Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mindenképpen egy autószerelő barátommal megyek megnézni és neki is f astrája van. Annyira csak nem tudunk melléfogni. A km-r órát tudom, hogy nem szabad nézni sajnos itthon ez megy :S. Ma beszéltem a kereskedővel és azt mondta most épp ő használja mível eladta a sajátját. Telefonon nem mondott rosszat róla ez természetes hiszen el akarja adni. Viszont a szervóolaj folyik annak a javítása sokkba kerül ?

Ha szerelővel, akkor csak nem fogsz mellé!

Én azt nem szerettem, amikor autót kerestünk, hogy úszott az autó a műanyagápolóban. Mindenhol. És nem mondja azt, hogy igen, kikozmetikáztuk. Mindig hát ezt így hozták be, meg hát tulaj vigyázott rá, meg minden...

Meg ne dőlj be ennek se: hát 1 óra múlva jönnek megnézni és le is foglalózzák ha tetszik nekik, de Tiéd lehet, ha MOST lefoglalózod... stb stb..

szerk: szervóhoz nem értek, enyimben nincs :D

Link to comment
Megosztás:

Ha még egyszer vennék, csak is Caravan-t ;) Pakolás szempontjából kiváló!!!! Diesel-hez nem értek, pill és jönnek a traktorosok :D és segítenek :P

Okos ötlet de nem kéne beszójjá! ;) :wacko: :wacko:

Ezek a srácok nagyon profik! kb 5perc alatt beledezték vörösre a műszerfalamat....BESZARÁS :D

KÖSZI SANCI, és DÁWID!!!!!!

http://dl.dropbox.com/u/7102596/P8050008.JPG

Rajtunk nem múlt ;) led volt nálam meg szokásosan szerszámkészlet is úgyhogy tessék örülni :P SP-nél minden 3 ezer, nálam 2 citromos sör.. :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Okos ötlet de nem kéne beszójjá! ;) :wacko: :wacko:

Rajtunk nem múlt ;) led volt nálam meg szokásosan szerszámkészlet is úgyhogy tessék örülni :P SP-nél minden 3 ezer, nálam 2 citromos sör.. :wacko: :D

Nem is. Pacsit asszem kedvezményes 2 ropiért is ad :D (vagy már lejárt az akcijó? :D )

Link to comment
Megosztás:

Valószínű vasárnap megyünk le megnézni, de előtte kimegyek a piacra ott nem hiszem, hogy találok valamit. Sajnos így nem tudjuk megnézni a többi kereskedést. Elkapkodni nem akarom annyira nem egetverő a téma most van nálam egy kocsi és maradhat is amíg csak kell, tehát ha minden ok akkor megveszem ha nem akkor kocsikáztunk egyett :wacko: Amúgy ismerem a környéket az asszony oroszlányi volt :D

Link to comment
Megosztás:

Rajtunk nem múlt :P led volt nálam meg szokásosan szerszámkészlet is úgyhogy tessék örülni :P SP-nél minden 3 ezer, nálam 2 citromos sör.. :D :wacko:

:wacko:

jó kis találka volt. húú nagyon örülök. Fater holnap hajnalba megy melóba... majd nézni fog 1et ha meglátja.. ;) Amúgy az eredeti kis pilácsok hova lettek? :wacko: :D mert én csak annyit láttam, hogy 1ik pillanatban még sárgásan világít, másik pillanatban már vörös az egész. Közbeni folyamatokat nem észleltem.. ja meg még 1.. az ülés :D Dáwid kicsit elnyomta hátra. Hát tényleg fel kell nézni rád Dáwid. ;)

Link to comment
Megosztás:

:wacko:

jó kis találka volt. húú nagyon örülök. Fater holnap hajnalba megy melóba... majd nézni fog 1et ha meglátja.. :P Amúgy az eredeti kis pilácsok hova lettek? :wacko: :wacko: mert én csak annyit láttam, hogy 1ik pillanatban még sárgásan világít, másik pillanatban már vörös az egész. Közbeni folyamatokat nem észleltem.. ja meg még 1.. az ülés :D Dáwid kicsit elnyomta hátra. Hát tényleg fel kell nézni rád Dáwid. ;)

Bocs. Nem fértem be :D

őőő... nemtom, én addig láttam őket amíg... nem... addig sem :D őőő... passz. Én Sancira fogom ;)

Azon a SID-en meg kikészültem lelkileg XD XD XD.

Link to comment
Megosztás:

Bocs. Nem fértem be :wacko:

őőő... nemtom, én addig láttam őket amíg... nem... addig sem :D őőő... passz. Én Sancira fogom :P

Azon a SID-en meg kikészültem lelkileg XD XD XD.

:wacko: :wacko: :D

Na sebaj, nemkellenek már úgysem. Hát...ez ilyen. Kis egyszerű :D És legalább már ilyet is láttál élőben ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Pacsit asszem kedvezményes 2 ropiért is ad :D

Köszönjük, nem kérjük.. :D

jó kis találka volt.

Ja ;) annak indult aztán szétborítottuk a műszercsoportodat :D :P

őőő... nemtom, én addig láttam őket amíg... nem... addig sem :wacko: őőő... passz. Én Sancira fogom :P

Rám foghatod ;) az ajtókárpit rekeszébe dobáltam bele ;) de csak azért, hogy hadd keresgesse :wacko: ha már ennyiből megúszta.. ;)

Nna további nyugodalmas jó éjszakát! Nekem hajnal 4-kor ki kell esnem az ágyból.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Köszönjük, nem kérjük.. :D

Ja ;) annak indult aztán szétborítottuk a műszercsoportodat :wacko: :D

Rám foghatod ;) az ajtókárpit rekeszébe dobáltam bele ;) de csak azért, hogy hadd keresgesse :wacko: ha már ennyiből megúszta.. :D

Nna további nyugodalmas jó éjszakát! Nekem hajnal 4-kor ki kell esnem az ágyból.. :wacko:

Amikor nyújtottad a ledet hogy megcsinálom, vagy megcsináljuk? én csak arra gondoltam, hogy összefutunk és megcsináljuk valamikor 1szer. Aztán vérszemet kaptatok, és már hipphopp kész is lett :P

Na akkor a brunyasárgákat holnap megsasolom, hogy milyenek élőben,mert még úgyse láttam olyat. Bár nem mintha sok látványosság lenne rajta (ha olyan mint amit beletettünk :P

Jó éjt Sanci! És mégegyszer köszi szépen fiúk!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Valószínű vasárnap megyünk le megnézni, de előtte kimegyek a piacra ott nem hiszem, hogy találok valamit. Sajnos így nem tudjuk megnézni a többi kereskedést. Elkapkodni nem akarom annyira nem egetverő a téma most van nálam egy kocsi és maradhat is amíg csak kell, tehát ha minden ok akkor megveszem ha nem akkor kocsikáztunk egyett :wacko: Amúgy ismerem a környéket az asszony oroszlányi volt :wacko:

Azt mondják a hozzáértők traktort télen kell venni, nyitásra odamenni amikor még nincs ideje járatni egy kicsit, ha -10 fokban indul, akkor az már jó jel. Így van mezőgazdászok? :D :wacko:

A sör :D

(meg a citrom XD )

A citrom. :D

Link to comment
Megosztás:

Jogdíjas cucc? :D

te csak sörözz tovább! :P

A kezelési utasítás tudtommal nem az! Vagy igen? :wacko: :wacko:

Azt mondják a hozzáértők traktort télen kell venni, nyitásra odamenni amikor még nincs ideje járatni egy kicsit, ha -10 fokban indul, akkor az már jó jel. Így van mezőgazdászok? :D :D

Szívemből szóltál! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Azt mondják a hozzáértők traktort télen kell venni, nyitásra odamenni amikor még nincs ideje járatni egy kicsit, ha -10 fokban indul, akkor az már jó jel. Így van mezőgazdászok? :D :D

A citrom. :D

Jah, csak pl. nekem is nyáron kellett autót vennem :wacko: :wacko:

Én is ezt mondtam. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Jah, csak pl. nekem is nyáron kellett autót vennem :wacko: :wacko:

Én is ezt mondtam. :D

Na és mi? Augsztusba vettük az astrát, és németországból.. Bocsi..hozattuk :wacko: Tehát amikor itt volt az országba 2 választásod volt: vagy megveszed... vagy megveszed...

:D Ja hogy ez 1? :D

Na jó ez volt 2002ben

Link to comment
Megosztás:

Na és mi? Augsztusba vettük az astrát, és németországból.. Bocsi..hozattuk :wacko: Tehát amikor itt volt az országba 2 választásod volt: vagy megveszed... vagy megveszed...

:wacko: Ja hogy ez 1? :D

Na jó ez volt 2002ben

2x1 :D elfogyott a citronyos :wacko: kénytelen voltam átállni a normálra 2 üveggel ezelőtt, csak olyan b.zi kicsi ez a hűtő hogy ezen kívül még egy van, azt kész. Több nem fért bele :D :P

Link to comment
Megosztás:

2x1 :P elfogyott a citronyos :D kénytelen voltam átállni a normálra 2 üveggel ezelőtt, csak olyan b.zi kicsi ez a hűtő hogy ezen kívül még egy van, azt kész. Több nem fért bele :D ;)

:wacko: :wacko: :wacko:

Tudtad hogy van "utazóhűtő"?

Laptopra dugod USB-n keresztül, pont akkora hogy egy doboz sör beférjen. :D

1208796986_nagy.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.