Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az előbb benéztem msn-re, és megint elment a kedvem a beszélgetéstől. Olyan személyes üzenetet olvastam, amitől kikerekedett a szemem. :D

'Hogy a bánatba lehetnek emberek ennyire negatívak, ennyire rosszindulatúak?! :wacko: Ezek után csodálkozik, hogy senki nem áll Vele szóba.

Pedig eddig az volt a véleményem, hogy egy intelligens, szimpatikus fiatalember... Kár érte.

Kiről van szó ha lehet tudni??? Tegnapi kis megbeszélt dolgunk kicsit csúszott... esetleg ma? :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Olvastam a végsebesség táblázatot, akkor szerintetek
az videó kamu, vagy ez nem C14SE?

Hát aztán mondja meg a tököm, hogy egy szétszedett műszeregység, mutatólevétel után ismeretlen km.óra állapottal, ismeretlen kerékmérettel, ismeretlen útviszonyok között mennyire mutat reálisan :wacko:

De hidegen így megtépni? :wacko: :wacko: Viszont a mutatói tetszenek :D

Link to comment
Megosztás:

Olvastam a végsebesség táblázatot, akkor szerintetek
az videó kamu, vagy ez nem C14SE?

A Wartburg 1.3-asom a 13as felnikkel, de iszonyat vékony öblösségű gumikkal óra szerint akasztott simán, sőt, nemhogy akasztott, hanem megakadt a mutató megtartójában. :D

Itt az órája

Körbeforgatta a mutatót!

Na most ha te is ilyen kicsi gumikat teszel fel, akkor neked is pont így fog felfele menni a mutató, ilyen gyorsan, holott az autód tökre lassan fog menni! :D Kamu az egész! :wacko:

Az enyém a táblázat szerint azt hiszem 150-el mehetne... :D Mentem már vele 160at :wacko:

Azé' mégse 200-at! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Az előbb benéztem msn-re, és megint elment a kedvem a beszélgetéstől. Olyan személyes üzenetet olvastam, amitől kikerekedett a szemem. :D

'Hogy a bánatba lehetnek emberek ennyire negatívak, ennyire rosszindulatúak?! :wacko: Ezek után csodálkozik, hogy senki nem áll Vele szóba.

Pedig eddig az volt a véleményem, hogy egy intelligens, szimpatikus fiatalember... Kár érte.

Ez közel sem negatívság, csak simán nem vagyok naív. Azért, mert nem fogok abban reménykedni örök életemben, hogy segítettem valakinek sokszor, akkor majd ő is fog, de mégse, mert pont nem ér rá, de majd hátha legközelebb. Meguntam már nagyon, hogy ha valakinek problémája van, akkor hív meg minden, hogy mostazonnal segítsek a problémáján. Ilyenkor két eset van. Vagy jobban tudja mint én, de akkor minek kérdezi meg, vagy segítek, köszipuszi meg minden, de mikor én kérek tőle segítséget, akkor nem ér rá, vagy egyéb nagyon gyenge kifogással leráz. Ez egy nagyon elterjedt emberi betegség. Úgy hívják, hogy kihasználás. Egyébként meg azért vagyok sz*r ember, mert van véleményem? Ez is érdekes dolog, hogy ha az embernek olyan véleménye van a másikról, amit ki is mond, akkor mekkora bunkó. :wacko: És még sorolhatnám... a másik meg az, odaírtam, hogy akinek nem inge ne vegye magára. Így nem értem, hogy Neked, mint kívülállónak miért zavaró ez. Magadra vetted? Az már rég hiba. Bocsánat, hogy megmondom a véleményem, nyíltan.

Kiről van szó ha lehet tudni??? Tegnapi kis megbeszélt dolgunk kicsit csúszott... esetleg ma? :wacko: :D

Rólam.

Link to comment
Megosztás:

Neeem... :wacko: Még valamennyit ment volna :wacko: Már elég hangosan zúgott a motor meg úgy nagyjából minden

Tudom, azért is mondtam, kis csalás benne van....ettől-attól,

De tényleg: kicsit magasabb a gumi, máris nem csal annyit a mutató, képzeld el ugyanezt egy 13-as Suzuki swift gumival :D szerintem a 220-at megfogná!! az óra :D az autó max a 120-at! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ez közel sem negatívság, csak simán nem vagyok naív. Azért, mert nem fogok abban reménykedni örök életemben, hogy segítettem valakinek sokszor, akkor majd ő is fog, de mégse, mert pont nem ér rá, de majd hátha legközelebb. Meguntam már nagyon, hogy ha valakinek problémája van, akkor hív meg minden, hogy mostazonnal segítsek a problémáján. Ilyenkor két eset van. Vagy jobban tudja mint én, de akkor minek kérdezi meg, vagy segítek, köszipuszi meg minden, de mikor én kérek tőle segítséget, akkor nem ér rá, vagy egyéb nagyon gyenge kifogással leráz. Ez egy nagyon elterjedt emberi betegség. Úgy hívják, hogy kihasználás. Egyébként meg azért vagyok sz*r ember, mert van véleményem? Ez is érdekes dolog, hogy ha az embernek olyan véleménye van a másikról, amit ki is mond, akkor mekkora bunkó. :D És még sorolhatnám... a másik meg az, odaírtam, hogy akinek nem inge ne vegye magára. Így nem értem, hogy Neked, mint kívülállónak miért zavaró ez. Magadra vetted? Az már rég hiba. Bocsánat, hogy megmondom a véleményem, nyíltan.

Rólam.

Üdv a bunkóknál. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

A Wartburg 1.3-asom a 13as felnikkel, de iszonyat vékony öblösségű gumikkal óra szerint akasztott simán, sőt, nemhogy akasztott, hanem megakadt a mutató megtartójában. :D

Az enyém is simán kiakasztotta a 165/65 R13 gummákkal :D mikor a 42-est elújították akkor 1x kitoltam a szemét :wacko: de azon legalább nem durrant a vezérlés :D csak követhetetlen lett mint Cat kadettje.. :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ez közel sem negatívság, csak simán nem vagyok naív. Azért, mert nem fogok abban reménykedni örök életemben, hogy segítettem valakinek sokszor, akkor majd ő is fog, de mégse, mert pont nem ér rá, de majd hátha legközelebb. Meguntam már nagyon, hogy ha valakinek problémája van, akkor hív meg minden, hogy mostazonnal segítsek a problémáján. Ilyenkor két eset van. Vagy jobban tudja mint én, de akkor minek kérdezi meg, vagy segítek, köszipuszi meg minden, de mikor én kérek tőle segítséget, akkor nem ér rá, vagy egyéb nagyon gyenge kifogással leráz. Ez egy nagyon elterjedt emberi betegség. Úgy hívják, hogy kihasználás. Egyébként meg azért vagyok sz*r ember, mert van véleményem? Ez is érdekes dolog, hogy ha az embernek olyan véleménye van a másikról, amit ki is mond, akkor mekkora bunkó. :D És még sorolhatnám... a másik meg az, odaírtam, hogy akinek nem inge ne vegye magára. Így nem értem, hogy Neked, mint kívülállónak miért zavaró ez. Magadra vetted? Az már rég hiba. Bocsánat, hogy megmondom a véleményem, nyíltan.

Rólam.

Na akkor én hozok popcornt és elhelyezkedem kényelmesssssssssen :wacko:

És csapóóóóóóóóóóó vagy függöny fel

Link to comment
Megosztás:

Tudom, azért is mondtam, kis csalás benne van....ettől-attól,

De tényleg: kicsit magasabb a gumi, máris nem csal annyit a mutató, képzeld el ugyanezt egy 13-as Suzuki swift gumival :D szerintem a 220-at megfogná!! az óra :wacko: az autó max a 120-at! :wacko:

Téli gumi volt rajta, 13as felni, 175/70es méretben. Azzal nem csalt sokat. Max 8-10 km/h-t. Tehát ha én óraszerint mentem 160al..na jó 1 picit még fölötte :wacko: akkor a valódi sebesség olyan 152-155 között volt.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor én hozok popcornt és elhelyezkedem kényelmesssssssssen :wacko:

És csapóóóóóóóóóóó vagy függöny fel

Nem fogok erről egy olyan emberrel vitázni, akivel semmi bajom és nem is neki szól a kiírásom. :wacko: Úgyhogy tartogasd későbbre a popcorn-t. :wacko: Mondjuk eléggé előítéletes dolog, ha ennyiből ezt szűri le, nemhogy inkább megkérdezné, hogy mi a probléma. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Téli gumi volt rajta, 13as felni, 175/70es méretben. Azzal nem csalt sokat. Max 8-10 km/h-t. Tehát ha én óraszerint mentem 160al..na jó 1 picit még fölötte :wacko: akkor a valódi sebesség olyan 152-155 között volt.

Félreértetted, én a videóban szereplő erőművész autóról beszélek, nem a mi dízeleinkről! :wacko: :D

Csak azt próbálom elmagyarázni, hogy minél kisebb a gumi magassága, minél jobban eltér a gyári mérettől, annál többet fog csalni a Km-óra! :D (szerintem az a videó csupán vagányságból lett felrakva, mint ahogy egy ismerősöm mondaná: "Ilyen állat nincs" :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Félreértetted, én a videóban szereplő erőművész autóról beszélek, nem a mi dízeleinkről! :wacko: :D

Csak azt próbálom elmagyarázni, hogy minél kisebb a gumi magassága, minél jobban eltér a gyári mérettől, annál többet fog csalni a Km-óra! :wacko: (szerintem az a videó csupán vagányságból lett felrakva, mint ahogy egy ismerősöm mondaná: "Ilyen állat nincs" :wacko:

Jaaaa!!!!! éééértem :D Bocsi..félrenéztem 1 kicsit. Ja...és köszi a kodeket. Jól megy vele. A Bsplayer jól játsza a knight ridert, végre magyar és nem magyngol, és már nem is fagy ki ha az ablakba videófájlok vannak :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.