Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:wacko: :D :D

Dáwid hallottam ügyeskezű LED ezésedről Lacinak nekem is tudsz segíteni???? :P :D ;)

Ha Sanci ad LED-et meg csavarhúzót... ;) Nah jó... ha más ad, az is jó :wacko: semmi, extra nem volt benne, Sancinak volt betekerőse :P

Nah... Vihar jött, wifi ment... "Enyhén" szakadozik :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Jól virít :D az enyém azért fullra tekert fényerőszabályozóval sincs ilyen vad :D nem mintha sokat számítana :wacko: de nem is baj, pont az lett benne a lényeg, hogy ne nagyon virítson ;) viszont volt egy előnye a késői hackelésnek is :D beállítottam a gépéessen az íccakai üzemmódot.. ;)

Jájj, végre holnap góóóó Balatóóóón :P ;) de a franc egye meg még reggel ki kell mennem legyártani pár tonna aszfaltot.. :wacko:

Nálunk is rettenet idő volt :P kint is ragadtam a keverőben.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

majd ha melltartó fog ott lógni akkor magyarázkodj! :wacko: :D :wacko: :D

Azért mielőtt hazaértem körülnéztem benne, mert ugyan emlékeim szerint nem volt memóriakihagyásom, de lehet csak nem emlékszem rá. :wacko:

Ma megyek Kecskemétre, holnap megnézzük a repülőnapot, ma este sátorban alszunk, idén végre lesz kijelölt sátorhely, nem kell vadkempinget játszani. Jön más is repülőnapra?

Csalt a fönököm, hogy menjek vele, de aztán nem volt kedvem. Csinálj ám képeket!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.