Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Most fejeztem be a kapu festését, már a facom is mahagóni színű. meg akutya orra is mert állandóan átbökdösött a túloldalról, hogy: Mé nem adsz már vacsit??? Jól néz ki ez avadászkerítés, csak marha komplikált lefesteni. Fújni kéne, vagy szétszedni, és elemenként lekenni.

Lehetne kérni, hogy ne a fórumon veszekedjetek? Köszönöm. :wacko: Érzékeny lélek vagyok, és ha azt látom, hogy két vagy több ember akikekkel jóba vagyok marja/szapulja/oktatja egymást, nagyon szarul érzem magam, és nehezen alszom el. :D

Csatlakozom! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

A kihasználás csúnya munka, de célszerűbb ha szemtől-szembe megmondod neki és még az ismerősök listájáról is kihúzod.

Sosem az őszinteséggel volt bajom, csak úgy érzem sokan félreértelmezik kissé. Nem arra való, hogy "legálisan" rúgjunk bele valakibe. El lehet mondani a véleményemet és a nemtetszésemet úgy is, hogy az ne legyen indokolatlanul bántó. Ez most úgy érzem az volt.

Nem vettem magamra, csak gyanús volt, hogy egy olyan emberrel kapcsolatban (is) írtad, akit én nagyon szeretek, így nem hagyhattam szó nélkül.

Miért nem kérdeztem meg, mi a bajod? Mert a múltkor már nekem is beszóltál olyan hangnemben, amit úgy érzek, nem érdemeltem meg.

Egyébként nem mondtam, hogy bunkó vagy, csak nem értem miért jó így élni...

Ez az én véleményem, és igazad van: ne vitatkozzunk. Ezzel én is befejeztem.

Nem hiszem, hogy ismered. Köze sincs az opelekhez. :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, van ilyen is! :wacko:

Én 2006-ban vettem a Fábiám 22évesen (mit vettem...Hitelre elhoztam, és még van rá majd 1 évem :wacko: ) Akkor már volt saját fizetésem, és úgy sikerült! :wacko: Az Astrát meg faternak vettem tavaly, de mivel ő már nem nagyon vezetget (max ide keresztesig - 6km vagy újfaluba kórházba viszi anyámat - 25km) azt is én hajtom ha itthon vagyok! És persze én is bütykölgetem :D amit mellesleg nagyon szeretek! :D

én is leszek 21-22 sztem mire ez az opel a nevemre kerül, és csak én fogom vezetni, és kimondhatom, hogy az enyém és én felelek érte. Amíg meg nem így van, addig megkérdezem itthon, hogy lesötétíthetem a kocsit? Senkit se fog zavarni? Vagy ilyesmi... Fater azt mondta, hogy amíg nincs a nevemen addig lehetőleg értelmes dolgokat csináljak vele. Ami alá nem tartozik mondjuk mindenféle vacak amit amúgyse tennék rá pl sportszűrő, meg xenon lámpa, meg hasonló baromságok.

Ja és motorikusan és kinézetre se tegyek benne kárt.

Link to comment
Megosztás:

Lehetne kérni, hogy ne a fórumon veszekedjetek? Köszönöm. :wacko: Érzékeny lélek vagyok, és ha azt látom, hogy két vagy több ember akikekkel jóba vagyok marja/szapulja/oktatja egymást, nagyon szarul érzem magam, és nehezen alszom el. :wacko:

Jól van. Már befejeztük. :D Nem oktatás volt, csak véleménynyilvánítás. Nem akarom bántani Dayt, szerintem semmi személyeskedés nem volt egyikünk részéről sem.

Ne haragudj, és az se akit esetleg még bántott a dolog.

Na, tényleg ennyi.

Link to comment
Megosztás:

én is leszek 21-22 sztem mire ez az opel a nevemre kerül, és csak én fogom vezetni, és kimondhatom, hogy az enyém és én felelek érte. Amíg meg nem így van, addig megkérdezem itthon, hogy lesötétíthetem a kocsit? Senkit se fog zavarni? Vagy ilyesmi... Fater azt mondta, hogy amíg nincs a nevemen addig lehetőleg értelmes dolgokat csináljak vele. Ami alá nem tartozik mondjuk mindenféle vacak amit amúgyse tennék rá pl sportszűrő, meg xenon lámpa, meg hasonló baromságok.

Ja és motorikusan és kinézetre se tegyek benne kárt.

Én örömtáncot lejtettem tavaly decemberben. Lejárt a hitel! :wacko: Mostmár csak egy valami van hátra...az okmányiroda, ahol némi lovetta ellenében leveszik a jelzálog-bejegyzést róla... :D

Majd az is meglesz...

Link to comment
Megosztás:

Én örömtáncot lejtettem tavaly decemberben. Lejárt a hitel! :wacko: Mostmár csak egy valami van hátra...az okmányiroda, ahol némi lovetta ellenében leveszik a jelzálog-bejegyzést róla... :wacko:

Majd az is meglesz...

1 ismerősöm se mondott még ilyet...Te vagy az első. Elveted a "Lejárt a hitelem" szüzességemet :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.