Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna újra...hogy C14NZbe kinek milyen W számú óra van gyárilag? Nekem most W 1111 van benne fordulatszámmérős (nem hinném hogy eredetileg ez volt benne)... de haldoklik...és tudnék most 1102est vagy 1111est is venni... na de melyiket akkor?:D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna újra...hogy C14NZbe kinek milyen W számú óra van gyárilag? Nekem most W 1111 van benne fordulatszámmérős (nem hinném hogy eredetileg ez volt benne)... de haldoklik...és tudnék most 1102est vagy 1111est is venni... na de melyiket akkor?:D

HOgyhogy haldoklik? mit csinál? Nem lehet, hogy csak a spirál kezd tönkremenni?

Link to comment
Megosztás:

HOgyhogy haldoklik? mit csinál? Nem lehet, hogy csak a spirál kezd tönkremenni?

Nem mert az cserélve volt... de nem csak az a bajom hogy kattog a km óra, meg kopik minta fene, hanem néha elfelejt mérni a ford.számmérő is (pl ma reggel 10 méter után felébredt, de van hogy leesik alaphelyzetbe menet közben)

Jah visszaolvastam itt is meg az elektromosban is, de van pro és kontra:D

Link to comment
Megosztás:

Nem mert az cserélve volt... de nem csak az a bajom hogy kattog a km óra, meg kopik minta fene, hanem néha elfelejt mérni a ford.számmérő is (pl ma reggel 10 méter után felébredt, de van hogy leesik alaphelyzetbe menet közben)

Jah visszaolvastam itt is meg az elektromosban is, de van pro és kontra:D

Hmm...Fordulatszámmérőm nincs, így arról semmit se tudok. De ha kattog az általában a spirál miatt van. Vannak ezek az "új" bárdis spirálok... Azok is kattognak mint az állat. Inkább vettem kettőt egy 1000ért még a télen 1 bontóból. Pontosabban 1 darab volt egy 1000, csak a másikat a srác ideadta ajándékba mert a csatlakozásánál a burkolat meg volt sérülve. De attól még jó.

Link to comment
Megosztás:

Nyissak nektek egy biciklis topikot? :wacko:

Megtennéd? :P

Én most "jókislány" leszek és nem jövök vagy 2 napig. :D

Inkább legyél rosszkislány, és csinálj képeket...vagy videót. :D

Inkább tudod milyen tablettát? Ami a piszoárba van a nyilvános budikba... :D

Azoknak kibacott szar ízük van, nem csoda hogy mindenki eldobálja őket. :wacko: :wacko:

Nekem is csinált olyat a mutató egyik nap, hgy nem mért semmit, aztán felugrott 40-re, remélem csak pillanatnyi elmezavar volt.

Link to comment
Megosztás:

Már nem nagyon érdekel, hogy mit gondolnak az ügyfelek...volt amelyik beszólt, hogy "maga itt semmit se csinál". Én csak vigyorogtam és annyit mondtam: :wacko: Szerencsés vagyok.

Nekem 1x a rakodósom szólt be egy hasonlót :D én meg visszakérdeztem, hogy "meddig akarsz itt dolgozni? inkább a saját dolgoddal foglalkozzál.." :wacko: azóta valahogy még csak vissza se hallottam, hogy valami hasonlót szövegelne a hátam mögött.. :P

Inkább legyél rosszkislány, és csinálj képeket...vagy videót. :D

Bírnád mi? :D na jó, én is. néznem még csak lehet tán.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Á én nem vagyok olyan, a Blitzen is úriemberként viselkedtem. :wacko: De csak mert le voltam lombozva a kocsi miatt. :wacko:

Mingyá gondoltam :D akkor én nem lelombozva lennék hanem nagyon idegbolond :wacko: lehet nem bírtak volna velem vagy leittam volna magam a balcsi alja alá is.. :D

Link to comment
Megosztás:

Azoknak kibacott szar ízük van, nem csoda hogy mindenki eldobálja őket. :D :wacko:

Nekem is csinált olyat a mutató egyik nap, hgy nem mért semmit, aztán felugrott 40-re, remélem csak pillanatnyi elmezavar volt.

Tudom.. :D Én is köptem már ki :wacko:

Nézd meg a váltónál a csatlakozást, hogy nincs-e kilazulva. Nekem 1 szerivzelés után nem tették jól vissza a helyére. A spirál végét szétcincálta, és még bele is szakított 1 darabot amit szerelő szedett ki.

Mingyá gondoltam ;) akkor én nem lelombozva lennék hanem nagyon idegbolond :D lehet nem bírtak volna velem vagy leittam volna magam a balcsi alja alá is.. :wacko:

Hasonló reakcióm lett volna nekem is. :P

Link to comment
Megosztás:

Olyankor csak annyi a gond, hogy egy rosszul néző arcba is képes vagyok belemászni.. :D :wacko:

mé' nézett rosszul...ő baja :wacko: :D

Bár ha én piás vagyok...akkor nagyon csajozós leszek, a legrondább legvisszataszítóbb nőnek is olyanokat mondok amiket sohase mondanék neki....Ja és sokat nevetek. Azon is ha elvágódok és lejön a fél karomról a bőr.. :D ( valós eset ) :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Mingyá gondoltam :wacko: akkor én nem lelombozva lennék hanem nagyon idegbolond :wacko: lehet nem bírtak volna velem vagy leittam volna magam a balcsi alja alá is.. :D

Igazából ha én vagyok a balfac, és azért dobtam ki a lóvét, akkor hamar túlteszem magam rajta, erre tartom az asszonyt , hogy ilyenkor bacogasson.

-Ugye nem haragszol nagyon?

-Nem persze...

-Mi lesz az ebéd?

-Miféle ebéd? :D

:wacko:

Engem az bosszant ha más miatt történik valami.

Majd megnézzem a becsatlakozást, de igazából csak egyszer csinálta a mutató, hogy leragadt.

Link to comment
Megosztás:

mé' nézett rosszul...ő baja....

Na ja de csak nem kéne mondjuk egy cartárséba.. :wacko:

Azon gondolkoztam, hogy ha már ennyire ráérek délután ki kellene menni pecázni kicsit :D de ahogy elnézem ezeket a felhőket a csoda se tudja :wacko: de inkább ledőlök, hátha megint megálomodok valami hasonlót.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Na ja de csak nem kéne mondjuk egy cartárséba.. :wacko:

Azon gondolkoztam, hogy ha már ennyire ráérek délután ki kellene menni pecázni kicsit :D de ahogy elnézem ezeket a felhőket a csoda se tudja :wacko: de inkább ledőlök, hátha megint megálomodok valami hasonlót.. :wacko:

A keresztfiam most fogott egy 14Kilós 90 centis Amúrt, harcsára ment különben. 3 kiló ikrája volt neki. :D

Link to comment
Megosztás:

Na ja de csak nem kéne mondjuk egy cartárséba.. :wacko:

Azon gondolkoztam, hogy ha már ennyire ráérek délután ki kellene menni pecázni kicsit :D de ahogy elnézem ezeket a felhőket a csoda se tudja :wacko: de inkább ledőlök, hátha megint megálomodok valami hasonlót.. :wacko:

Sztem kimehetsz horgászni. Link

Nem lesz eső. Este 8 körül Dáwiddal találkozunk. Nem jársz véletlenül errefelé?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna újra...hogy C14NZbe kinek milyen W számú óra van gyárilag? Nekem most W 1111 van benne fordulatszámmérős (nem hinném hogy eredetileg ez volt benne)... de haldoklik...és tudnék most 1102est vagy 1111est is venni... na de melyiket akkor?:D

Az enyémben 1102-es van.

Link to comment
Megosztás:

Én meg nem szeretek horgászni, meg inkább szeretek biztosra menni. Ezért a haversráccal meló után beugrunk pizzát enni a lisznyai utcára! :D

Jó ott a pizza! :wacko:

Az idegbajról annyit, hogy én már fel akartam gyújtani, mert nem tudtam rájönni miért nem akar menni. Aztán csak le kellett venni a hosszbordásszíj tárcsáját és meg is lett a bibi. Nem került csak 21 rugeszba. Azóta újra beleszerelmesedtem az istenátkába! :wacko:

Kellett nekem 1.4 16V motor...már annyit ráköltöttem h apám a c14nz-re negyed annyit nem költött. Pedig egyidős a két kocsi. :wacko:

Ráadásul majdnem vennem kellett egy ilyet is:

sz_jt_rcsa_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

De sikerült 5 ezresből megoldanom...:D De nem volt eccerű dolog...

Link to comment
Megosztás:

Reggel megyek nagyba Ügyfél szolgálatis irodába, erre valamelyik állat a gép előtt el kezd a spray-ével kardozni. Olyat néztem......Szia Opeles90, milyen volt a reggeled? :wacko: :D :D :P ;) ;) :P

-------------------

Bp.-n a villamoson szeretem, mikor a 35-45 körüli nő fel száll 1 kis trikóban és elém áll, és meg csap a szaga. Kb. nem bírom vissza tartani magam, majdnem fel fordul a gyomrom. És még mint valami szadista, aki élvezi,hogy az emberek magukba el küldik a jó ....ba, alattomos vigyorral fel emeli az egyik kezét, meg fogja a kapaszkodót, és ki villan az irgalmatlan nagy hónaj kutya. Sőt, ez már nem kutya, hanem Chewbacca személyesen a Kashyyyk-ról. És akkor még nincsenek UFO-k! Hát hogyne lenne, teli van velük a város! :wacko: :wacko:

-------------------

Meg kaptam a fősulitól a tájékoztatókat.

Gólyatábor szeptember 4-7 SZOLNOK -on. Szeptember 10.-n van a szülinapom, úgy hogy elő buli nagyon jó lesz Szolnokon. Csajok is lesznek! Már alig várom ;) Van valaki aki Szolnoki ? Be dobhatnánk 1 sört! :D

Link to comment
Megosztás:

Reggel megyek nagyba Ügyfél szolgálatis irodába, erre valamelyik állat a gép előtt el kezd a spray-ével kardozni. Olyat néztem......Szia Opeles90, milyen volt a reggeled? :D :D :P ;) ;) :P ;)

:D :wacko: :wacko: :wacko:

Komolyan láttál???? Hát... ;) Szagos volt. De nem a gép mögül hanem a pultmögül fújtam... :)

Link to comment
Megosztás:

Én többet nem megyek Debrecenben kocsival :D Egy miniszoknya itt-egy rövid fölső ott... a járdán kéne itt közlekedni, mert úgyis azt nézi az ember :D :D ez valami kegyetlen :wacko: Jah, és még egy észrevétel: szerintem az én autóm itteni. :wacko: Egy rakás astra járkál errefelé, hasonló rendszámmal. Ahogy pesten a HCY-os A-Zafirák dőlnek mindenhonnan, itt a DXH-s F-Astrák :wacko: Meg ne sértődjön hogy nem hoztam "haza" :P

Link to comment
Megosztás:

Én többet nem megyek Debrecenben kocsival :D Egy miniszoknya itt-egy rövid fölső ott... a járdán kéne itt közlekedni, mert úgyis azt nézi az ember :D :D ez valami kegyetlen :wacko: Jah, és még egy észrevétel: szerintem az én autóm itteni. :wacko: Egy rakás astra járkál errefelé, hasonló rendszámmal. Ahogy pesten a HCY-os A-Zafirák dőlnek mindenhonnan, itt a DXH-s F-Astrák :wacko: Meg ne sértődjön hogy nem hoztam "haza" :P

Na majd ma megmutatom azt az astrát ami piros és nincs rajta tetsín. Meg azt a fehéret ami úgy néz ki mint a tied amikor megvetted. Kályhacső & nascar dísztárcsa.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.