapártolok benzinre.. :P

És merre jöttök? :P Mi B.akaliban vagyunk, hétfőn délután jönnek is páran ;) aztán végre meg is ismerjük egymást személyesen ;) nem csak fórumról ;) esetleg aki kedvet érez még egy kis összefutihoz csak szóljon és dobom P.Ü.-ben a gps koordinátákat címestől.. :D

Egyébként a csajok jók :D az idő már kevésbé, a víz se valami dögmeleg úgyhogy ma valszeg valami nem strandjellegű progit csinálunk magunknak :wacko: sétahajó vagy hasonló.. :wacko:

Gondolom a terhességi tesztre gondolt.

Én pont nem. :D Majd keddtől tudok lemenni. :)

Link to comment
Megosztás:

Gondolom a terhességi tesztre gondolt.

Én pont nem. :P Majd keddtől tudok lemenni. :D

:wacko: :D na azzal még várunk egy nem is kicsit.. :D :wacko:

Gyere bármikor (csak csörrents meg előtte vagy dobj egy sömöst, számomat tudod) ;) szivesen látunk ;) egyébként itt is lehet aludni -egy esti jó sörözés után csak nem érdemes útnak indulni a sünök miatt, 1 szobának nevezett helység szabadon van, nem jöttek azok akik szándékoztak úgyhogy kénytelenek voltunk kifizetni helyettük is a helytarifát.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.