Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nna, a Wayteq x920bt + Sycig kombóból Navon N480 + Igo Primo lett :D reggel mentem Kabára, el is vitt szépen de a visszafele utat már nem szándékozott végrehajtani :wacko: na itt elegem is lett, visszavittem azt becseréltettem az utóbbira :P igaz rá is kellett fizetnem 6 rugót :) hát a 920-asnak sokkalta minőségibb a kijelzője meg hangosabb is meg a progi is könnyebben kezelhető na de csak bele kell jönni ;) az ájgó meg anyóséktól szépen hazavezetett de vagy 2x újratervezett -faluban :P mi lesz ha komolyabb helyre megyek vele? :D

huh, már kezdtem megíjedni, hogy ellopták a licenszet :P ;) ;)

Ne aggódj, nekem az egész kocsit lekoppintotta valami debreceni muksó.. :D :D

Az az autó nagyon ott van. 1.2es 3hengeres 6V. Szerintem nagyon megy az az autó annak ellenére hogy 1.2 és 3 henger.

A waresz is ment 1 literrel,55 lóval meg 3 hengerrel -szelepek nélkül is ;) főleg ha leakasztottam a csövet az elődobról ;) álltó helyben 3 padló, irdatlan gumifüst meg kipuffnélküliségi hang és ment is mint a barom.. :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nna, a Wayteq x920bt + Sycig kombóból Navon N480 + Igo Primo lett :D reggel mentem Kabára, el is vitt szépen de a visszafele utat már nem szándékozott végrehajtani :wacko: na itt elegem is lett, visszavittem azt becseréltettem az utóbbira :) igaz rá is kellett fizetnem 6 rugót ;) hát a 920-asnak sokkalta minőségibb a kijelzője meg hangosabb is meg a progi is könnyebben kezelhető na de csak bele kell jönni ;) az ájgó meg anyóséktól szépen hazavezetett de vagy 2x újratervezett -faluban ;) mi lesz ha komolyabb helyre megyek vele? :D

A waresz is ment 1 literrel,55 lóval meg 3 hengerrel -szelepek nélkül is :D főleg ha leakasztottam a csövet az elődobról :P álltó helyben 3 padló, irdatlan gumifüst meg kipuffnélküliségi hang és ment is mint a barom.. :wacko: :wacko:

Akkor sajnos a sejtésünk beigazolódott. :D :P

Tegyél igo 8-at, az jobb lesz, a primo: szép is, jó is, de közel sem tud annyit... ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor sajnos a sejtésünk beigazolódott. :wacko: :wacko:

Tegyél igo 8-at, az jobb lesz, a primo: szép is, jó is, de közel sem tud annyit... :D

Ezek szerint :P pedig tetszett az a cucc mint kivitelre, anyagminőségre és tudásra :D de sokat érek el vele ha csak páros napokon szándékozik üzemelni.. :D

Egyenlőre kipróbálom ezt aztán ha jó lesz marad, ha nem akkor megtanítom a zsírzott röppályára.. ;)

Nekünk először ilyen Skodánk volt

Nna a wareszra ennek a lökijét applikáltam fel ;) kissé furcsa látvány volt de legalább az nem egy meghajtott plélemez volt.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

2 éve nyáron, ballagtam haza a melóból, este 11 kor. (fránya d.u. műszak...) sarkon, a villany oszlop tövibe ilyen barnás-vaj színű trabant darabok. Fel ismertem a fél ajtóról, amit találtam, haza is hoztam. Még a kilincs is rajta volt. Sajnos tavaly télen el tüzeltem :D Volt rajta kb. 12cm hosszú, kék villám matrica. Azt hittem el dobom az agyam :wacko:

Link to comment
Megosztás:

2x újratervezett -faluban :wacko: mi lesz ha komolyabb helyre megyek vele? :D

Hát én csak akkor használom a navit, ha már teljesen ismeretlen a terep. Pl. pesten is ha olyan helyre megyek ahol még nem jártam, akkor elinduláskor beprogramozom és lenémítom. Elmegyek addig amíg tudom a gyors dugómentes utat és utána már a gép tudja jobban.

Link to comment
Megosztás:

Nekünk először ilyen Skodánk volt, csak narancs sárgába. 105

Rá pár évre jött ez, csak hófehérben. 120 L

És most a fekete kis Corsa van :D

Ilyen volt nekünk is! :P

Ezek szerint :wacko: pedig tetszett az a cucc mint kivitelre, anyagminőségre és tudásra :wacko: de sokat érek el vele ha csak páros napokon szándékozik üzemelni.. :D

Egyenlőre kipróbálom ezt aztán ha jó lesz marad, ha nem akkor megtanítom a zsírzott röppályára.. :wacko:

Reméljük ez már teljesen beválik! :D

Link to comment
Megosztás:

2 éve nyáron, ballagtam haza a melóból, este 11 kor. (fránya d.u. műszak...) sarkon, a villany oszlop tövibe ilyen barnás-vaj színű trabant darabok. Fel ismertem a fél ajtóról, amit találtam....Sajnos tavaly télen el tüzeltem :wacko:

Van fogalmad róla mit tettél? :D Eszméletlen jó hawlapátnak.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Rá adni egy kis kövér gázt, csak úgy borulna le róla :wacko:

Ember :D 3 padlóval (~100 körül) mentünk végig a ruhagyári úton :wacko: nem esett le pedig csak úgy szikrázott az a géptető :D de látni se sokat látott a szembe széltől.. :wacko:

és ott van még pár.. :D
Link to comment
Megosztás:

Vágom. Akkor tuti kodek gond lesz. Bár én CCCP kodeket nem ismerem :wacko:

Amióta a Kmplayert használok, azóta nincs ilyen gondom (beépített kodek) :wacko:

Keblemre! :D Lehetek a barátod? :D és képzeld el, hogy vannak olyan nyomorékok, akiknek hiába pofázom, hogy kmplayerhez nem kell, de ha szükséges lehet adni neki külső kodeket, használják azt. Nem. WMP, BSPlayer (bár ez még tűrhető), nade a VLC. :D Buták az emberek, aszondom. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Keblemre! :D Lehetek a barátod? :wacko: és képzeld el, hogy vannak olyan nyomorékok, akiknek hiába pofázom, hogy kmplayerhez nem kell, de ha szükséges lehet adni neki külső kodeket, használják azt. Nem. WMP, BSPlayer (bár ez még tűrhető), nade a VLC. :wacko: Buták az emberek, aszondom. :wacko:

Vagy csak egyszerű felhasználók. :D .Barátnőm laptopján is vlc van.

Link to comment
Megosztás:

Keblemre! :D Lehetek a barátod? :wacko: és képzeld el, hogy vannak olyan nyomorékok, akiknek hiába pofázom, hogy kmplayerhez nem kell, de ha szükséges lehet adni neki külső kodeket, használják azt. Nem. WMP, BSPlayer (bár ez még tűrhető), nade a VLC. :D Buták az emberek, aszondom. :wacko:

Én is a kmplayert használom.Főleg mert játszik mkv-t,de hamar észrevettem,hogy külön kodek nélkül visz minden divx/xvid-et.

Ezt szoktam ajánlani mindenkinek egyébként.Szerintem nagyon jó. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

:D :)

;) ;) Ez jó

Letöltöttem a knight rider megapakkot. ( 4 évad a régi sorozatból, kettő mozifilm, magyar szinkronhangokkal interjú, 2 knight rider játék, és a sorozatban és filmben elhangzott összes zene. Ez így 38 Giga durván.) Nah az lenne a bajom, hogy power DVD-vel játszanám le a sorozatot, 1 rész 700 mega, van hozzá felirat meg minden. De nekem egyszerre szól a magyar hang, és az angol is. Lehet ezt állítani??

Zotya! Azért ez ugye már durva? ! :P ;)

Durva mert nem szeretem a feketéket. Már nem úgy hogy fajgyűlölő vagyok, csak nem jönnek be a négus csajok. De ma láttam egy nagyon szépet, az iskolába jött ahol melózunk gondolom valami fiatal tanárnő, odaköszönt : Szióka! Teljesen paff voltam. :wacko:

Még a kistányért is :D

Öcsémtől kaptam egy hangkártyát, a telepítólemeze meg olyan kis méretű CD-volt. Nem is láttam még lyet, elkezdtem begyömöszölni a flopiba. :P Nem akarta lejátszani. :wacko:

Olyan mint egy gyönyörű passat. egyszerűen szép! :P :D Minden álmom egy ilyen!:D

Tavaly majdnem ilyet vettem astra helyett (+ a Fábiát is eladtam volna) csak szűrkébe. Csak sajna nem jött össze. :wacko:

He-he ilyet toltam meg pénteken. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hopp hopp, azé' vigyázzunk csak .... ;)

:wacko: :wacko: :wacko:

(azóta már nincs rajta :D)

Lehet hogy már nincs rajta, de attól még nem felejtettük el :D ;)

Jah, Debrecensziti befoglalva :P Már a szállodai wifiről vagyok. A Debrecen táblától kezdve 36 db F astrát számoltam meg, a Nagyerdei krt.-ig (itt a szöba)

Hely faca, szobatárs kevésbé, de mindegy, majd elintézzük kint :D :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Jah, Debrecensziti befoglalva :wacko: Már a szállodai wifiről vagyok. A Debrecen táblától kezdve 36 db F astrát számoltam meg, a Nagyerdei krt.-ig (itt a szöba)

Hely faca, szobatárs kevésbé, de mindegy, majd elintézzük kint :D :wacko: :wacko:

Öcséd? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.