Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

gyerekek... csaptam egy unalom kört Debrecenbe. Ha már itt vagyok körbe nézek mi van itt. Hááááát... olyan csajok vannak... és annyi... engem a nyálamon húznak haza innen... :wacko: Opel is annyi van mint égen a csillag, nők is ezrével... imáááádom ezt a helyeet :P

Ugye, hogy ugye ;) csak nyitott csipával kell járni :D amit nekem nem nagyon lehetne :wacko: de akkor teliben vernék mindent.. :wacko: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Meg két plussztablettát, és kész a pezsgőfürdő :D :wacko:

Inkább tudod milyen tablettát? Ami a piszoárba van a nyilvános budikba... :wacko:

meg dobjál rá egy kis ultradermet! :wacko:

Indítsd be a tűzoltó cuccot. legalább lezuhanyozik :D

Húh elment végre.... Ilyen durvát még életembe nem éreztem. Ez az ügyfélszolgálat... ez teljesen kiedzi az orromat. Télen ázottkutya szag van, nyáron kőkemény izzadság szag.... Nem értem mi a facért nem bírja befújni magát. Én bunkó voltam...bementem a plutmögé elővettem a spraymet ( ha keróval járok nálam van, biztos ami biztos) és befújtam az egész ügyféltérbe..... Lehet bunkóság de ez van. Vegye magát észre.

Link to comment
Megosztás:

Inkább tudod milyen tablettát? Ami a piszoárba van a nyilvános budikba... :wacko:

Húh elment végre.... Ilyen durvát még életembe nem éreztem. Ez az ügyfélszolgálat... ez teljesen kiedzi az orromat. Télen ázottkutya szag van, nyáron kőkemény izzadság szag.... Nem értem mi a facért nem bírja befújni magát. Én bunkó voltam...bementem a plutmögé elővettem a spraymet ( ha keróval járok nálam van, biztos ami biztos) és befújtam az egész ügyféltérbe..... Lehet bunkóság de ez van. Vegye magát észre.

Akkor még ott volt amikor fújtad a cuccot? :D

Link to comment
Megosztás:

... Én bunkó voltam...bementem a plutmögé elővettem a spraymet ( ha keróval járok nálam van, biztos ami biztos) és befújtam az egész ügyféltérbe..... Lehet bunkóság de ez van. Vegye magát észre.

:D :wacko: :wacko: pazarlod azt a drága anyagot. Azt se tudta mi az, megijedt hogy lefújod szúnyogirtóval, azért szaladt el :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Helyes! Hadd kapja az anyagot! :P ;)

jaja...megismerkedik vele, vagy kibékül vele, mert iszonyatosan megharagodhatott rá... :D

:wacko: :wacko: :wacko: pazarlod azt a drága anyagot. Azt se tudta mi az, megijedt hogy lefújod szúnyogirtóval, azért szaladt el :D

Lehet, mert nemsokkal utánna elment ;) Szerintem egy annó "osztálybüdösével" találkoztam.. :D ( mert minden osztályban van egy büdös, egy kövér, egy stréber, és egy szerencsétlen ember) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.