Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az enyém is simán kiakasztotta a 165/65 R13 gummákkal :D mikor a 42-est elújították akkor 1x kitoltam a szemét :D de azon legalább nem durrant a vezérlés :wacko: csak követhetetlen lett mint Cat kadettje.. :wacko: :wacko:

Én ezekkel a felnikkel és gumikkal mentem óra szerint 160-at (Kb 150-nek felel meg.) 4ezres fordulaton 5-ikben. Még simán ment volna csak az útminőség nem épp egy életbiztosítás.

Most már nem mernék vele ennyire se száguldozni, mert a jobb hátsónak megsérült az oldalfala.

http://pics.coldline.hu/pics/70469-20100804-BFA6ox.jpg

Link to comment
Megosztás:

Én ezekkel a felnikkel és gumikkal mentem óra szerint 160-at (Kb 150-nek felel meg.) 4ezres fordulaton 5-ikben. Még simán ment volna csak az útminőség nem épp egy életbiztosítás.

Most már nem mernék vele ennyire se száguldozni, mert a jobb hátsónak megsérült az oldalfala.

Isuzu motor, hosszabb váltó, több lóerő, és nyomaték :D Jó neked! :wacko:

A tiednek 173 a vége papírilag.

Link to comment
Megosztás:

Nem fogok erről egy olyan emberrel vitázni, akivel semmi bajom és nem is neki szól a kiírásom. :wacko: Úgyhogy tartogasd későbbre a popcorn-t. :wacko: Mondjuk eléggé előítéletes dolog, ha ennyiből ezt szűri le, nemhogy inkább megkérdezné, hogy mi a probléma. :D :wacko:

Úgyiiiss csak rétbulll volt, de azt megiszom :D

Link to comment
Megosztás:

Azért kíváncsi vagyok vajon az enyém menne e ennyit.

De találni olyat is ahol 190-200-at is megy.

Kis gumival simán! ;) (olyat is találtál, ahol a GPS-en mutatja, hogy 200?? Na majd akkor szólj! :D :P

http://dl.dropbox.com/u/7102596/P8040001.JPG

Rég küldtem friss képet :D

Vagi, főleg, hogy szép tiszta! :P De a felirat is le van festve? Tuning mi? ;) Ezért megy a tied többet mint az enyém! :wacko: :wacko: :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem tetszik így lesötétítve!

Megszoktad már?

Igen! Első 1-2 nap volt kellemetlen. De azóta már jó. Éjszaka igaz, hogy csak az erősebb fényeket látom, de ezen kívül nagyon rendben van. ;)

Vagi, főleg, hogy szép tiszta! :D De a felirat is le van festve? Tuning mi? :P Ezért megy a tied többet mint az enyém! :D :wacko: :wacko: :wacko:

Köszi! ;) Menne ott a Tied is :P Amúgy régen míg a leharcolt motor volt benne, addig 150ig nem vánszorgott el. Most ezzel a motorral nagypofája van :D

Link to comment
Megosztás:

jaja.. :wacko:

Tényleg... Sanci.. Multkor munkahelyemen beírtam a keresőbe valami opellel kapcsolatos dolgot...nézegettem a képeket... 1szer a Te géped villant elő.. :wacko: Matricák rajta voltak, csak akkor nem alufelgenjeid voltak, hanem dísztárcsák.

Akkor a téli garnitúra volt fent :D ez volt? :wacko:

www.tvn.hu_d8f8725d3421d30621bc3dd402215717.jpg

Link to comment
Megosztás:

"Báázzmeg, elütöttem egy üstököst." :wacko: :D

;)

Éjszaka úgy tolatok, hogyha semmit se látok, és nincs mögöttem fény, hogy kinyitom az ajtót és kibámulok rajta. Persze semmit se segít.. :D De biztonságérzet nagyobb lesz

Pillanatnyi kihagyás lehetett a fényező részéről ;) :P

őőhm... Saját munka :P

jaja ez volt ;) De foggalmam sincs mi volt amit beírtam. De néztem is, hogy Sanci autó. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Mind öregszünk! :wacko: Kitartás barátom! :D :wacko:

:wacko: Legutóbb nézegettem a felhasználókat... nézem 1992es születésű gyerek.. és még nem töltötte be a 18.-at. Hát ha nekem 17 évesen saját autóm lett volna... ( és még most sincs, csak már kicsit el van engedve a dolog és azt csinálok vele amit akarok, csak kárt ne tegyek benne )

Bár enyém lesz ez a kocsi amikor anyáék vesznek maguknak 1 másikat. Ha nem így lenne, akkor örülnék ha beleülhetnék, nemhogy még mókolgatok vele.

De lehet 1993as volt...franc tudja. Azt figyeltem, hogy még nincs 18 éves

Link to comment
Megosztás:

Ez közel sem negatívság, csak simán nem vagyok naív. Azért, mert nem fogok abban reménykedni örök életemben, hogy segítettem valakinek sokszor, akkor majd ő is fog, de mégse, mert pont nem ér rá, de majd hátha legközelebb. Meguntam már nagyon, hogy ha valakinek problémája van, akkor hív meg minden, hogy mostazonnal segítsek a problémáján. Ilyenkor két eset van. Vagy jobban tudja mint én, de akkor minek kérdezi meg, vagy segítek, köszipuszi meg minden, de mikor én kérek tőle segítséget, akkor nem ér rá, vagy egyéb nagyon gyenge kifogással leráz. Ez egy nagyon elterjedt emberi betegség. Úgy hívják, hogy kihasználás. Egyébként meg azért vagyok sz*r ember, mert van véleményem? Ez is érdekes dolog, hogy ha az embernek olyan véleménye van a másikról, amit ki is mond, akkor mekkora bunkó. :D És még sorolhatnám... a másik meg az, odaírtam, hogy akinek nem inge ne vegye magára. Így nem értem, hogy Neked, mint kívülállónak miért zavaró ez. Magadra vetted? Az már rég hiba. Bocsánat, hogy megmondom a véleményem, nyíltan.

A kihasználás csúnya munka, de célszerűbb ha szemtől-szembe megmondod neki és még az ismerősök listájáról is kihúzod.

Sosem az őszinteséggel volt bajom, csak úgy érzem sokan félreértelmezik kissé. Nem arra való, hogy "legálisan" rúgjunk bele valakibe. El lehet mondani a véleményemet és a nemtetszésemet úgy is, hogy az ne legyen indokolatlanul bántó. Ez most úgy érzem az volt.

Nem vettem magamra, csak gyanús volt, hogy egy olyan emberrel kapcsolatban (is) írtad, akit én nagyon szeretek, így nem hagyhattam szó nélkül.

Miért nem kérdeztem meg, mi a bajod? Mert a múltkor már nekem is beszóltál olyan hangnemben, amit úgy érzek, nem érdemeltem meg.

Egyébként nem mondtam, hogy bunkó vagy, csak nem értem miért jó így élni...

Ez az én véleményem, és igazad van: ne vitatkozzunk. Ezzel én is befejeztem.

Link to comment
Megosztás:

Most fejeztem be a kapu festését, már a facom is mahagóni színű. meg akutya orra is mert állandóan átbökdösött a túloldalról, hogy: Mé nem adsz már vacsit??? Jól néz ki ez avadászkerítés, csak marha komplikált lefesteni. Fújni kéne, vagy szétszedni, és elemenként lekenni.

Lehetne kérni, hogy ne a fórumon veszekedjetek? Köszönöm. :wacko: Érzékeny lélek vagyok, és ha azt látom, hogy két vagy több ember akikekkel jóba vagyok marja/szapulja/oktatja egymást, nagyon szarul érzem magam, és nehezen alszom el. :D

Link to comment
Megosztás:

:D Legutóbb nézegettem a felhasználókat... nézem 1992es születésű gyerek.. és még nem töltötte be a 18.-at. Hát ha nekem 17 évesen saját autóm lett volna... ( és még most sincs, csak már kicsit el van engedve a dolog és azt csinálok vele amit akarok, csak kárt ne tegyek benne )

Bár enyém lesz ez a kocsi amikor anyáék vesznek maguknak 1 másikat. Ha nem így lenne, akkor örülnék ha beleülhetnék, nemhogy még mókolgatok vele.

Igen, van ilyen is! :wacko:

Én 2006-ban vettem a Fábiám 22évesen (mit vettem...Hitelre elhoztam, és még van rá majd 1 évem :wacko: ) Akkor már volt saját fizetésem, és úgy sikerült! :wacko: Az Astrát meg faternak vettem tavaly, de mivel ő már nem nagyon vezetget (max ide keresztesig - 6km vagy újfaluba kórházba viszi anyámat - 25km) azt is én hajtom ha itthon vagyok! És persze én is bütykölgetem :D amit mellesleg nagyon szeretek! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.